Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 14.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Ще боядисваме ли яйцата?нови [re: Shanya]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано02.05.02 23:16



за такива козунаци нещо се е мерекендисал мъжа ми, и ще се наложи да ги правим, но той ще ги меси, мен не ме бива.



Тема Re: Ще боядисваме ли яйцата?нови [re: kakata]  
Автор sofianka (original)
Публикувано02.05.02 23:22



hehe ami kozunacite kakvo mesene i uvivane uskat, baia si e rabota i to iska se energia i umenia. spomniam baba mi kak se izpotiavashe cialata dokato gi messeshe i bluskashe v masata. to proprorciite sa nai lesno no nai trudnoto ot vsichko e da im se napraviat vlaknata , inache minalata godina si biah napravila chist keks

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: Ще боядисваме ли яйцата?нови [re: kakata]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано02.05.02 23:25



аз козунак хич не обичам- ама моят мъж и при нас е мераклия - затова му казах, че трябва да помага

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: Ще боядисваме ли яйцата?нови [re: Shanya]  
Автор sofianka (original)
Публикувано02.05.02 23:26



tukashnite gadni boi???? zashto ne ti boidiosvat li ili cvetovete ne haresvash, ootsrani na opakovkata pishe kak se postigat razni drugi po interesni cvetove i kombinacii . Moite veche se shariat na masata-krasivi sa si, nakraia veche slunceto izgriavashe i poshti zavurshih kato jonglior

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: Ще боядисваме ли яйцата?нови [re: Shanya]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано02.05.02 23:30



Е, твоят как да е - прияло му се на човека, и като няма откъде, ще си направите. Иначе, аз мисля, че и този от фурната е достатъчно добър за нас, но няма да троша хатъра на някой, дето му се меси.



Тема Re: Ще боядисваме ли яйцата?нови [re: sofianka]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано02.05.02 23:33



Колко време се меси това чудо? И докато месят, аз ще трябва да съм обслужващ персонал- иди, вземи, донеси...



Тема Re: Ще боядисваме ли яйцата?нови [re: kakata]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано02.05.02 23:33



о да - в БГ винаги съм си купувала готов - според мен е прекалено времезагубващо- мога да си губя далеч по-прияно

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *

Редактирано от Shanya на 02.05.02 23:33.



Тема Re: Ще боядисваме ли яйцата?нови [re: sofianka]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано02.05.02 23:35



на мен тукашните цветове са ми бледи - не са ми по вкуса въобще. Даже и тези за сладкишите дават бледи цветове.

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: Ще боядисваме ли яйцата?нови [re: Shanya]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано02.05.02 23:38



Е, то почивните дни са за това, за да си пилее човек времето. Пък като в подготовката участват и децата е много приятно. Днес ние със щерката боядисвайме тези яйца с часове, баткото се мерна, навапца надве натри едно, после го счупи и изчезна. Бащата пък го викнаха екстрено по "неотложни" работи в съседния вход и ние двете останахме да си бърборим, да украсяваме, да си фантазираме. Пък и като месенето на тесто е рядка операция в едно домакинство, дечицата се впечатляват, помагат, правят си малки питки.



Тема Re: Ще боядисваме ли яйцата?нови [re: Shanya]  
Автор sofianka (original)
Публикувано02.05.02 23:43



ohooo ami razbira se, zabravih da ti kaja iztiskai cialoto shishence inache drujki, ot minalata godina si go znam i daje vednaga se korigirah, nikakvi 20 kapki , puskai zdravo

See this smile on my face, You put it in there



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.