Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:07 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Три циганета, ми бяха на гости...нови  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано26.12.01 15:35




Това са стари мои познайници....едно време , живяха на пресечката на Сливница и Димитър Петков, но след реконструкцията на булеварда ги изселиха и сега са в бившите Виетнамски общежития в Красна Поляна.
Гето за хора....олицетворение на човечността на хората ..../смея се/
Човечност ли?...ХА ХА Х АХ АХ АХ
Тези дни, си мислих за тях...по повод "истерията ви", за загиналите деца.
Всеки ден можеш да имаш прояви на човечност, ....а не когато загинат дечица.
Но ...не трябва да си кривя душата ....има човечни същества, на тази земя има....
Но дали именно тези, които СКАНДИРАХА ТУК, са от тях...от човечните?
................................................................???????????????????????????????
Четох им, на циганетата, приказката за Малечко Палечко...и им подарих една книга, с приказки на БРАТЯ ГРИМ.......
Едното цигане беше момиче, вероятно на 12-13 години...много симпатично
...усмихнато ....вътрешно красиво дете.
...........................................
После отидох с тях до магазина и им купих две питки хляб, кило картофи и по един портокал.....
...................................................
Мулето някога е било циганин.....чак очите ми се насълзяват, когато усещам циганина в себе си...
Колко повече душа имат циганите от ....повечето от ,...така наречените българи.....
Те "интуитивно" са ПО ЩАСТЛИВИ ОТ БЪЛГАРИТЕ....не ги противопоставям, едни на други...давам ги за пример....като същества, които живеят по-зле, а всъщност, са по душевни и щастливи...от тези, които живеят "уж" по добре.
Да ! Те лъжат.
Но техните лъжи, не са така префинени и жестоки, така пресметливи и подли, както лъжите на същества, обучени да лъжат...възпитани да лъжат.
Българит лъжат но по префинено...по жестоко....по осъзнато....
Вдигахте вой, за това , че са загинали седем деца.
Колко дека загиват ...без да знаете?
Цели поколения...загиват, цели популации...
Вдигате ВОЙ, затова , че циганите уж не работели...А ВОЕННИТЕ КАКВО РАБОТЯТ?
Седемдесет процента от бюджета на страната отиват за военни цели и за издръжка на военни .
Режат се едни ракети, за да бъдат купени други ракети....
Режат едни самолети, за да бъдат купени други самолети....
....и така от много време насам....за сметка на кой?
За сметка на "човечността".....за сметка на оцеляването , именно на отхвърлянето на такива същества, които са по първични и по -естествени.
Какво значение има дали децата са българчета или цигани?
Или са деца на американци или виетнамци?
Децата са деца...те нямат националност и раса.
Деца са и агънцата и телетата и кучетата, които сега обикалят кофите за боклук и...... ВРАБЧОВЕТЕ...които подхвръкват от храст на храст и нямат какво да ядат в този сняг....
Циганите не са търтеи.
Търтеи са военните, отглеждани десетки години, за сметка на ресурсите на хората...на земята.
..............................
Три циганета ми бяха на гости....и оставиха в сърцето ми...доколкото го има, усещане за жизненост.....нещо, което не могат да оставят префърцунени и гримирани каки, стринки и лелки.....

................................Вчера са возих с трамвай............................
Подготовка , за новия период...когато няма да имам книжка и право да карам кола.
Наблюдавах шапките на хората...които бяхя в трамвая...по шапките можеш да си извадиш също много заключения за притежателите им....повечето префърцунени същества....
Но затова, за шапките,....друг път.....те не са нещо съществено.
Съществено е че три дечица ми бяха на гости и ...си отидаха засмяни и ...поне малко щастливи.....
Усетете усмивката на едно хитро муле...едно животно, дорасло до там, че да си пише с хората и ...да им разрправя неща, които ТЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА ЗНАЯТ....
да усещат и .....и да изживяват сами.....



Тема Re: НИКОЙ НЕ ТЕ ЧЕТЕ БЕ МУЛЕ,НИКОЙнови [re: MУЛE]  
Автор 1OOян (булгар)
Публикувано26.12.01 20:42



МАЙ САМО АЗ ОСТАНАХ ЕДИНСТВЕНИЯ РАЗУМЕН ЧОВЕК КОЙТО ЧЕТЕ ТВОИТЕ ГЛУПОСТИ.НЕ СЕ МИСЛИ ЗА ВЕЛИК ПИСАТЕЛ БЕ МУЛЕ.ВЕЛИКИТЕ ГИ ИЗДАВАТ В ГОЛЕМИ ТИРАЖИ,А ТЕБ......ТЕБ ТЕ ОСМИВАТ КРИТИЦИ КАТО МЕН.МЪЧИ СЕ.СТРАДАЙ МУЛЕ!



Тема Re: Три циганета, ми бяха на гости...нови [re: MУЛE]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано26.12.01 20:50



Браво, муле...
Потупа се по гърдите, похвали се...
Що не взе тия циганета в къщи за нова година...ти може и да не празнуваш, ама те сигурно искат да имат истинска нова година и елха и играчки...А не кило картофи и портокал...Кило портокали е един лев, бе муле. Досвидя ли ти се?
Пък и тръбиш...
Ти си постигнал...постигнал си върха на опашката си, която най-накрая си захапал с убеждението, че си хванал бога за...шлифера...
Да се чуди човек има ли те, няма ли те...подритваш си паспорта, шофьорската книжка, возиш се в градския транспорт...отдавна не ти се е случвало...
Знаеш ли-мязаш на ексцентричен стиснат чичко...не на това, което си убеден, че си...



