Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хемангиомите!  
Автор Slava ()
Публикувано12.07.02 17:13



Има ли някой, който да е минал по този път!?
Дъщеря ми е на почти 3 години и има огромен хемангиом на лицето в близост до оченцето. От 4-ри месечна възраст правим инжекции, но положението е критично...Петното намалява, но въобще няма изгледи да изчезне. Тя започва да се притеснява и да му обръща все повече внимание!
Помогнете!



Тема Re: Хемангиомите!нови [re: Slava]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано13.07.02 11:48



Много зависи от това какъв тип е хемангиома. Добре е също да се изключат и някои редки заболявания, които са асоцииране с подобен хемангиом. Правени ли са компютърна томография и/или магнитно-ядрен резонанс в тази връзка?

Аз съм виждала 2 подобни, големи вродени хемангиома, които след лечение изчезнаха почти изцяло. Така че не се отчайвай...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Хемангиомите!нови [re: Mama Netty]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 12:43



...viz


[url]http://members.tripod.com/~LeighG/hemang.html[url]
tozi ima i forum...moze da se subscribe-vash i da si govorish s drugi maiki s/s sustiya problem....


vsicko dobro!



Тема Re: Хемангиомите!нови [re: Mama Netty]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 12:44



...viz


[url]http://members.tripod.com/~LeighG/hemang.html[url]



tozi ima i forum...moze da se subscribe-vash i da si govorish s drugi maiki s/s sustiya problem....


vsicko dobro!



Тема Re: Хемангиомите!нови [re: Slava]  
Авторpoline (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 23:05



V Haskovo ima edin lekar,veche ot dosta godini pensioner,chuvala sam za srtashno mnogo hora koito sa hodili pri nego i uspeshno sa izlekuvali decata mi
Tel:038/2-69-03-Dr Ivan Markov
Predi moje bi 5 godini beshe zavejdash detsko otdelenie v Obshtinskata bolnica.
Uspeh!



Тема Благодарянови [re: rebekka]  
Автор Slava ()
Публикувано15.07.02 10:23



Бяхте ми страшно полезни!



Тема Re: Благодарянови [re: Slava]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 15:33



...vidya li tozi link

? ne byh go napravila direkten... pri tova momiche razlikata e ogromna ....

ne mislya , che samo inzeksii sa dostatuchni ( bez izobhsto da sum spezialist)...a te steroidi li sa ako moga da te pitam?

...na tvoe mysto bih se svurzala s nykolko maiki...spezialno tazi na na 4.5 godishnoto momiche ...i da ya razpitam koi doktor ya e operiral/ kude / kolko struva....?
ili.....
zashto ne probvash da napishesh standartno pismo do golemi bolnizi v evropa ili usa..., attachvai i snimki na deteto si...i popitai lubezno dali nyma volunteer doctors da pomognat na duzsterya ti....

adresite gi potursi v internet, napishi pismo na angliiski, prilozi snimki....puk dori i samo za suvet...sthe ti e polezno...

stiskam palzi za uspeh...
i zeluvki za tvoeto momiche


zeluni malkata ti hubaviza ot men...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.