Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: За Хари Потър - не знам за Вас, ама ...нови [re: screamBoy]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано28.01.02 21:06



1. ne e amerikanska a angliiska
2. 6umotevicata syvsem ne e izkustvena(reklami i t.n)za6toto J.Rowling e napisala 1vata 4ast - "The Philosopher's Stone" na ryka !(tova ve4e za toaletnata hartiq i sylfetkite sa si pylna izmi6liotina)no fakta 4e ne e imala pari za pi6e6ta ma6ina,kamo li za komputer, govori sam za sebe si!
3. Nikoga ,ama nikoga ne moje6 da oseti6 4ara bilo tam na film ili na igra napravena po kniga ako ne si q 4el !!!
4. Ne bqh 4uval za predprimiera!ili e samo za vip-ove (kakvi vipove samo-da ne sa 4eli i knigata daje)
ili mai si gledal filma na videoCD ,a?
Povqrvai mi ima razlikaa mejdu kino i v nai dobriq slu4ai nqkakva sistema deto daje i Dolby Digital nqma ,kakvo ostava da govorq za kartinata na nqkakyv si monitor deto e 21 incha max (ili v nai dobriq slu4ai na video stena deto ne zaema i 1/50 ne zaema ot ekrana v serdika naprimer!



Тема Re: За Хари Потър - не знам за Вас, ама ...нови [re: DANlO]  
Автор Orнeдишaщ (Змей)
Публикувано29.01.02 09:49



Позволи ми да не се съглася само с последната точка.
Няма никакво значение, колко е голям екранът, а под какъв ъгъл го гледаш. Ако гледаш по-отблизо дори и по-малък екран, възприятието е почти същото. (Е, признавам, чувството за реалност е по-голямо, когато очите са фокусирани на безкрайност).
За звука да не говорим - никой още не е измислил по-добро устройство за възпроизвеждане от слушалките.



Тема Re: За Хари Потър - не знам за Вас, ама ...нови [re: Orнeдишaщ]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано29.01.02 10:48



pozvoli mi da ne se syglasq s tvoeto mnenie!
kak moje6 da oseti6 zvuka v prostranstvoto s edni slu6alki???
mislq 4e dosta po-realno e da 4ue6 priblijava6t se samolet ot zad prez nqkolko koloni postaveni ZAD teb otkolkoto prez slu6alki!
no vyprosyt ne e za slu6alkite ili za ekrana a prosto za samoto KINO
sega ako mi kaje6 4e kinoto ne e dale4 po-dobro ot kakto i da e vyzproizvedeno VCD dori i DVD prosto 6te izglejda6 sme6en!No vseki si ima mnenie!
pyk i tova ne e nito temata nito foruma da diskutirame tova!
tuk se govore6e za ------------ H. Potter -------------



Тема Re: За Хари Потър - не знам за Вас, ама ...нови [re: DANlO]  
Автор Orнeдишaщ (Змей)
Публикувано29.01.02 11:53



Прав си. Чакам 15.02. Вземам хлапетата и отиваме... кеф!



Тема Re: За Хари Потърнови [re: Shanya]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 20:44



Gledahme filma i sina mi (7g) ,mnogo go haresa, po podhodiasht e ot Lord of the rings, koito e mnogo po sttrashen (toi se krieshe ot vreme na vreme pod iaketo).



Тема Re: За Хари Потърнови [re: Shanya]  
Авторnialkoi (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 22:22



Chetoh pyrvata kniga, po koiato e napraven filma. Spoed men i knogata i filma sa mnogo slabi. Ne znam kakvo sa namerili v tazi kniga, za da stane bestseller. Niama originalni idei. Siujeta e razpokysan. Edinstvenoto e, che poneje ne e slojna i se govori za magii - se chete byrzo. neshto kato da iadesh zaharen pamuk - mnogo sladko i prazno.
Filma beshe oshte po-zle otkym siujet i oshte "po-sladyk" - ukrasen sys cvetni scenki.
Ne sym chuvala, che moje da e opasen. No ne mislia, che e polezen. Spokoino moje da se preskochi.



Тема Re: За Хари Потърнови [re: nialkoi]  
Автор Orнeдишaщ (Змей)
Публикувано31.01.02 10:00



Всеки си има право на мнение, но ето какво на мен ми харесва в книгата (филма не съм гледал още):
- приключенският дух;
- неизменно ведрото настроение, с което е пропита;
- пълнокръвието на характерите, което придава чувство на реализъм (въпреки магиите! - чудесен контраст, според мен);
- хуманността.
Не мисля, че за да ти се хареса една книга (т.е. да получиш естетическо удоволствие от четенето и), трябва непременно да има "оригинални идеи" или безупречна постройка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.