Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 22.09.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема извинете, че нахълтвам, но имам въпроснови  
Автор Karinka (членка)
Публикувано26.05.02 01:31



мислите ли, че е нормално да бъде оставено само цяла нощ 15 годишно момче да прави купон в къщи? и друго ми се върти на акъла - мислите ли, че е нормално на тази възраст вече да имат мобилни телефони децата и да ги носят в училище?



Тема Re: извинете, че нахълтвам, но имам въпроснови [re: Karinka]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.05.02 01:58



На първия въпрос - категорично НЕ!
На втория - да /стига да не тежи финансово/, но в часовете да са изключени.



Тема Re: извинете, че нахълтвам, но имам въпроснови [re: aз]  
АвторДpyra мaйka (Нерегистриран)
Публикувано26.05.02 02:16



Напълно споделям и двата ти отговора



Тема Re: извинете, че нахълтвам, но имам въпроснови [re: Дpyra мaйka]  
Автор mireto:) (Le soleil)
Публикувано26.05.02 02:20



А аз пък не....

Всеки човек умира, но не всеки наистина живее!


Тема Re: извинете, че нахълтвам, но имам въпроснови [re: Karinka]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано26.05.02 02:27



Ако ВЕДНЪЖ в годината прави такъв купон, и през останалото време ми е показал, че мога да разчитам на него (да не пие, пуши, за тревите не е нужно да подчертавам, добър успех и такова поведение както в училище, дома и на улицата) - ДА ще му дам да си направи купон цяла нощ. С УГОВОРКАТА, че трябва да наблюдавам по мой си начин как вървят нещата и ще го прекъсна ако се прескочи каквато и да е граница.
Но само при посочените по-горе условия. В никакъв случай не бих оставила децата без присъствието на възрастен - на тази възраст е лесно може да стане някой беля.
За мобилен телефон - ДА ако живее в държава като Щатите, където е нормално едно дете на таква възраст да има. И НЕ, ако само две или три деца от класа имат за да демонстрират материален просперитет и да се прави на интересен пред учителки които работят по 15 - 20 години, а нямат.



Тема Re: извинете, че нахълтвам, но имам въпроснови [re: Debora]  
Автор mireto:) (Le soleil)
Публикувано26.05.02 02:36



Божееее, добре че не си ми майка, ебати консервативното мислене имаш. Ти какво искаш, да направиш сина си или дъщеря си светец ли? - "да не пие, пуши, за тревите не е нужно да подчертавам, добър успех и такова поведение както в училище, дома и на улицата"

А и GSMа какво общо има?! АЗ имам мобилен от 2 години, в класа ми сме повече от половината с телефони, но другите не се комплексират от това. А и не се правим на гъзари с тях, щото тва е селско!

А и извинявай на детето ти как би му се искало да направи купон след като почти всичко му е забранено. ОСТАВИ ГО ДА ЖИВЕЕ!!!

Всеки човек умира, но не всеки наистина живее!


Тема Re: извинете, че нахълтвам, но имам въпроснови [re: Debora]  
АвторДpyra мaйka (Нерегистриран)
Публикувано26.05.02 02:39



Въпросът е зададен за САМ, т.е. без присъствие на възрастен. Тук този вид купони са доста често явление. И при изреждането на посочените от теб условия, обичайният отговор е: "Тогава няма да правя купон/няма да си празнувам рождения ден"



Тема Re: извинете, че нахълтвам, но имам въпроснови [re: Дpyra мaйka]  
Автор mireto:) (Le soleil)
Публикувано26.05.02 02:41



Логично е, просто има нужда от СВОБОДА и ДОВЕРИЕ!

Всеки човек умира, но не всеки наистина живее!


Тема Re: извинете, че нахълтвам, но имам въпроснови [re: mireto:)]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано26.05.02 02:44



Мило момиче,
Искам да отгледам децата си като нормални и възпитани хора. Да ги науча да ценят истинските неща, а не купоните и мобифоните.
Знам, че едва тогава те ще умеят да се насладят на живота и то когато настъпи времето му, на купоните и на многото екстри, но които те сами си придобият със РАБОТА.
Мое задължение е да им помогна да учат каквото и където искат - от тук нататъка, ако съм успяла във възпитанието си, то те ще станат самостоятелни и успешни хора.
И бих се замислила сериозно, ако дъщеря ми стои посред нощ по клубове в Интернет, вместо да спи.



Тема Re: извинете, че нахълтвам, но имам въпроснови [re: Debora]  
Автор mireto:) (Le soleil)
Публикувано26.05.02 02:50



А защо не ги оставиш сами да преценят кои са истинските неща за тях?!?! Може би защото те е страх да не бъдат различни от теб, искаш да са като теб....

А иначе замисляй се колкото щеш, и аз също бих се замислила ако майка ми седеше посреднощ в интернет....

Всеки човек умира, но не всеки наистина живее!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.