Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 20.09.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема deteto mi se e prevarnalo v jiv diavolнови  
Автор Zvezdekina (непознат )
Публикувано31.01.02 16:00



Neznam ot kade da zapo4na........naistina niamam dumi ,napravo sam potresena.Sinat mi e na 12 godini,no e ekstremno razvit za vazrasta si....neznam moje bi se dalji na anabolite ,koito ejednevnno mu sipvam v supata,no spored men ne e vazmojno 4ak takiva promeni da nastapiat v razvitieto mu.Oste ot devet godischen zapo4na da mastrubira skrischom v baniata ,na niakolko pati predodvratiavax iznasilvaneto na sobstvenata ni kotka,no varxat besche kogato go xvanax da pikae v supata i sled tova da se opitva da naxrani malkata si sestri4ka.za vanschniat muu vid prosto ne smeia nisto da napischa.Pomognete molia!!!!!!!!!!!



Тема Re: ПРЕКАЛЯВАШнови [re: Zvezdekina]  
Автор Megan (драка)
Публикувано31.01.02 16:25



Писна ми да чета едни и същи простаци в различни клубове и в поредица от безумни теми.....ти сериозно ли мислиш, че някой тук ще се върже?



Тема Re: ООоооооо...нови [re: Zvezdekina]  
Автор 3лo (100% Гад)
Публикувано31.01.02 16:39



Това нищо не е!
Моят брат на скоро се изходи по голяма нужда в лещата и понеже е тъпанарче даже не го разбъркал, поне да не личи на външен вид. Лошото беше, че дядо точно тоя ден беше поканил годеницата си на обяд в нас и двамата яли, а брат ми на скоро го бяха изписали от инфекциозната, защото имаше хепатит. Идиотчето се друса от трети клас, сега е пети и вече е на помпи. После нашите го пребиха от бой, а той само се хили.
Сега дядо е в инфекциозната, а бабичката не издържа и умря и с това си отиде последната надежда дядо да се ожени и да спреме да спиме в една стая с брат ми.
Едно гадже не мога да си доведа като хората, вече съм изнервен до последна степен!!!

________________________________
Смешно е.


Тема Megan,нови [re: Megan]  
Автор nbb (весела)
Публикувано31.01.02 16:40



виждаш ли, че регистрираните също пишат глупости. Регистрацията не решава проблемите на клубовете.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: ООоооооо... [re: 3лo]  
Авторrusko (Нерегистриран)
Публикувано31.01.02 16:42



sto be kvo tolkova mu e lo6oto 4e spite s brat ti v edna staja ,kolko mu e da se is4ukate edno hubavo ahaha pone ste vi doide akula v glavata:)



Тема Re: Megan,нови [re: nbb]  
Автор Megan (драка)
Публикувано31.01.02 16:48



о, това е ясно.
не съм спорила по този въпрос, никога.



Тема Re: ООоооооо...нови [re: rusko]  
Автор 3лo (100% Гад)
Публикувано31.01.02 16:53



Ти не си в ред!
Какви са тия глупости, които ги пишеш?! Това е грях, бе, малоумник такъв!

________________________________
Смешно е.


Тема Re: deteto mi se e prevarnalo v jiv diavolнови [re: Zvezdekina]  
Авторrusko (Нерегистриран)
Публикувано31.01.02 18:44



i kvo kato e grjah bre na teb kvo ti puka vaznoto e da si se kefi6 ahaha uf bozke mai ste iskukurigam skoro ne mogaaaaaaaa da isdurzam na glupostite vi hora ahaha



Тема Що бе, дъще?нови [re: Megan]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано31.01.02 20:33



А, че е отвратително - меко е казано.

Хихи - сипвала му анаболи в супата!
Ами да му беше сипвал(а) ЛСД.

Quot homines, tot sententiae.


Тема Звезделинке/Звезделинчонови [re: Zvezdekina]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано31.01.02 22:42



Бе тебе тати и мама са те пратили в чужбина да събираш акъл, даже университет в Немско, ай да не казвам точно кой е, ама защо хабиш паричките на хората и на спонсорчетата, бе!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.