Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:58 10.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Каката .... как си?нови [re: Oro]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 07:14




ОРО БАТКА.... добре дошъл в клуба.....радвам се да те видя, между бисерите.
Е вярно е...не си бисер...ама на, между бисерите си....което е велико нали?
С три неуспешни брака.....какво да ти пиша бе Оро????
...................
То бива да си глупав веднаж....хайде, може и втори път...ама трети и четвърти път, да си глупав...това вече е много....
Дядо бил вече....хо хо хо хо хохо
ДЕДо си вече....
ДЕД-О.... хи хи хи хи хи хихи
Безкрайното "О"....след ДЕД...."О"....



Тема Re: Той тая дума...ЗЛАЧ И ЗЛОБА...ха ха ха ханови [re: kakata]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 07:23




Родителят, става учител на детето си...
И той учи детето, на това, което той саме научил....
"промиване на мозъци, за да сияе само той...е тва е..."
.......
Може ли, едно Муле, да промие мозак, който вече е промит?
Мисля си, не става това...защото мозъка е вече промит..и. няма какво да се промива в него....
ЕЕЕЕЕХХХХ...каке...и пишаш за злъча и злобата...ха ха ха ха
....................................................
"............за да сияе само той..."
Едно изречение пълно с носталгия....
Каке...МУЛЕТО НЕ НАРАВИ МОДЕРАТОР.... за да сияеш и ти...
Ако не беше Мулето , нямаше да станеш модератор ...но този клуб.
Мулето ти даде възможност, да го триеш с месеци...за да се усетиш, че СИЯЕШ...е ...не със светлината на чистотата...ама ...какво от това...
.........................
Дори и сега....само те карам да се замисляш върху нещата, които сама пишеш....
Недей, каке да пишеш неща, които те компорментират...затова , че Мулето искало само то да сияе....ТИ СИЯЕШ....О НЕБЕСНАТА КАКА...слязла мужду хората и Мулетата...за да бъде забелязана и оценена....
Добре дошла Каке.....добро утро днес....



Тема Re: Той тая думанови [re: Oro]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано05.03.02 08:51



Възприемчив, е няма спор.
Мулесофията е една тенджера, в която ври дочуто, чопнато и отгоре-отгоре прочетено. после се прибавя една яко ха-ха-ха за подправка, пускат се коси и бради до пъпа - и ето ти - брамина от Сточна гара.
И на мен ми есмешно като кажат - говорил много истини, карал ги да мислят, ами как няма да ги кара като повтаря чутото и прочетеното от тях и те после мислят, къде са го чували.
Аз го "познавам" близо две години от тук, пък как не научих нещо от него или не чух нещо, което да не го знам.
Колкото за пилгримажа, така както удостоява домовете на последователите, те сигурно после запечатват стаята в която е прибивавал и слагат в стъклен сандък чехлите, с които е ходил....




Тема Ти превелики, който ме направи модератор, о Муле!нови [re: MУЛE]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано05.03.02 09:03



Аз съм била известна покрай него, брей ама това е айсберга на нахалството ти. Сума ти народ, който не знаеше кой е мулето, разбра че е оня, който преследва каката. Ае, ръка тлябва да целуваш за известността си.
И кой те пусна тук да пишеш с родителите и те реабилитира пред тях, бе!
Преди да стана модератор този клуб беше задушен от теб както е сега клуб "Беинса дуно" . Постепенно хората се почувстваха спокойни да пишат, ти напираше, гънеше се, айде пуснах те - писа си, хубаво ти беше, после започна да се оливаш, да засипваш и оплю детските рисунки, що ги оплю, бе?
Много добре знаеш как се развиха нещата, айде да не връщам лентата, и после вместо да се обадиш като човек на родителите, на хората с които месеци наред ти е било хубаво започна да ги наричаш боклуци и скапаняци.
И се разбесня в психото под закрилата на зомбитата ти, ама много добродушно се разбесня, значи. Абе муле, толкова си брахмачария, колкото аз съм руски паметник, де.ЛеоС ти каза да не се караш с мен, каза ти го приятелски, ама ти не - сега ми е паднало да мажа каката.
И за твое сведение, за да ти е по-точно инфото - не нося очила и не мижа, защото не съм късогледа, съжалявам че ти развалям еротичните сънища на каки с дебели стъкла в рогови рамки.



Тема Re: Каката .... как си?нови [re: MУЛE]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано05.03.02 10:09



Мулемулемуленце, гледам - гледам и какво виждам ???
Виждам тъгата по едното безкрайно ...ОООО примерно като МУЛЕТОООООООООО ...
щеше да звучи като опит, като озарение, като осъзнаване ... и други О-та щяха да звучат, ама на - ядец :)))

<..

..>

Тема ЗАКЛЮЧЕТЕ ТЕМАТА, plsнови [re: MУЛE]  
Автор Гeвpek (д-р на вс.науки)
Публикувано05.03.02 10:42



Извинете, че се намесвам, но както във всеки клуб / форум по света и у нас е обичайно и нормално да има модератор следящ за правилата (в случая - "УСЛОВИЯ ЗА ИЗПОЛЗВАНЕ НА УСЛУГИТЕ НА DIR.BG" в последната им редакция от 06.07.2001 г., които аз подписах, когато се регистрирах и получих т.нар. "ключ").

Няма ли начин да се приложат тези правила, защото излиза, че аз си ги спазвам, а други - не, което ги компрометира и всъщност е в полза на конкуренцията на Дир.бг?

Gevrek



Тема Re: Каката .... как си?нови [re: kakata]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано05.03.02 12:49



Аз съм един от "хората".... Не пиша в този клуб и Ви уверявам, че никак не съжалявам за това. Вие също не сте предмет на интерес като човек, а по-скоро като явление от действителността на Dir.bg. В този смисъл изразената по-долу болезненост от Ваша страна е по-скоро тъжна отколкото тема за коментар.

с Уважение към Вас и целия клуб



Тема По-скоро посипватнови [re: kakata]  
Автор Kиpo ()
Публикувано05.03.02 13:29



по ъглите хлорна вар
Сещам се за една Негова фенка -фенка ,дето ей сега ще ни напише точната формула))))



Тема Re: Абе муле...ми да!нови [re: MУЛE]  
Автор rain (absurdna)
Публикувано05.03.02 15:10



Ostavi ti kakata a pogledni sebe si i kak izopachavash napisanoto . Vchera v psihologia zashlevi pitona s fakta " che horata veche snimki razmahvali..." Bravo, hubavo si raztulkuval , vseki tuka moje da prochete kakvo sum napisala . Ako ne sum bilka iasna da ti povtoria, deteto razgledjshe albumi ot pominalata godina. Ma pusto tvoe EGO, napravi si pak chesalo .
Shte te pomolia poveche da ne spomenavash nika mi v temi i postingi, zashtoto taka kakto ne se obrushtash direktno kum mene , tvoite i na Leos postingi stanaha povod mestnia idiot da se zavihri s mene.
Uvajavai malko i sebe si i spri da citirash poveche babi, mami , i razhodki s koli, che stavash sushtia kato onzi tam.



Тема Втора пробанови [re: Гeвpek]  
Автор nbb (весела)
Публикувано05.03.02 15:58



Защо, Геврек, разваляш удоволствието на хората ? Сега им се е паднало да хулят Мулето и то да си трае. Или пък му оставят само приличните реплики, знам ли.
Дали този път ще мине ?

Вярно е това, в което вярваш !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.