Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 20.09.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Гащите -нови [re: mira]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано18.03.02 10:27



Завиждам ви за куклата...
Според мен трябва да има повече мъжки кукли. Така бъдещите майчета няма да се стряскат от нежноста, крехкоста и миниатюрните размери на мъжките атрибути, като им се роди синче....
То, съгласете се, е доста трудна и деликатна работа да се къпе, подсушава , пудри и т.н.т " наследственото имане" на мъжките бебоци.
А за прословутото забелване на кожичката - да не говорим...най-добре е да си изкарала курс за маникюриски приди това...

Qui scribit, bis legit.


Тема Едно много приятелско семействонови [re: Mama Netty]  
Автор Kиpo ()
Публикувано18.03.02 11:02



жената ,де...Абе така се увличаше в изучаване отблизо на въпросните атрибути ,че започвах да се безпокоя...
Но ,чувствам ,че се отклоняваме от темата



Тема Re: Я да направим тук един списък с имена на играчкинови [re: Kиpo]  
Автор alabin (минаващ)
Публикувано18.03.02 14:38



За сега играчките аз ги кръщавам, но ще споделя, че мъжа ми заведе малкия /на 1г. и 3м./ тази събота в зоологическата градина и паднал голям смях, защото на всички животни казвал бау-бау, а като видял слона просто онемял за няколко секунди, преди да изрече заветното "бау-бау". От там нататък ходели къде ходели малкия все водел баща си при слона. И двамата му се чудим - как е запомнил пътя?!

Пътят към ада е осеян с добри намерения!


Тема Ами...нови [re: Kиpo]  
Автор Чepният Бим, бялoтo yxo (sehr wahnsinnig)
Публикувано19.03.02 20:15



...аз понеже още нямам отроче, мога да споделя само моите любими играчки

Пожарната кола "Фелицитас", Винчето "Прокопчо", пингвина...


,-._,-.

\/)"(\/
(_o_)
/ \/)
(|| ||)
oo-oo


Тема Re: Ами...нови [re: Чepният Бим, бялoтo]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано19.03.02 21:42



Извинявай, "Винче" - пингвинче ли означава?



Тема Да не енови [re: kakata]  
Автор Kиpo ()
Публикувано20.03.02 10:39



От Винс Макмеън ?
Може да е още от винтче или винтовка



Тема Re: Я да направим тук един списък с имена на играчкинови [re: Kиpo]  
Автор summer_ (ochoto:-))
Публикувано21.03.02 22:16



ot mnogoto igrachki, koito imah kato malka, chestno kazano na nito edna ne pomnia imeto i, no si spomniam, che si biah opitomila edin brambar i go krastih Vasko, imahme i katoki, koito nezavisimo dali sa jenski iil majki biaha Vasko ili Sneja i kato za kapak poslednite ni kotki biaha Juda i Buda, a kuchetata nai-redovno si gi krashtavah az i tam imashe edin Frederik Shopen (Fredi), Jana Dark(Jana), Ferudjan, Bobi, Jak...tova mi napomni i za peralniata na maika mi, koito ia krastihme Pena i sitroena na bashta mi - Miteran-:), a sinat mi za sega ne si gi krashtava igrachkite ( to ne che ostana kakvo da krasti...vsichko go hvrliame redovno prez shtorite, ot vreme na vreme udriame nikogo, no dobre, che sasedite ni znaiat i ni nosiat redovno izhvarlenite igrachki-:) ), no pak redovno na vsichko mu vika "ZE" t.e. tova ....

Редактирано от summer_ на 21.03.02 22:22.



Тема Я да направим тук един списък с имена на играчкинови [re: summer_]  
Автор Amina (жива душа)
Публикувано21.03.02 23:46



аз пък си спомням котарака който имахме дошъл от незнам къде. кръстихме го Ференц Ракуци трети. не знам защо трети, просто за благозву4ие.. :) много беше красив и много го оби4ахме.. :) на кратко му викахме Ферко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.