Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Yoyrboy, не ми е в стиланови [re: yourboy]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано10.01.02 12:11



но ще ти отговоря, че май ти си прост.
Първо. Говорим за 6 годишно дете. Надявам се да проумееш, че и да иска, няма как да назубри чужд език, а и тук става въпрос за чужди езици (обърни внимание: езицИ – мн.ч.)

Второ. Ако според теб езикът се заучава чрез зубрене, това само доказва, че съм права като съм казала че си прост. Изключително рядко си служа с тази дума, още по-малко, пък за да се обърна директно към някого, но в случая не изпитвам угризение.

Относно това дали имаш или нямаш проблеми с математиката бих разчитала на едно по-обективно мнение – това на г-жата ти по математика.

***


Тема Re: Yoyrboy, не ми е в стиланови [re: Jennifer]  
Автор yourboy (Ездач)
Публикувано10.01.02 13:25



qsno, qvno ti si prosta, ne sym razbral 4e deteto e na 6 godini, ta az na tolkowa godini neznaeh azbukata, kak iska da smqta s 4isla nad 20, izklu4itelno ne si dobre, obiknowenno horata s dobri poznaniq po matematika, stawat dobri matematizi sled kato minat pubera :)

Вярвай в себе си !


Тема Ненови [re: HeOHeЛ]  
АвторNumLock (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 13:58



Във втори курс, като учихме алгебра, преподавателя ни показа на една от последните лекции, как може като се използва наученото по алгебра, да се докаже че това построение е невъзможно.



Тема Re: Yoyrboy, не ми е в стиланови [re: yourboy]  
Автор Tpишa (голям заплес)
Публикувано10.01.02 14:00



То не е хубаво да се намесвам в чужд разговор, но ти изобщо имаш ли макар и минимална представа за какво говориш? Много е лесно да се правиш на умен. Трудното е да ти повярват. Та в твоя случай определено не се получава

You are caught in a prison
Of your own devise


Тема Re: Ех, Владко ...нови [re: yourboy]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано10.01.02 14:07



Гумена глава не увира - верно си е.
А като си представя, че и литературата учиш от Мишо - спирам да мисля.

| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема Re: Yourboy, сгрешила съмнови [re: yourboy]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано10.01.02 15:05



ти ника, без да искам съм чукнала друга буква!
SORRY!

Не претендирам да съм много умна, та нали точно затова пуснах темата - да поискам акъл от по-умни от мен хора.
А пък и казано е, че 2 глави мислят по-добре от една, що остава за толкова много глави.

А пък ти, че не си разбрал на колко години е детето, проблемът е твой, а не мой. За езици, впрочем се иска добра памет. не ме учудва, че езиците те затрудняват, тъй като и в бележки, и в други постинги, а и в самата тема съм посочила възрастта на момичето.

Ех, да се говори с нас не е като да се дърлиш с Мишо. Тук обидите и псувните не са на почит, мисля!

Каквото и да пишеш, няма да ти отговоря!
Приятен ден!

***


Тема Re: Ех, Владко ...нови [re: LeoS]  
Автор yourboy (Ездач)
Публикувано10.01.02 15:52



exx leos ,
ti si mojel da mislish ?

Вярвай в себе си !


Тема Ако ти харесванови [re: yourboy]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 16:03



да си Ряпъ-та на Родители и деца - дерзай все в тоя дух. Почти я докарваш, шъ знайш

То верно, че и името на клуба е такова: ''... и деца" :-Р



Тема Re: Heeelp! Математиката е трудна!нови [re: Jennifer]  
АвторЧyчyлиra (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 18:29



Не мога да ти дам съвет, но ще ти разкажа аз какво преживях с моя син:
Той си решаваше много вярно задачките и един ден аз решавам да го разпитам, как точно пресмята колко е /примерно/ 15 - 7. И ето какво ми обяснява той: 7 - 5 = 2; 10 - 2 = 8. Направо останах втрещена. Интересното е, че от каквото и двуцифрено число, ако вадим едноцифрено се получава верен резултат, макар че няма логика /поне според мен/ в това. Започнах да обяснявам, че резултата може да е вярен, но това не е верният начин и т.н. Във всеки случай синът ми се научи да смята. :))) А случката просто е един /сега/ приятен спомен, макар че тогава не мислех така.



Тема Re: Ех, Владко ...нови [re: yourboy]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано10.01.02 18:33



А ти си имал чувство за хумор.
Това вече е ново за мен.

Знаеш ли, понеже не се познаваме от вчера, ще ти кажа още нещичко.
Всъщност - ти си го знаеш май - казвал съм ти го.
Аз си те харесвам, колкото и странно да ти звучи. Харесвам напористите момчета, които си търсят място под слънцето. Просто оглеждай се - да не объркаш пътечката. Рано ти е да слушаш още САМО себе си. А като се замисля, цял живот е рано за това ... Слушай майка си, баща си, истинските си приятели ... В който и да е клуб, слушай и другите в него какво казват ... Единственото нещо, което не харесвам в тебе е, че думите ти излизат много бързо от устата. Преди още да са минали през главата и сърцето ти.
И не скачай сега като петле - НЕ те поучавам !!!
Споделям само ... мои мисли ... като с мое дете, Влади.

"Вярвай в себе си !"
Хубав девиз си сложил тоя път :)
Аз бих казал : "Вярвай в себе си, след като разбереш КОЙ си !"
Най-кофти е да подведе човек сам себе си ...

Много Успехи, моето момче !!!

| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.