Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 19.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Каката .... как си?нови  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 22:59




Днес , си приказвахме , няколко души, от нета, за теб.
Ама вярно е....много си ....се променила...от известно време....всички го констатираха.....
И си се втвърдила....молим ти се....хо хо хо хо одървила си се....ха ха хаха
ПРивет от Мулето ....



Тема Re: Каката .... как си? [re: MУЛE]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано03.03.02 23:04



Вие нямахте ли си друга работа, че все каката ви беше в устата?



Тема kliukarki takivaнови [re: MУЛE]  
Автор rain (absurdna)
Публикувано03.03.02 23:10



Tova li vi beshe dinamichnata meditacia ? tctct

Редактирано от rain на 03.03.02 23:15.



Тема Тези ,с които Мулетонови [re: kakata]  
Автор Kиpo ()
Публикувано04.03.02 00:00



си е говорил може и да са имали наум някаква друга работа ,но смяташ ли ,че с повяхналото си яйцеполагало би бил в състояние да им помогне ?



Тема Смятам,нови [re: Kиpo]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано04.03.02 00:28



че не би могъл.





Тема Re: Каката .... как си?нови [re: kakata]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 06:51




Каке...покрай Мулето , ти стана модераторка.
И още...пак покрай Мулето, стана известна в клубовете.
Е вярно....известността ти, не е много положителна, но и отрицателната известност, е ....все пак нещо.
А пък и защо , да не си те обсъждаме за малко?
Ти си крайъгълен камък, в клуб "Родители"....камък, след който клуба умря и спря....и ти го знаеш......нещо , като надгробен камък си ...
Питат ме, "Абе ти, що си губиш времето с "тая".../нема да пиша повече/"....и аз им отговарям, че "тая" е ...мое скрито чувство....което изживявам....и още не мога да изживея.
И им казвам и разказвам....за това, че това ще продължиоще много време, защото ме "триеш" от клуба.....и че докато ме триеш, няма защо да се чудиш, защо отношението ми, към теб е такова....не е лошо, отношението ми,...но си е подигравателно.
Само малко е подигравателно....не е много.
...............................................
Виждаш ли, как приятно е да си общуваме.Не те трия....не ме триеш....питаш- отговарям.....всичко е наред.
И ако нищата , бяха така, нямаше да имаш такъв неприятен случай, като Мулето, заради което сега те разнасят....като виц, като пример, за неподражание......сравнвайки те с този или онзи и търсейки общите ти поведенчески черти с него.....
Добро утро ти пожелавам........и ми е приятно....че не си ме изтрила..... днес.
Разбира се, щеше да ми е приятно и ако си ме изтрила....
Усети .... се , че имам постоянство в чувствата и мислите си към теб,....нещо, което малко от хората притежават.....нали?



Тема Re: Тези ,с които Мулето...ха ха ханови [re: Kиpo]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 07:05




ООО Х КИре ...ох батка...
Пръдлив и примитивен ум си беше...и си остана такъв....
Ако някога ...застанеш до Мулето....ще усетиш, че то притежава всички твои атрибути, и те са "прекрасно запазани"....и са в отлично състояние....ха ха ха
Брахмачария, не означава невъзможност, за секс....а означава създателно прекратяване на сексуалните отношениения, в резултат на духовна трансформация.
Има неща, които е хубаво да научиш.... имаш нужда...усети това.
...........................................
И .....когато едно същество , си задържи енергията, особенно половата енелгия и не я изхвърля като ....урина ....тя, тази енергия....остава в него и може да извърши чудесни неща с тялото ....
Пиша ти го , от личен опит.... вече съм на 49 години, но тялото ми е по добро от телата на 25-зо годищни мъже.И не само е по добро на външен вид, то е много по здраво...много по жизнено....много по гъвкаво и витално.
Застанал до връстниците си....или до тези по-младите....изглеждам прекрасно, за разлика от тях Кире...батка.
Разбира се не това е целта, външността....но си задай въпроса, защо Мулето има толкова "почитатели"....а ти и каката - не?
Има дълбока причина за това....и тя- причината , се крие и в пръдливия ти ум, но не е само там.....
Добро утро Кире...много ти е смешен клуба.....много ти е мъртъв клуба.
От както започнах да влизам тук, усети ...че пак рейтинга на родителския , започна да расте.....а твоя...клуб...е като теб....



Тема Re: kliukarki takivaнови [re: rain]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 07:14




Обикновенно, не ти отговарям- няма смисъл.
Но сега, по изключение, ще ти отговоря...от много време насам- за първи път.
И ти мина , като тема в разговорите...но бледа тема...и като кандидат колежка на каката....кандидат модераторка...ха ха ха ха ха
Спомних си , и им припомних, как те возех лично, ....как ти разхождах дечицата, живи и здрави да са ти...и колко ....си ...непроменене , след тези смешви клубни събития тук...в тези клубове.
Спомних си , как майка ти и баба ти идваха при мен....и с какво добро отношение, съм ги приемал ...и съм те приемал.
Не съжалявам за това... само си мисля, че пропусна...
Пропусна да видиш глупокстта си от страни и си се сраснала с нея.
Глупостта е красиво нещо.....без нея живота нямаше да бъде така сладък.
Но тя е ...за да бъде надживяна, за да бъде осъзната...А ТИ ... СПРЯ....
Та и ти беше повод за обсъждане и съжаление....защото хората, с които общувах, бяха ....не толкова примитивни...и в никакъв случай, не бяха и злобни.
....................
Ние ти съчувствувахме.
......................................
Дълго време, очаквах от теб....някаква промяна....то не че няма , промяна- има.
.......................................
Но промяната ти....си е твоя....и ...ме подтиква, да ти съчувствувам и то...не само на теб, но и на .....хубавите ти дечица.....



Тема Re: Каката .... как си?нови [re: MУЛE]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано04.03.02 08:56



Прави са хората, които и да са били те - "Не се занимавай с тая". "Тая" не се интересува от теб, дори и отдавна да съм се освободила от нетърпимостта си към теб, ти не си интересен, не ми се разправя със повехналата и омръзнала на всички грамофонна плоча - мулеоткровенията.
Тук се смея на писанията ти до Киро за трансформацията на сексуалната енергия. А ако хем я подтискаш, хем не станеш брахмачария, какво става тогава, а? Май става нещо като теб.

"Мулето има толкова "почитатели"....а ти и каката - не?
защо Мулето има толкова "почитатели"....а ти и каката - не?
защо Мулето има толкова "почитатели"....а ти и каката - не? "

Киро и каката имат приятели, а не зомбирани като твоите почитатели. Все пак висенето в клуб психология ми даде потвърждение на това, което подозирах. Набираш си последователи, батка, а къде ще ги водиш, а? Къде ще ги водиш?



Тема Защо ли каката твърди така лекомислено, че не сенови [re: kakata]  
АвторKaндид (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 11:15



занимава с някого, след като изписва огромни фермани с бълвочи по адрес на тия, с които уж не се занимава?! Ако това не е занимание, не виждам кое... Адвокатски приказки!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.