Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 19.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Вечерен час,нови  
Автор Tpишa (голям заплес)
Публикувано11.06.02 21:06



униформи, всевъзможни официални забрани за учениците... Мислите ли, че вършат някаква работа? Каква и на кого? Отдавна ме мъчат тия въпроси. Още от истерията, която се заформи около случилото се пред "Индиго". Не, по-скоро се започна от прословутата наредба на Александър Фол от 80 и някоя си година. Би трябвало да я помните

You are caught in a prison
Of your own devise


Тема Re: Вечерен час,нови [re: Tpишa]  
Автор navy (тъмно-син)
Публикувано11.06.02 21:41



Помня, и още как, мамка им комунистическа!
Само че вечерен час има навсякъде, даже в Германия съвсем наскоро го поотслабиха. Сега над 16 годишни нямат такъв( преди бе 23 часа, после с придружител), за 14-16 мисля е 22 часа, под 14 е или 20, или само с придружител. Предишното положение бе доста строго, но не ми се вярва някой да му е обръщал сериозно внимание.
Униформите биха имали смисъл само тогава, когато училищата станат такива, че за децата да е въпрос на чест да ги носят. А те не са такива. Иначе е тъпо, точно на тийнейджърите им се носи нещо хубаво, впечатляващо.
Но че трябва да се засили контрола- обезателно! Ако не искаме да ги стигаме американците... по детската престъпност....

And justice for all


Тема Re: Вечерен час,нови [re: navy]  
Автор kpokoжaбъл (зеленоопашат)
Публикувано11.06.02 22:05



Прав си, спор няма. Но кой да го упражнява този контрол, ако не родителите?



Тема Re: Вечерен час,нови [re: Tpишa]  
Автор mireto:) (Le soleil)
Публикувано11.06.02 23:40



Аз съм Твърдо против...



Тема Re: Вечерен час,нови [re: Tpишa]  
Автор sunrise (ветеран)
Публикувано12.06.02 00:39



Според мен вечерен час е нужен, за 16 годишни до 00 ч. а след 16 според договорка. Нужен е заради границите, защото все пак са още младежи, а не възрастни. Заради спокойствието на възрастните по заведенията също се налага вечерен час.

:) от мен

carpe diem... noctumque


Тема Re: Вечерен час,нови [re: navy]  
Автор sunrise (ветеран)
Публикувано12.06.02 00:42



Бъди сигурен, че повечето се съобразяваха с вечерният час, а най- вече заведенията, защото глобите са доста високи. В дискотеките в 23 или 00 ч. се съобщава официялно от DJ- а, че това е последната песен за 16 годишните и ги отпращаха.

:) от мен

carpe diem... noctumque


Тема Да! [re: Tpишa]  
Автор kenny mccormick (JuGGaLO!)
Публикувано12.06.02 13:12



Ако може на момичетата до 25 да се слагат девствени колани с ключ и огромен катинар, а на момченцата да се обяснява, че дори и пишкането е нещо срамно, пък камо ли ебането..
Да живеем в една истински христианска държава, без детска престъпност и със следобен час, където всички са еднакви поради униформите си и притъпения истинкт някога наричан мисловна дейност;)

Hokus Pokus Jokahz Ryde

Тема Re: Май не ме разбрахтенови [re: Tpишa]  
Автор kpokoжaбъл (зеленоопашат)
Публикувано13.06.02 12:08



Какъв е смисъла от административни мерки, ако родителите не се интересуват с какво се занимават децата им? По малките населени места е лесно, но в големите градове... Иначе и аз много се възмущавам когато видя някое 10-11 годишно детенце да се разхожда посред нощите. Възпитанието е много важно, но не може да бъде дадено от училището или обществото като цяло



Тема Re: и за mireto:) същонови [re: kenny mccormick]  
Автор kpokoжaбъл (зеленоопашат)
Публикувано13.06.02 12:11



Вашето мнение си е съвсем ясно. Не вярвам да има някой на тази възраст, който да мисли по друг начин. Но ще си говорим пак когато станете родители



Тема а ти, господине..нови [re: kpokoжaбъл]  
Автор kenny mccormick (JuGGaLO!)
Публикувано13.06.02 12:16



какво правиш посред нощите шпионирайки кой къде ходи и на колко години.. ти деца, семейство нямаш ли си та скитосваш по малките часове...

Hokus Pokus Jokahz Ryde


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.