Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 27.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема На 6 или на 7 години ученик?нови  
Автор Гaлaдpиeл* (елф)
Публикувано30.04.02 16:13



Моля споделете кой според вас е по-добрия вариант за момче?
Защото упорито се твърди, че за момичетата е по-добре на 6, а за момчетата - на 7.
Не мога да реша окончателно, а времето ме притиска да решавам.

Не всяко злато сияе...


Тема Re: На 6 или на 7 години ученик?нови [re: Гaлaдpиeл*]  
Автор Victoria (благодарна)
Публикувано30.04.02 16:16



Разбира се, че на 6 е по-добре. В днешно време животът е такъв, че тази една година ще бъде напълно загубена и после ще съжалява за нея. Според мен полът няма никакво значение.

Alas, my love, you do me wrong,
To cast me off discourteously


Тема Re: На 6 или на 7 години ученик?нови [re: Гaлaдpиeл*]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 16:56



...nyma znachenie dali e momiche ili momche...
( vyrno e che momichetata kato zylo se razvivat po burzo v tazi vuzrast....no vsyko dete e razlichno vse pak)

az lichno mislya che e prezenka na roditelite dali deteto e gotovo da zapochne uchilishte...

tuk dezata trugvat na 5 preduchilishtna ..ediniya mi sin trugna na 4 i polovina i si beshe gotov....drugiya trugna na 5 i polovina i oshte ne beshe gotov....

za tezi neshta gotovi i pravilni rezepti mai nyma...

nai dobur variant za momche e mnogo obshto...po lesno e da se tursi otgovor na vuprosa"kak e nai dobre za moya sin?"


ti kak milslish ...gotov li e za uchilishte?






Тема Re: На 6 или на 7 години ученик?нови [re: Гaлaдpиeл*]  
Автор kenny mccormick (rough rydah)
Публикувано30.04.02 17:54



az trygnah na uchilishte 3 dni predi da nawyrsha 6! :)
mislq che nqmam nqkakwi problemi s materiala, i a ko si bqh sednal na zadnika sys sigurnost shtqh da izkaram hubawa diploma. Povecheto ot syochenicite mi koito trygnaha na 7 tazi godina shte gi wzimat w kazarmata, a az shte si pojiweq edna godina w koqto moga spokojno da se podgotwq za kandidastwane w uniwersitet w chujbina:)
az zalagam za 6, no ot edna strana towa si e precenka na roditelq dali deteto mu e gotowo za uchilishte;)

Двата източника на мидихлориди !

Тема Re: На 6 или на 7 години ученик?нови [re: kenny mccormick]  
Автор Victoria (благодарна)
Публикувано30.04.02 18:17



Eй, жалко, че за 12 години ходене на училище не са те научили да пишеш без правописни грешки!
Само за чужбина си!

Alas, my love, you do me wrong,
To cast me off discourteously


Тема Отг: На 6 или на 7 години ученик?нови [re: Гaлaдpиeл*]  
Автор NumLock (Ключар)
Публикувано30.04.02 18:43



Нашия син мислим да го пуснем на 6 години. Е всъщност ще бъде на 6 и1/2 есента. Не виждам защо трябва да чакам да стане на 7 и 1/2. И в момента ходи на детска градина в група, където децата са с 1 година по-големи от него и не им отстъпва както физически, така и в умственото си развитие. Мисля, че това ще бъде естественото развитие на нещата.

"не съм ни ял, ни спал."
Ив.Вазов


Тема Re: На 6 или на 7 години ученик?нови [re: Гaлaдpиeл*]  
Автор alabin (мама)
Публикувано30.04.02 20:57



Мисля, че няма значение полът на детето, а това дали е готово за училище или не. Всеки родител би могъл да прецени! Аз лично не съм привърженик да се пускат децата на 6 г. И не смятам , че тръгвайки на у-ще на 7 или 7 и някой и друг месец отгоре ще пропусне нещо или ще е по-лош ученик! Няма нищо по-хубаво от детството, така че защо трябва насила да се отнемат на децата по 1 година! Няма смисъл!

Пътят към ада е осеян с добри намерения!


Тема Re: На 6 или на 7 години ученик?нови [re: Гaлaдpиeл*]  
Автор Гeвpek (д-р на вс.науки)
Публикувано30.04.02 23:34



Повечето татковци биха отговорили - на 6, а повечето майки - на 7.
Затова е добре да имаш поне 2 деца. Едното тръгва на 7 (ladies first - първо става това, което иска съпругата), а второто - на 6.

Таткото винаги е прав.

Gevrek



Тема Защо?нови [re: Гeвpek]  
Автор Jennifer ()
Публикувано01.05.02 20:40



Аз пък си мисля, че повечето майки биха отговорили на 6, а татковците на 7.

А пък за "Таткото е винаги прав", правя се че не съм го прочела:))))



Тема О, да не бинови [re: NumLock]  
Автор Jennifer ()
Публикувано01.05.02 20:40



е твоят син да е Везничка?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.