Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:48 16.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Деца и хомосексуални браковенови  
Автор virtualna (самодива)
Публикувано30.01.02 17:07



Скоро се разпространи вестта, че американците са открили изкуствена сперма. Това добре, но оттук нататък започват да се правят предположения кой може да се възползва от това. Оказа се, че наред с нещастните хора /хетеросексулни/, които по една или друга случайност, не могат да добият дете по нормален начин /инциденти, облъчвания, болести и т.н./, от това ново откритие ще могат да се възползват и хомосексуалните двойки. Моля ви, изразете мнение по този въпрос и най-вече смятате ли за "нормално" дете да бъде заченато по новия метод и отгледано в такова семейство, където не се знае точно кой кой е и как ще се отрази това на крехката детска психика???

Аз знам, че нищо не знам!!!


Тема съм против -нови [re: virtualna]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано30.01.02 18:03



и то, защото отглеждането и възпитаването на детето е по-голямата отговорност на родителите... и по тази причина - мисля, че е нарушение на неговите права - на детето - да бъде насочено в една посока, в една общност, която по начало е изключение от нормата... хай им сиктир на тия малцинства, че и агресивни на сичкото отгоре...

А другото, което знам засега е, че единствено женското тяло - на генетична основа - може да отгледа в себе си друг организъм, без да го отхвърли... така, че всъщност този проблем е нерешимият засега - и слава богу... проблемът не е в повечето дупки, които някои им се иска да си имат... нито пък в ядрото на клетката, което може да се оплоди, клонира и т.н... а как да се износи бебето... само жените го могат... да приемат друг организъм...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: ха ха ха............нови [re: ceлянинът]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано30.01.02 18:44



отново стигаме до там емоциите които пораждат различните от нас да ни управляват в мислите и действията...........моралът който си мислим че е нашият морал явно не достига до там че да ни обясни същността на проблема.........
нетърпимостта злобата и омраза........поражадат глупоста........еснафщината и тесногръдието допълват картината и забиват последния пирон в стената на който ще я закачим..........и всичко това в името на детето........но всеки би обърнал гръб към проблема на комшийското дете щото то си има нормални хетеросексуални родители ..........нищо че хетеро сексуалната двойка пропива всичко претрева се коли се друса се и прави живота на детето си ад........аз бих казал че детето на хетеросексуалната двойка включително и комшийчето по право и принцип попада директно в средата на принстън докато виж онова другото най много в средата на някоя гей дружинка да попадне...........

незабележим


Тема Re: Деца и хомосексуални браковенови [re: virtualna]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано30.01.02 20:37



Аз не съм против едно дете да расте в семейство на родители от еднакъв пол. Четох преди няколко месеца за няколко съвсем реални таквиа семейства (имаше освен майки и по двама татковци) - това става въпрос за Америка. Децата изглеждаха съвсем нормални и не мисля, че ги определя като хомосексуалисти още от сега. Децата се гледат с любов и какво значение би имало, ако я получават от еднополови родители?
Сега дали наистина ще може да се правят деца с изкуствена сперма не знам. Има си разни законови неща, които първо трябва да се разрешат и тогава нека всички които имат нужда да се възползват.

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема говоря само занови [re: YD]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано31.01.02 07:39



сексуалните малцинства - не говоря за другите - на етническа или друга основа... и съм си толерантен към всички... ама пък и тези, от другия отбор - да ми се изкарват елита на обществото - ами хай сиктир... на зализаните перчеми на светските пич... тук се замислям, -ове или -ички да допиша...
Впрочем, има ли нещо по-противно от Азис, например...

Лично мнение - да си правят квото щат хомосексуалистите, ама - дете да отглеждат - е нарушение на НЕГОВИТЕ права...
Работя с млади хора - и виждам каква разлика има например, когато някое момче е възпитавано само от майка си - или е отрасло само в женска среда... така, че - разнополовото възпитание си е необходимо... да не и се бъркаме на природата...

Пък и в историята - отношението към тоя проблем е една от индикациите, че обществото вече е презряло и остаряло... справка - римската империя в залеза си, например...

прост селянин, ама много прост ви казвам !

Редактирано от ceлянинът на 31.01.02 07:43.

Редактирано от ceлянинът на 31.01.02 07:49.



