Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 09.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Животните- Врагове или Приятели на вашите деца...нови  
Автор mireto:) (Сошла с ума...)
Публикувано11.04.02 15:16



Очаквам оживена дискусия по този въпрос, защото мисля че всичките ни засяга това:)

Мен ако нямаш, значи нямаш нищо...


Тема Re: Животните- Врагове или Приятели на вашите деца...нови [re: mireto:)]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано11.04.02 15:19



Обичам всякакви животни, най-вече котки.
Все пак когато съм с малкия, избягвам уличните кучета, защото както знаете, някои от тях е много вероятно да си отглеждат тения:((

You don't fool me


Тема Re: Животните- Врагове или Приятели на вашите деца...нови [re: Kapли]  
Автор mireto:) (Сошла с ума...)
Публикувано11.04.02 15:28



ima i oshte mnogo bolesti koito bi trqbvalo da te pritesnqvat. pozvolqvash li na sina ti da gali ulichni jivotini?

Мен ако нямаш, значи нямаш нищо...


Тема Re: Животните- Врагове или Приятели на вашите деца...нови [re: mireto:)]  
Автор kenny mccormick (rough rydah)
Публикувано11.04.02 15:34



ами не знам.. аз през целия си живот съм имал домашни любимци.. от 3 годишен имаме все котки, а от 4 години и куче. За съжаление като малък съм развил някаква алергия към котки, която обаче с годините отшумя. Иначе не мога да си представя да се прибера в къщи и няма какво да вземеш да помачкаш малко и то да мърка :)
Ясно, е че домашни животни не са препоръчителни за деца под 3 години, а след това животното ще бъде дърпано за опашката, тормозено и т.н. От друга страна пък домашното животно поражда у детето някакво чувство за отговорност, че някой друг е зависим от него.
Аз ако бях родител на някое малко дете бих му купил рибки да ги гледа, пък после котка.. Има и друг момент, когато животното действа по инстинкт и перне детето то да получи фобия от животни, която след това трябва да се отстранява с психиатър.

OMG they killed Kenny.You bastards!

Тема Re: Животните- Врагове или Приятели на вашите деца...нови [re: mireto:)]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано11.04.02 15:45



засега да, но той е още почти бебе:)
после не е ясно как ще го спирам но се надявам тогава вече да разбира и да ни си лапа мръсните ръчички след това:)
аз съм галила сума ти улични животни навремето и още съм жива
нищо не ме притеснява повече от тенията защото тя е най-коварна все пак!

You don't fool me


Тема Re: Животните- Врагове или Приятели на вашите деца...нови [re: kenny mccormick]  
Автор mireto:) (Сошла с ума...)
Публикувано11.04.02 15:46



az sushto taka:) imahme kotka predi dosta godini...no se naloji da q dadem na nashi priyateli i malko sled tova tq skochi ot balkona
imala sum ribki, hamsteri, no vsichko e do moment.
v momenta vkushti ima 2 pitbula. golemi i strashni kucheta. verni priyateli. no nikoga ne bih pozvolila deteto mi primerno ili nqkoe drugo susedsko malko detence da se dobliji do tqh, zashtoto sa adski zlobni i ne mogat da priemat za lubov poveche ot edin chovek, t.e. men, daje ponqkoga i na nashite sa skachali!
a ako govorim za ulichnite jivotni, ZA sum da ima priuti za takiva, tui kato raznasqt kakvi li ne bolesti, i mnogo seriozno mogat da zarazqt nqkoe ot malkite deca, pusnato ot maika mu da s igrae v gradinkata pred bloka!!!

Мен ако нямаш, значи нямаш нищо...


Тема Re: Животните- Врагове или Приятели на вашите деца...нови [re: Kapли]  
Автор mireto:) (Сошла с ума...)
Публикувано11.04.02 15:47



ah!!!! ne moga da povqrvam!!!

Мен ако нямаш, значи нямаш нищо...


Тема Re: Животните- Врагове или Приятели на вашите деца...нови [re: mireto:)]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано11.04.02 15:50



кое не можеш да повярваш:)

You don't fool me


Тема Re: Животните- Врагове или Приятели на вашите деца...нови [re: mireto:)]  
Автор kenny mccormick (rough rydah)
Публикувано11.04.02 15:51



аз пък си имам бобтейл, когото никого не може да захапе и на всички се радва, но това е защото е малоумно овчарско куче :)
това за приютите е добро като идея, но в България въпроса стои по друг начин. общината плаща на хванато куче и сложено в приюта. Тъпаците хващат кучетата дават ги там и след това стоят една седмица, а после ги убиват за да се освободи място за още кучета Според мен решението е друго - да се боцнат всички улични кучета с инжекция, която ги прави импотентни и по този начин те да не се размножават.

OMG they killed Kenny.You bastards!

Тема Re: Животните- Врагове или Приятели на вашите деца...нови [re: mireto:)]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано11.04.02 15:52



така си е но за съжаление са навсякъде:((((((
а животът и здравето на нашите деца е много по-ценен от този на всички улични кучета взети заедно!!!!

You don't fool me



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.