Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:29 06.07.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема въпрос към родителите в чужбина и не самонови  
АвторCилвa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 19:05



Чета тука разни интересни теми за средата в която растат децата ни, и ми се ще да питам родителите в чужбина какво е там?
Аз живях в чужбина и се върнах, там нямах деца и не съм наясно с това. Само ми правеше впечатление колко са възпитани. Сега обаче имам и се ужасявам като гледам държането на някои деца в квартала и най-вече това на родителите им. Страх ме е, че колкото и усилия по възпитаването да положа, всичко ще отиде на кино, щом детето излезе на улицата.
Та споделете моля ви, за влиянието на външната среда там.



Тема Re: въпрос към родителите в чужбина и не самонови [re: Cилвa]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано12.07.02 19:58



Живея в Щатите и повярвай ми, че толкова невъзпитани деца не съм виждала в България!
Крещят по улицата в магазини, обществени сгради, блъскат се, говорят си цинизми (един вид псуват се като 70 годишни старци в БГ село).
Говоря не за испанци, негри, а за бели деца.
(с уговорката че това го виждам всеки ден в Ню Йорк - не знам как е по другите щати).
Имам приятелки в Германия и Италия, но те споделят че такова явление е чуждо при тях.



Тема Re: въпрос към родителите в чужбина и не самонови [re: Debora]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано12.07.02 23:30



dobre be, tova ot koia nozdra si go izchovyrka



Тема Re: въпрос към родителите в чужбина и не самонови [re: Cилвa]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 11:14



....bila si v chuzbina znaesh...horata sa hora i navsykude ima umni i glupavi, hubavi i grozni , poddurzani i nepoddurzani...taka i s dezata ima posluchni i palavi, vuzpitani i nevuzpitani....uchesti se i neuchesti se....

interesnoto s vuzpitanieto e ,che te imat drugi preoriteti.......byh vi kazvala predi kak edin bulgarski bashta sled kato deteto my behse poseshtavalo okolo mesez detska gradina tuk kaza"za neshta za koito az ste go shamarosam...te ne mu obrushtat vnimanie, a za neshta za koito az ne bih mu se skaral ...te go nakazvat...."


imat si i raboinizi..., no kato zylo sa mnogo vuzpitani deza....
az gi haresvam i chesto se vpechetlyvam ot dobrite im manieri......





Тема Re: въпрос към родителите в чужбина и не самонови [re: RollinStoner]  
АвторDebora (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 17:35



Майка ти не те ли е научила, че ако нямаш какво да кажеш е по-добре да си замълчиш? Май не е !



Тема Re: въпрос към родителите в чужбина и не самонови [re: Debora]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано14.07.02 23:51



az obache imah neshto za kazvane, beshe vypros otpraven kym tebe - ne go li razbra ??

misla che vyprosa izraziava nesyglasie s tvoito mnenie - ta nakratko s malko dumi kazah mnogo raboti, a ti kvo - pitash za maika mi ???

uchila me e da kzavam kvoto misla, osobeno kogato govora s hora ot koito ne sym zavisim.



Тема Re: въпрос към родителите в чужбина и не само [re: Cилвa]  
Авторsummer_ (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 14:02



chestno kazano i v Izrael ne sa vazpitani koi znae kolko lapetata, no vsichko si e otnositelno.Moje da se nameiat i vazpitani deca (ne che sa mnogo no gi ima).



Тема Re: въпрос към родителите в чужбина и не самонови [re: Cилвa]  
Авторsummer_ (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 14:04



chestno kazano i v Izrael lapetata ne sa sred nai-vazpitanite, no ne bih mogla i da kaja, che vsichi sa ologofreni. Ima i dosta vapitani deca....vsichko si e otnositelno...



Тема бах мааму..нови [re: Cилвa]  
Автор Ken N.Y. Smallz (bad.boy.4.life)
Публикувано15.07.02 18:40



кой бе деба неговата мама ти е каал, че българските деца, сме разбираш ли.. простаци..

Kenny Kenny Kenny can't you see, sometimes your words just hypnotize me!


Тема Re: въпрос към родителите в чужбина и не самонови [re: d8a]  
АвторДeбopa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 19:12



Именно тинейджърите имах предвид, въпреки че има и възпитани такива.
Благодаря ти за линка за лепенките - обиколихме не знам колко вериги аптеки, но не ги намерихме, та ще поръчаме от нета.
поздрави




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.