Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Старото говедо като Дейвид Кореш-трябва линови  
Автор Kиpo ()
Публикувано05.03.02 13:48



наистина да му се пречи ?
Не може ли да се разглеждат така наречените му (тук той е просто обобщение -все едно дали е Кореш с нещастните федерални агенти ,обявени после за по-черни и от дявола,или оня пастор край езерото Виктория ,отровил двеста и кусур души...) фенки като естествена жертва на естествения отбор ?
С една дума ,щом са толкова ...да кажем наивни ,нека скачат ,гълтат,стрелят се етц ,заедно с тенекиения си гуру.
Сумарната свещена простота в света само ще загуби от това.
От друга страна пък-това са човешки същества.Ако подобни типове няма (все едно по какъв начин са отстранени ,или просто им е отнета възможността да въздействат някому),те биха могли да спретнат семейство например,да отгледат(достатъчно нормални) дечица ,стига те да приличат повече на бащите си ,евентуално...
Не предлагам рецепти ,само ви поднасям едни сурови разсъждения,но с една дума-не е ли всяко зло за добро ?
Мм?
П.С. :Пръчага,нали знаеш ,че не е нужно да се връзваш бульончо мозъчен ?

Редактирано от Kиpo на 05.03.02 13:59.



Тема Ааааааа...нови [re: Kиpo]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано05.03.02 14:15



...е сега вече те разобличих, Киро...ти просто в момента се пукаш от яд, че МУЛЕ-то най-после призна причината за действията си, а именно какито...а не разните му там клубове, модератори и т.н....ти завиждаш на кака, че един гуру е изплезил език след нея и не може да си го прибере...а след тебе няма език, поне не гурувски...аре, разкрит си, здай са

Ай да не казвам, че...


Тема Бе де да знам...нови [re: нoвakoв]  
Автор Kиpo ()
Публикувано05.03.02 14:22



че е така-така си е .Но доколкото знам ,за да даде път за изява на естествените си феромони ,Великото Гуру не се къпе с месеци.
Мога само да предполагам как се отнася и към денталния си апарат.Мислиш ли ,че за който и да е ,бил той и негова фенка-фенка този дъх...Ъ ?



Тема Ама знаеш..нови [re: Kиpo]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано05.03.02 14:27



...за гроздето дето било кисело, нали?
Аре, тоз гуру вече е зает, намери си друг

Ай да не казвам, че...


Тема Re Покашляйки прочетох тематанови [re: Kиpo]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано05.03.02 22:34



и въпреки корелацията с моята скромна особа, мисля че това е важно да продължи да се обсъжда.
Мислим , че като са станали тези работи там далеч, тук това е невъзможно.
Срещала съм хора, обсебени и контролирани от свои религиозни водачи. Срещала съм и такива гурувци. последните са различни мъже и жени с различна култура и социален бекраунд, но са обединени от неистовата жажда за власт над други, от неистовото си себелюбие и социопатия.
Повечето са психопати.

А вие двамата се стегнете и дайте наистина да обсъдим това.

Редактирано от kakata на 05.03.02 22:40.



Тема Re: Re Покашляйки прочетох тематанови [re: kakata]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 22:58




", мисля че това е важно да продължи да се обсъжда. "
"Повечето са психопати."......браво Каке....ама ...те повечето родители , също са психопати.....нямаме различие по въпроса....ха хахаха
Особенно Кирето...чак плюнки и лиги му текат от устата.... ха ха ха ха

Мулето също смята, че е добре да се обсъжда....въпроса за "психопатията".
Едно е , да си признаеш че си ЛУД....а друго е , да твърдиш че си нормален, а другите - луди.....и психопати....
"Повечето са психопати."
Аха?
Да бе ...да.
"Повечето са психопати. "
С каквито се събереш, такъв ставаш Каке.....
Подкрепям темата....подкрепям и Кирето ...нека продължава ...
ДАВАЙ КИРЕ...ДАВАЙ БАТКА., давай КАКЕ..само това ли можете????




Тема Re: Re А, ето имаме си и пример за онагледяваненови [re: MУЛE]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано05.03.02 23:05



.

Редактирано от kakata на 05.03.02 23:35.



Тема О, недей тъй!нови [re: kakata]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано05.03.02 23:21



Как пък ще го четем...Аз само като му видя пльоснатите усмивки и ми се отщява да продължа...И не подължавам, недей и ти...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: О, недей тъй!нови [re: Mama Netty]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано05.03.02 23:28



Говорим за харизматичните преводители към нищото. Поводът за темата вече се обади в нея. Или смяташ че неговата група приърженици и ученици е малка? За съжаление, не е.



Тема О, вярвам ти...нови [re: kakata]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано05.03.02 23:35



Просто те не могат да ме заинтересуват в момента...освен може би , като визия. Никога не съм виждала някой "гуру" на живо, признавам си, но откакто прочетох "С." на Джон Ъпдайк, цялата тази порода ми се изясни... И тъй като сме в клуб за родители ще добавя че това е една от книгите , които смятам да и дам на дъщеря си да прочете като стане на 16-17г. вместо да и говоря , колко опасни са разните му там секти и псевдомесии, дето полепват като кърлежи по тялото на всяка цивилизация...

Qui scribit, bis legit.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.