Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:39 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Деца и хомосексуални браковенови [re: rain]  
Автор Kpъr ()
Публикувано02.02.02 15:51



i ste se gleda i napulno izkustven jivot,
to do tova moje da se stigne i samo s vazmozhnostite na uma,
a bez zachevane /realno/, ne e li vsichko v uma ?

zhivota ne e navsiakude, izvun mislite e



Тема Re: Деца и хомосексуални браковенови [re: virtualna]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано03.02.02 00:38



извини ме, но казваш 'изкуствена сперма', хайде малко обяснения по това.
Обикновената сперма (човешка, животинска) носи различни белези на самеца - там ДНК, гени, щуротийки - биолозите да казват. Та, какво носи тази 'изкуствена сперма'.

Хомосексуалните бракове според мен трябва да могат да имат деца.
Мисля сега в България това е забранено, също мисля и самите хомосексуални бракове са забранени. Поне знам че за осиновяване се изисква граждански брак, който май винаги е хетеросексуален.

За поведението на хомосексуалистните хора - част от тях имат скандализиращо такова. Откровено казано досега съм се дразнил единствен път на гей, а съм срещал всякакви няколко десетки пъти. Примерно ме издразни наполовина на колкото ме дразни най-редови журналист, затова смятам че журналистите трябва да се бесят на централния площад, а хомосексуалните индивиди да престанат да се 'радват' на досегашното отношение от по-голямата част от обществото ни (българското).

Защото не съм го казал в пряк текст - това си е личното ми мнение, не е въпрос и съответно няма нужда от отговор.

<..

..>

Тема Re: Деца и хомосексуални браковенови [re: screamBoy]  
Автор virtualna (самодива)
Публикувано03.02.02 00:44



Разбира се, че всеки има право на собствено мнение, затова е и този клуб, нали?
А терминът "изкуствена сперма" не съм го измислила аз - така пише в статията. В по-горен постинг можеш да видиш URL и да го прочетеш.
Поздрави!

Аз знам, че нищо не знам!!!


Тема Re: Неизвестнонови [re: Гeвpek]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано03.02.02 00:46



Откровено поддържам виждането ти за генния и хормонален произход на хомосексуалността.

Въпреките милиардите MIPS изчислителна мощ на военните компютри, все още се правят ядрени опити, нали ?

Фантастиката изобилства, точка. На мен пък ми е направило впечатление описанието на трисекс общество в поредицата 'Пръстенов свят'. В модата има унисекс течения, в общуването има унисекс варианти (интернет), има унисекс служебни ангажименти ... и кво от това. Мнозинството си е бисекс.

Горете си вещиците, а аз ще пийна едно ...

<..

..>

Тема Re: Деца и хомосексуални браковенови [re: virtualna]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано03.02.02 00:48



thz, ще преровя ...

***видях връзката, последвах я ... сайта ми уби browser-а, което предполагам е защото журналисти (нали нещо като пресгрупа Монитор имаше в собствениците) са правили исканията ... може би дори реализацията ...
а и регистрация ?!?
някой да прекопира тук 'новината' ?

<..

..>

Редактирано от screamBoy на 03.02.02 01:11.



Тема Re: виртуална и YD - спор няма с това,нови [re: дъждoвнa]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано03.02.02 00:54



а помните ли Алф, когато откри че е брачно дете ... хахаха ... и Брайън как го успокояваше, че Мелмак вече го няма, а тук извънбрачните деца не са както трябва ... аве ... или пък Уили беше успокоителя, нещо ми се губи.

<..

..>

Тема Re: Воден_духнови [re: Boдeн_дyx]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано03.02.02 01:05



добре сега, аз като съм асексуален и ми е еднакво противно да гледам да се натискат и момче и момиче, и момче и момче, и малко по-малко момиче и момиче (щото съм с мъжка натура, все пак).
не знам да има някъде резервати за хомосексуални, защо да има резервати за хетеросексуални.
а ти като четеш вестници, виж се до къде си стигнал ...

<..

..>

Тема Re: виртуална и YD - спор няма с това,нови [re: screamBoy]  
Автор virtualna (самодива)
Публикувано03.02.02 03:31



Това нещо ми се губи... Що така?

Аз знам, че нищо не знам!!!


Тема нищо противнови [re: virtualna]  
Автор no_doubt (непознат)
Публикувано03.02.02 17:08



Не прочетох всички постинги по темата, така, че моля да ме извините, ако повтарям някого.
Та по въпроса: първо, няма никакви доказателства, че израствайки в хомосексуално семейство, детето е ощетено, или е с психични разстройства, или става също хомосексуално и т.н. Не че не са правени изследвания. Правени са и не са открити никакви различия между децата от хомо и хетеро-семейства в емоционалното, психическо или физическото им развитие. На крехката детска психика влияе отсъствието на любов, не сексуалната ориентация на родителите му. И много се надявам, че ще дойде времето, в което няма да наричаме децата си с имена като: "лошо дете", "добро дете", "невъзпитано дете", "дете на разведени родители", "дете на хомосексуални родители", "дете без баща", "дете на парясана" и други подобни.



Тема Re: нищо противнови [re: no_doubt]  
АвторЛopa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 12:29



Да, подкрепям. И си мисля, че тези изследвания (знам за такива на д-р Спок) доказват генния произход на сексуалността. Хомосексуалистите (и другите сексуално ориентирани) се раждат такива. Хомосексуалистите имат една малка деформация в хипоталамуса на мозъка и това определя тяхната "ненормална" ориентация. Друг е проблемът, че има и модно течение някои хетеросексуални да се преструват на хомо, само и само да спечелят вниманието на околните и обществото, защото не умеят да бъдат различни по друг начин. Според мен е важно да научиме децата ни да приемат различните хора и да ги зачитаме с повече внимание и респект тях и другите "нормалните" хора само, ако са по-талантливи в някоя област.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.