Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Училище и наркотицинови  
Автор alabin (мама)
Публикувано16.06.02 09:50



Синът ми е в 8-ми клас. Отивам в училище, за да говоря с учителката по английски за изпитите, които му предстоят сега и тя ми споделя, че в класа им едно момче с цялата си наглост в час си извадило тревата, сложило я в скута си и започнало да свива цигари. Направо изпаднах в тих ужас. Но още повече се ужасих, когато на въпроса ми защо не направят нещо, тя ми отговори, че нищо не можели да направят. Класната го водила някъде - при директора или просто тя е говорила нещо с него, но фактът е факт. Наркотиците са сред децата ни и от ден на ден става все по-трудно да ги опазим от тази чума!!!
Как мислите трябва ли да раздухам историята по вестниците или да се обърна в полицията?


Пътят към ада е осеян с добри намерения!

Редактирано от alabin на 16.06.02 10:13.



Тема Трябва да раздухаш историята, ако питашнови [re: alabin]  
Автор Jennifer ()
Публикувано16.06.02 09:57



мен. Също така трябва да се обърнеш към полицията и то най-настойчиво.
Имай предвид, че полицаите знаят отлично какво става, но обикновено остават пасивни.
Бъди много внимателен, защото в дрогата са замесени много пари и няма да бъдеш в безопасност.
Колкото и да ненавиждам анонимността, може би най-разумно е да останеш анонимен, защото в БГ всичко може да се случи.

Обезателно обаче трябва да се реагира много остро!
Поне аз бих постъпила така.



Тема Re: Трябва да раздухаш историята, ако питашнови [re: Jennifer]  
Автор alabin (мама)
Публикувано16.06.02 10:05



Говорих по проблема с майката на един съученик и тя ми каза, че знае за това момче и че баща му бил военен, майката работела в полицията. Това беше казано във връзка с това, че се бях засилила да им се обаждам в къщи, за да обърнат внимание на сина си!!!! Но, с когото споделих - всеки ми каза, че в случая няма смисъл. Че сигурно родителите му го покриват! Е, какво остава тогава да се прави?

Пътят към ада е осеян с добри намерения!


Тема Re:нови [re: alabin]  
Автор kpokoжaбъл (зеленоопашат)
Публикувано16.06.02 11:47



Malko weroqtno e da sa naqsno kakwo stawa. Wse pak se predpolaga, che sa normalni hora. Koi roditel bi bil spokoen ako znae, che deteto mu pushi trewa i to oshte na tazi wyzrast? Towa go kazwam pri polovenie, che lichno az smqtam marihuanata za po-bezobidna ot cigarite. No wse pak si e stypka kym po-serioznite drogi



Тема Re: Училище и наркотицинови [re: alabin]  
Авторrpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано16.06.02 13:06



От контакта си с много хора ще ви кажа, че доста полицаи и хора от следствието изкарват добри пари от наркобизнеса, като рекетират и наркодилъри и самите наркомани. За да има някаква промяна трябва да я поискат много хора, ама не виждам как ще стане Няма друг начин да се изчисти мръсотията



Тема sorry..нови [re: alabin]  
Автор kenny mccormick (troublesome)
Публикувано16.06.02 13:10



no zashto si mislish che twoq sin ne e opitwal trewa? Za 8oklasnicite w momenta e napylno normalno, ako ne mi wqrwash razhodi se iz beer-festa, kojto prilicha na ciganski katun, no towa e druga tema..
i oshte neshto.. kanabis ne e narkotik...
kato prochetoh zaglawieto i pyrwite nqkolko reda si pomislih che towa momche e izwadilo pompata e kapachkata i se e celnalo, a to kfo se okaza;))))
p.s. Normalno e momche ili momiche da opita gandja 8-9-10 klas, ne se strqskajte ot towa:)

Hokus Pokus Jokahz Ryde

Тема Ей, че се ядосвам като чуя, че канабисътнови [re: kenny mccormick]  
Автор Jennifer ()
Публикувано16.06.02 17:22



не бил наркотик.
Ами засей си една нива с канабис, аз ще подам сигнал в полицията, пък да видим какво ще те правят. Щом меката дрога, както и алкохолът правят човека в известна степен неадекватен и с променено поведение, няма какво да се коментира, не му е мястото в училище.
На най-малкото зло - пушенето - също.
Това е положението и стига сте философствали.



Тема Re: А, и това исках да ти кажанови [re: alabin]  
Автор Jennifer ()
Публикувано16.06.02 17:25



понеже много си мислих по твоя въпрос.
Обезателно действай заедно с още родители - поне десетина.
Тогава нещата ще стоят по съвсем друг начин.

Преди време имаше такъв случай и тук - полицаи прикриха едно дете, защото му се унищожавало бъдещето, нямало да може да излезе да учи в чужбина и т.н.

Пожелавам ви успех, твърдост и късмет!



Тема Re: Ей, че се ядосвам като чуя, че канабисътнови [re: Jennifer]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано17.06.02 00:50



samo taka
obadi se v policiata i nasoiavai za nezabavnata ekzekucia na toia opasen za obshtestvoo i za sebsi individ . . .kak taka shte si pravi joint v uchilishte . . .shte korumpira nevinnite mozycheta na vashte malki, sladki, nevinni angelcheta.
marihunata e opasen narkotik, rastenie s koreni v ada. vseki syvesten grajdanin tribva da se bori sreshtu taia otrova. az lichno bih se obadil na policiata, pojarnata, byrza pomosht, televiziata i vestnicite, shtiah da organiziram grajdanski komitet za borba s trevata . . . . . smyrt na pafkachite, smyrt na pafkachite, smyrt na pafkachite

da jiveiat syvestnite roditeli, uraaaaa
pobedaaaa
pobedaaa
mnogo sme, silni sme
mnogo sme, silni sme


ae chao vi,
i ne se tokazvaite dokato ne go unishtojite toia gaden pafkach - toi ne zaslujava da jivee



Тема Re: А, и това исках да ти кажанови [re: Jennifer]  
Автор alabin (мама)
Публикувано17.06.02 09:29



Благодаря ти, за съжаление децата свършват училище, но няма да го оставя така. Като прочетох мненията по въпроса направо ми настръхнаха косите - аз май си живея с доста розова представа за света, а той доста се е променил от времето, когато аз бях ученичка. Някак си не мога да приема, че тревата не била дрога!!!

Пътят към ада е осеян с добри намерения!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.