Тема Re: Деца и хомосексуални браковенови [re: virtualna]  
Автор Orнeдишaщ (Змей)
Публикувано31.01.02 09:50



Това за "изкуствената сперма" (?!?!?!?!) от в-к "Феномен" ли го прочете... или от "Жълт труд"...
Абе, хора, вие на училище не сте ли ходили?
Та сте заревали, какво ще стане с неродения Петко.
А колкото до възпитанието на деца в еднополови "семейства" (защо пък "семейство"?) - съгласен съм, че не е редно да се бъркаме на природата. Противоествственото си е противоестествено. Но не е редно също така да викаме "анатема" предварително.
Кое е по-добро за едно дете - да израстне в сиропиталище, или в хомо "семейство"?



Тема Re: Деца и хомосексуални браковенови [re: Orнeдишaщ]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано31.01.02 11:37




абе... айде да не такова....
ама чудех се кога на някого ще му направи впечатление тази "изкуствена сперма"
ох, ти ще видиш утре, като се разнесе някоя нова вест... : )))))))))))))))))))



Тема Пфу, хомосексуалисти!нови [re: virtualna]  
Авторdimension (Нерегистриран)
Публикувано31.01.02 11:41



Я да подам едно рамо на този селянин, че като гледам здравомислещите като теб него са наистина малцинство. Ама и до там стигнахме, да викаме на правото криво и обратно.

Хомосексуализмът не е генетичен, а е СОБСТВЕН ИЗБОР НА ЖИВОТ. Генетиците и биотехнолозите разкодираха генната структура на човешкия организъм, но няма да открият несъществуващото - а именно гена на хомосексуализма.

Отглеждането на деца в хомосексуални семейства накърнява техните права и ги унижава, да не говорим, че "родителите" с личния си пример ще доведат до сексуалната ориентация на това дете и то неминуемо ще стане хомосексуалист.

Когато Бог е създал Адам и Ева, създал ги е мъж и жена. (God created Adam and Eve, not Adam and Steve). Семейството е институция създадена от Бога, който има точно опредлен ред за този свят. Хаосът не му е присъщ. Всички, които се мислят за толкова отворени и "демократични", как бихте реагирали, ако синът ви или дъщеря ви е атакувана от хомосекуалисти? Защото е доказано от практиката, че хомосексуалистите са много по-агресивни от хетеросексуалните и страдат от много психични разстройства. Не гледайте лустрото, не ги познавате, когато са сами със себе си. Да не говорим, че почти всички масови убийци са хомо- или бисексуални или са били насилени от хомосексуалиси в детството.

Редно би било преди да се вземе мнение по даден въпрос да се поразгледа от всички страни и да се вземе информирано решение. Иначе всичко е само стойка и папагалчене, за да сме уж в крак с времето. Аман от модерни отворковци!

А що се отнася до хомосексуалистите в Америка, Бог да е на помощ на Америка, защото в момента там е най-добре да си негърка самотна майка, по възможност със хомосексуална ориентация или мъж хомосексуалист. Така най-много можеш да викаш за правата си и най-много ти се дава, да не би случайно да заведеш дело за дискриминация. Да не дава Господ тези закони да се въведат в Бг скоро. Че жална им майка на хетеросексуалните тогава....



Тема Re: Пфу, хомосексуалисти!нови [re: dimension]  
Автор Kpъr ()
Публикувано31.01.02 11:58



"Защото е доказано от практиката, че хомосексуалистите са много по-агресивни"

как е доказано ?

а това че изнасилените, не са чак толкова толерантни, е съвсем разбираемо...

иначе , добре че има кой да решава вместо тях, защото ако се остави на невярващи в бога, къде отиваме, а ?



Тема Re: Пфу, хомосексуалисти!нови [re: dimension]  
Автор Orнeдишaщ (Змей)
Публикувано31.01.02 16:37



"Хомосексуализмът не е генетичен, а е СОБСТВЕН ИЗБОР НА ЖИВОТ."
Просто... невярно.

"Генетиците и биотехнолозите разкодираха генната структура на човешкия организъм"
Също невярно.

"Когато Бог е създал Адам и Ева, създал ги е мъж и жена."
Боя се, че този и следващите ти "аргументи" имат тежест само пред едно... малцинство (т.е. пред тези, които вярват, че "Бог е създал Адам и Ева").

"как бихте реагирали, ако синът ви или дъщеря ви е атакувана от хомосекуалисти?"
Бих се постарал да им счупя главите. Ако са хетеросексуални - също. Не признавам правилото за "другата буза", съжалявам.

"Аман от модерни отворковци!"
Вярно аман! А едни от най-неприятните ми "модерни отворковци" са тези, дето демонстрират смятаните за модни напоследък увлечения по християнството. Ако си наистина вярващ/а - извинявам се.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.