Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема temichka za uchiteliнови  
Автор sofianka (original)
Публикувано23.04.02 22:16



Neka napravime edna temichka za onezi hora koito obrazovaiki ,ucheiki ni i vuzpitavaiki ni sa ni dali chast ot sebe si i vinagi shte pomnime. Za mene tova sa:
Mina Gruncharova-uchitelka po geografia i klasna rukovoditelka. Velikolepen i skromen chovek, sposoben da organizira i splotiava decata okolo sebe si. Obichala uchenicite si kato svoi deca . Znam che sled 4 godini s nas tia ni izprati kato chast ot sebe si v ginaziata.
Bistra Gancheva-uchitelka po biologia i anatomia. Neveroiaten i erudiran chovek. Pod maskata na biologiata tia ni vuvede v jivotologiata i ni dade cenni suveti ,koito az nikoga niama da zabravia
Snejana Mihailova-uchitelka po literatura. Trudno moje da pishe chovek za niakoi koito go e uchil v krasotata na obraznata rech i literaturnata magia i e bil tolkova precizen . Sharmantna i nezabravima jena ,respektirashta lichnost i chovek
Blagodaria im ot surce. Molia ,koito gi poznava ili se seti za tiah da pishe tuka .
Neka pishat i ostanalite za uchitelite koito sa bili godini s nas i sa beliazali detsvoto i iunoshestvoto ni s krasota mudrost , choveshtina , nauka , kultura liubov.....

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: temichka za uchiteliнови [re: sofianka]  
Автор mireto:) (Сошла с ума...)
Публикувано23.04.02 23:18



А тези учители през коя година са преподавали???
Лично аз....не съм завършила още, но до сега мога да благодаря на две жени- Рени Петрова учителка по руски език и бивша класна, сегашна зам.директорка на гимназия, Татяна Атанасова- учителка по български език и литература, също моя бивша класна! От 1ви до 4ти клас ми преподаваше едно същество на което дори не заслужава да се спомене името му...Тази жена беше ужасна!!! По биология ми преподаваха до сега винаги някакви егати злобните даскалки...а и самата биология никога не ми е вървяла...сигурно е заради даскалите. Ако учителя е готин, на човек му е готино да влиза в часовете му и да учи ако му се отдава например!


Мен ако нямаш, значи нямаш нищо...


Тема ей, мама ви деба проста учителсканови [re: sofianka]  
Автор kenny mccormick (rough rydah)
Публикувано24.04.02 10:16



Бина Макавеева - най-корумпирания човек който познавам. Профилатор в 151 СОУПИ. Характеристики: безцеременност, злоба, некомпетентност, наглост...
Арсениева - преподава по руски език. спрях си ръката на няколко сантиметра от лицето й и още ме е яд. Това копеле заслужава да умира в кофите и веднага бих предоставил тази възможност.
Антонова - по химия. Мъжемразка, женомразка, децомразка, светомразка. Абсолютния изрод придобил човешки (грубо казано) образ. Има огромен цирей на носа.
Недка Лазарова - най-некомпетентния човек в света. Преподаваше маркетинг и даваше определение на пазар за МЯСТО. Най-голямата глупост в света. Имаше огромни паласки които оформяха две огромни гърди, но най-лошото бе, че ходеше с потници И НЕ СЕ БРЪСНЕШЕ. Най-гнусното нещо, което съм виждал. В момента е пенсионирана.
Мога да продължавам още много...
нищо хубаво не съм видял от училището, как да го уважавам? Или се държат с нас като с полуидиоти или ни дават неща непосилни дори и за учителите.
Единствените учители, които уважавам са
Александра Касянова - преподаваше ни една година и това е единствената, година, в която съм запомнил нещо. Сега преподава в Технически Университет Пазарна икономика.
Савка Ненова - невероятен човек. Никога не съм бил добър по математика, но тази учителка е невероятно свестен и разбран човек и се държи с учениците си НОРМАЛНО!

Двата източника на мидихлориди !

Тема Re: ей, мама ви деба проста учителсканови [re: kenny mccormick]  
Автор sofianka (original)
Публикувано24.04.02 14:42



Ti mi skoro si zavurshil.
Tezi se zabraviat da znaesh, drugite ostavat.....

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: temichka za uchiteliнови [re: sofianka]  
Автор Victoria (викторианец)
Публикувано24.04.02 16:03



Здравко Личев - учител по немски език. Уличи директорката в корупция, но тя не пожела да си признае и той напусна. Беше любимия учител на цялото училище и всички се вдигнахме на стачка, за да се върне. Той си имаше личен бизнес и не беше финансово заинтересован от преподаването, правеше го само защото му харесваше. Учител, който всеки мечтае да има. С него говорехме за какви ли не неща, той просто беше винаги с нас от една и съща страна на барикадата. Винаги му подарявахме подаръци за рождения ден.
Ст. Николаева - учителка по биология. Много красива, мила и амбициозна, да ни научи на биологията на студентско ниво, още в гимназията. Имаше много добро отношение към нас, никога не е била несправедлива.
Росица Димитрова - учителка пак по биология, но в прогимназията. Просто не знам какво да кажа за нея - всички хлапета плакахме, когато напусна! Никой не искаше часовете и да свършат. Имахме извънкласни занимания при нея и си говорехме с часове, след като часът беше свършил, просто не я пускахме да си тръгне! Аз чак на такъв природен феномен не съм попадала повече и не съм чувала друг да е. Но тя ни е разказвала случки от практиката си в сградостроителен техникум, където всички, ученици заради държавния и изпит са си изнамерили учебници и са си научили уроцоте, за може тя да се представи добре. Тя наистина е феномен!
Сега се сещам още за Габриела Кирова и Здравко Лалчев от Софийския университет, които бяха невероятно готини, на фона на всички ...(хайде да не казвам обидната дума, която ми дойде наум), с които човек се сблъсква в този университет.

Alas, my love, you do me wrong,
To cast me off discourteously


Тема iaнови [re: kenny mccormick]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 22:58



kenny prostia komplexar se obadi. kak e kenny, oshte li si mislish, che si velik? hahaha, typak!

inache uchilishteto sux, taka si e, no s vremeto ostavat samo hubavite spomeni i momenti.



Тема Re: Първо да поздравянови [re: sofianka]  
Автор Pyмянa (:))
Публикувано24.04.02 23:21



пишещите из клубовете учители:
Една,
ste,
Готвача,
Бай Змей!
Ей да сте живи и здрави! Ако има още, и те да се чувстват поздравени.
По една бира от мен!






Тема Дулцинея, има ли някакъв специаленнови [re: Pyмянa]  
Автор Stefan (пионерче)
Публикувано24.04.02 23:31



поздрав за учителите днес или е само така - от сърце? Защото като студент в пети курс и аз бях 4 месеца на стаж като учител в едно софийско училище "Юрий Гагарин" - до х-л "Плиска" и от там ми останаха прекрасни спомени.

Знам, че четеш трудно, затова ти пиша бавно...


Тема Re: Няма, Санчонови [re: Stefan]  
Автор Pyмянa (:))
Публикувано24.04.02 23:33



Но това е нашето училище, та си вземи и ти една ибра от мен. :)))



Тема Кое все пак енови [re: Pyмянa]  
Автор Stefan (пионерче)
Публикувано24.04.02 23:35



вашето училище: Ю.Гагарин или ДИР.БГ - не става много ясно?

Знам, че четеш трудно, затова ти пиша бавно...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.