Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:22 09.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема дете-генийнови  
Автор -ПyтиMиHeтa- (пак в нета)
Публикувано04.04.02 21:13



...има ли някой от тук пребиваващите такова детенце или да е срещал, как стои въпроса с тяхното отглеждане и възпитание, интересно ще ми бъде да споделите мнение. Аз лично не познавам такива деца, но съм чела много и ми се ще да чуя нещо от истинския живот на семейство или родител или близък на такова дете.



----------------------------------------------

Тема :)нови [re: -ПyтиMиHeтa-]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано05.04.02 04:36



kvo moje da se otgovori na chovek chieto syznanie e rodilo nik ot sorta na putimineta
ia da se naprava edno razsledvane, taka i taka si niamam rabota, znachi - praish mineti i imash putka
ili obichash putki i mineti
ili si mislish che mojebi ti si tova dete i vashte ne te vyzpitavat pravilno
ili se chudish dali deteto ti ne e geniiche
ili kato si se razhojdala po ulicata si vidiala edna sgazena kotka i sluchaino ti e doshla misylta za deteto geniiche koeto idva, vijda kotkata i izmislia nachin za syjiviavane na umrelite kotki (vsichko tova se razviva pred pogleda ti) - koeto ot svoia strana vodi do revoliucia v medicinata.

i da otgovra na vyprosa ti, kato gledam kakvi "genii" sa roditelite symniavam se che niakoi ot tiah e uspial da proizvede geniiche.



Тема Re: дете-генийнови [re: -ПyтиMиHeтa-]  
Автор kenny mccormick (н'грамот'н)
Публикувано05.04.02 10:08



преди години преместиха в нашия клас някакво момче, което на всичкото отгоре ми беше и адаш. Оказа се наркоман, който постоянно просеше пари от всички. Ние много се чудехме как е влязъл, тъй като трябваше да се държат някакви гадни икономически тестове, за да се влезе, но скоро той ни каза, че ги е издържал и двата с отличен без допълнителна подготовка, а се съмнявам, че някой от нас можеше това, въпреки, че ги бяхме учили вече две години. Беше много интелегентен тип - чаткаше математиката и разсъждаваше логично, но при положение, че човек пуши по 3 треви на ден и незнам си колко пъти се "целва" с нещо по-твърдо, колкото и умен да е той става клошар. След година го махнаха не знам какво стана с него. Да съм честен, аз бях много против, той да стои сред нас, защото не знаех как да общувам с наркоман и т.н. Сега сигурно е хвърлил топа, но си мисля, че ако това значи дете гений, предпочитам моите деца да са "нормални".

OMG they killed Kenny.You bastards!

Тема Re: :)нови [re: RollinStoner]  
Автор mireto:) (sladurka)
Публикувано05.04.02 11:52



hahahha:))))))))

Мен ако нямаш, значи нямаш нищо...


Тема Re: :)нови [re: RollinStoner]  
Автор -ПyтиMиHeтa- (пак в нета)
Публикувано05.04.02 14:49



Не виждам какво общо има ника ми с моето съзнание и този сериозен въпрос. избала съм си го защото ми харесва, благозвучен е и носи добри вибрации докато се разхождам из нет-а. децата гений са много проблемни и голем проблем за родителите си. можеш да се поинтересуваш малко, ако те мързи да въртиш специална литература, намери си брой 60 на егоист - списание което не харесвам въобще и прочети за Джеймс Илиев, тогава се върни тук да ми благодариш, че съм те открехнала ... ролин стонер ... нали не си мислиш че ти е оригинален ник-а

----------------------------------------------


Тема Re: :)нови [re: -ПyтиMиHeтa-]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано05.04.02 16:54



egoist kazvash, mersi che me otkrehna

nika mi ne e mnogo originalen (na pryv pogled) poneje ima edna takava grupa - kazva se rollin stones

ama ako si napravish truda da otvorish rechnika shte razberesh che tova ima i drugi znachenia, a ima i znachenie koeto go niama v rechnicite i az tochno nego imah vpredvid kato si go izbrah. . . . .no v egoist takiva raboti sigurno chovek ne moje da prochete



Тема Re: :)нови [re: RollinStoner]  
Автор kenny mccormick (н'грамот'н)
Публикувано05.04.02 17:24



Rollin Stoner, а? Кефи ли те "камъните падат", та ника ти е такъв. Наистина класика си е. еее, копеле, ти си голем тъпак, честно..

OMG they killed Kenny.You bastards!

Тема Re: дете-генийнови [re: kenny mccormick]  
Авторsorry (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 22:25



Сигурно много се гордееш със себе си. За отношението си към него, имам предвид. Ако аз бях изпитвала подобни усещания, щях да се срамувам от тях, съвсем честно ти казвам. Имаш пълното право да искаш да имаш каквито деца най-много ти харесват. Имаш и пълното право да се отнасяш с чуждите деца както си поискаш. Само че ако някой ден твоето дете се случи такова, точно същото, недей да питаш защо му е зле - зле му е не само заради това, което е, а и заради такива като тебе.
Имам един въпрос - ако искаш отговаряй. Мислиш ли, че всеки човек има еднакво право да живее, да живее наистина щастливо?



Тема Re: дете-генийнови [re: sorry]  
Автор kenny mccormick (н'грамот'н)
Публикувано05.04.02 22:36



sorry i az. mislq che towa koeto shte kaja ne e priqtno, no go mislq.
mislq, che nqkoj hora ne zaslujawat da jiweqt. Nqmam predwid narkomanite, goworq po princip. taka che ti otgowarqm na wyprosa. Ne. spored men ne wseki chovek ima ednakwo prawo da jivee. Ne moje edin iznasilwach da jivee shastliwo, a nqkakyw chovek, kojto nikomu nishto ne e naprawil da umira w kofite. Moje bi ne sym praw. prosto taka mislq.

OMG they killed Kenny.You bastards!

Тема Re: дете-генийнови [re: kenny mccormick]  
Авторsorry (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 23:33



Така... Мисля, че трябва да задам въпроса по друг начин.
Човек - нямам предвид във всеки момент от живота. Но нали този изнасилвач е бил някога дете? И това дете не е било изнасилвач - за всичко си има причини. А детето, преди причините да са се случили, за него какво мислиш? Т.е., въпросът ми е по-скоро не за всеки човек, а за всяко дете... Дори всяко бебе - в момента на раждането. Еднакво право да живеят ли имат тези малки същества, за които не се знае нищо - нито как ще им влияе живота, нито как ще отговорят на това влияние?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.