Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 27.09.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Виж Джо...нови [re: Hell]  
АвторДжo (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 16:29



Тъй тъй... Съгласен съм общо взето че жените са по-сръчни в кръшкането. Мъжете по принцип сме по-неумели в прикриването.
Ама все пак зависи и от конкретните хора.

Но защо мислиш, че един мъж реши ли да сменя жената окончателно, не си го казва направо и не напуска? Моят опит говори че и двата пола тука са общо взето категорични:) Може би мъжете ги мързи малко повече...ама опре ли ножа до кокал:)

Че мъжете не знаели какво искат... Хм че какво изобщо мъжете може да искат от жените дето не могат да си го направят сами - да им перат дрехите и да им готвят ли, що?
Нещата са ясни - мъжете искат секс /и ги мързи да свалят всеки път наново/. Жените - семейство и стабилност.

Така поне би трябвало да е.... А иначе то сега в тия времена мъжете бетер жени са станали а жените мъже. Така че горните две изисквания и обърнати звучат съвсем реално:))

Нещо се отплеснах



Тема Re: Никак не мога да разберанови [re: Jennifer]  
АвторДжo (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 16:32



Аз пък не съм наясно какво за вас точно е изневяра?
Чувствата, секса, само двете заедно, или и всяко поотделно?



Тема Re: Виж Джо...нови [re: Джo]  
Автор Hell (az)
Публикувано17.04.02 16:42



Можеш да обърнеш двете изисквания... по-реалистично ще звучат в днешно време :)))))))))

Повечето от жените днес се чувстват достатъчно стабилни и без семейство. Грижите за мъж и деца са допълнителен труд, който трябва да полагат всекидневно... разбирам позицията на жените, които не искат да плащат такава цена за това да имат семейство. А и децата в общи линии се отглеждат по-лесно от мъжа и не струват толкова скъпо :)))

Заяждам се. А мъжете наистина ги мързииии... Не че не могат сами да си готвят и перат, но аки има някой друг да върши това, дето мама го е вършила преди... що да не. А сменят жената окончателно, когато положението е станало нетърпимо, а не за това, че обичат друга, да речем. В повечето случаи.

I wanna shut the door and open up my mind...


Тема Re: За всеки различно :)нови [re: Джo]  
Автор Hell (az)
Публикувано17.04.02 16:49



Лично за мен: чувствата и отношението. Сексът сам по себе си няма кой знае какво значение... въпрос на традиции.
Просто употребявам думата "изневяра" в общоприетия й смисъл.

I wanna shut the door and open up my mind...


Тема Re: Виж Джо...нови [re: Hell]  
АвторДжo (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 17:00



Май сме в консенсус...
Много е трудно да се обобщава все пак - всеки човек трябва да бъде преценяван независимо.
Аз съм за това - да се въведат допълнително психически категории "мъж" или "жена", нямащи общо с физическия пол.

Аз например предпочитам някои жени пред повечето мъже за типичната "мъжка компания" на чашка... Аман от комплексирани мъже..
Абе, на жените определено ви е по-трудно в днешно време



Тема Re: Май, май :)нови [re: Джo]  
Автор Hell (az)
Публикувано17.04.02 17:09



Това за психическите категории е добра идея:))

А аз предпочитам мъжете за задушевен разговор. Много готини събеседници са, дават страшно разумни съвети, имат точна преценка и най-важното: дискретни и незлобливи.
Аман от тъпи кучки... :)))))))))

I wanna shut the door and open up my mind...


Тема Re: Май, май :)нови [re: Hell]  
АвторДa дa (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 19:31



100 процента съм против тъпите кучки и аз предпочитам мъжката компания, така де къде къде е по-весело да се отиде на пиип шоу, нали (ходила съм и съм голям фен, жалко че нямам възможност да го правя често :)



Тема Не съм съгласеннови [re: Hell]  
Автор Гeвpek (д-р на вс.науки)
Публикувано17.04.02 21:37



с това за "дето мама го е вършила и преди", това са много неактуални (и неверни) опити за обяснения от някои психолози. Забрави това, което си чела, и се огледай с непредубедено, лично мнение - ако можеш де, по принцип не е лесно (и се получава чак някъде към 40-те ).

Това е нещо подобно на идеята, че мъжете търсят майка си в бъдещата си жена (и обратното - за жените) - нещо, в което и аз "априорно" вярвах, докато аз самият не се ожених и докато всички около мен не се изпожениха... Е как пък едно доказателство на тая работа не открих. Затова си вярвам на собствените уши и очи, пък нека си остана неук.

Gevrek



Тема Re: Е и аз не съм съгласна с теб :)нови [re: Гeвpek]  
Автор Hell (az)
Публикувано17.04.02 22:59



Не съм чела нищо по въпроса... то остава ли ми време :((
Единствено личните си наблюдения споделям... и се опитвам да го правя непредубедено. Мъжете сигурно не търсят майка си в бъдещата си жена, но след повече от 10 годинки брак май предимно това започват да търсят от настоящата.
Таковата... имам още достатъчно годинки до 40, ама едва ли ще си променя мнението... освен ако не си сменя мъжа или света не се обърне с главата надолу :))

I wanna shut the door and open up my mind...


Тема Re: Май, май :)нови [re: Hell]  
Автор Cat_ (miau)
Публикувано18.04.02 10:10



Колко точно го каза. И аз така : АМАН
Наистина мъжете са по-добри събеседници

The cat always comes out on top



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.