Тема Re Чакай бе...нови [re: Selesta]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано26.12.01 21:09



Може да е облякъл червена мантия и червени ботушки, друга дегизировка не му трябва.
Но, много стиснат тоя дядо Коледа, бееее



Тема Re: Три циганета, ми бяха на гости... [re: Selesta]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано26.12.01 22:08




ХО ХО ХО ХО Х ОХ ОХ
Селеста ....ха ха ха ха ха ...станала като "стършел"...бръмчи и жужи и .... се опитва да жили.....
Абе....Мулето усеща...нещо интересно.....става с теб...
Циганетата , нямаха нужда от мен...те оцеляват и без грижите на лицемерите, за разлика от децата на лиемерите...които не оцеляват въпреки грижите на родителите си.....
Те дойдоха ...при мен...като стари приятели....и си отидоха, като стари приятели..........равностойни стари приятели.
..................................................................
От пъви януари...ставам по беден от тях.....по неосигурен от тях...вън от пикливото хленчещо общество.....всъщност , Мулето и сега е по беден...реално погледнато.....усети това......
Днес гледах за малко БИТИВИ...просят и събират пари за деца, за операция,някакви си стотина хил лева, тогава, когато държавата купува самолет за нам колко си милиона долара.....
Пародия....
Просията е станала държавна политика....политика на всички тези, които са част от тази държава...ха ха ха ха ха
Не сазмо на циганите...а и твоя политика.....както усещам...ха ха ха ха
ПРосия с банкови сметки и чекови книжки...просия по ведомости...за заплати......държава пълна с просяци....работещи и пенсионери......
На фона на тази лицемерна пародия....мулето , скота е ....атракция..... нещо много по различно....доир и от това, което си мислиш ти....в случая....
В постинга си, приличаш на стара ....стринка...НЕ! приличаш на тъщата ми, която утре си заминава възмутена,ама много възмутена...от това че подарих и разпилях, стотици хиляди долари...на ... е верно е не на циганетата....ама има ли значение?????
...........................
Тъщата се разхожда насам натам, като ШЕсти американски флот, ...ужасена от това, което става с пари, които не са нейни........нещо, което правиш и ти в момента....
Стотици хиляди долари ...ИМАШ ЛИ ПРЕДСТАВА , за какво става въпрос?

Не!
Нямаш!
Не можеш да имаш, защото никога не си работила и мислила в такива мащаби.

"Що не взе тия циганета в къщи за нова година...ти може и да не празнуваш, ама те сигурно искат да имат истинска нова година и елха и играчки...А не кило картофи и портокал...Кило портокали е един лев, бе муле. Досвидя ли ти се?
Пък и тръбиш... "
...........................................................
Егати уперците....сигурно и плюнки ...хвърчат.........усещат се...., да не забравиш, да си начервиш устните....после....ха ха ха ха
Така ли те учи ОШО?....ха ха ха ха ха ха ха ха
.............................................................................
.............................................................................
.............................................................................
Всъщност, така си си по естествена....
Благодаря ти...и прочети ...началния постинг отново....там има още нещо, което си пропуснала.........



Тема Re: Re Чакай бе...нови [re: kakata]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано26.12.01 22:17




В това общество, всеки ходи и брои хонорари....и ВСЕ СА МУ МАЛКО....
А когато има да "дава", все са му много.
Дето вика един , "Когато...взимам два лева, малко са ми, а когато давам два лева- много са ми"...българин е бил този...а може и адвокат да е бил, ЗАЩИТНИК НА ИСТИНАТА.....

Просяците, просят дори и от НЯКЪКЪВ СИ НЕСЪЩЕСТВУВАЩ ДЯДО КОЛЕДА.
И го оценяват така.......
"Но, много стиснат тоя дядо Коледа, бееее"
"Но, много стиснат тоя дядо Коледа, бееее"
"Но, много стиснат тоя дядо Коледа, бееее"
Мулето не познава такова лице ДЕДО КОЛЕДА....Каке...ха ха ха ха
Но познаа СТИСНАТИ хора, които виждат себе си, в околните......
......................................................................дори сънуват ДЕДО КОЛЕДА.....
"Но, много стиснат тоя дядо Коледа, бееее"
"Но, много стиснат тоя дядо Коледа, бееее"
"Но, много стиснат тоя дядо Коледа, бееее"

Не е ли страшно това?
Пита Мулето ?????????




Тема Re: Re Абенови [re: MУЛE]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано26.12.01 22:22



Тъщата ти сигурно е права жената.
Защото разпиляването не е щедрост, а безумие.
Бе когато писа за некролога май ти казах, че ще те поставят под запрещение.
Често пъти думите ми се оказват пророчески, да не ревнеш - Какеее, помагай!



Тема Re: Re Абенови [re: kakata]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано26.12.01 22:32




След като си имал безумието да го спечелиш, защо да нямаш безумието да то разпилееш?????
Нали все пак оставям 250 работни места...не взимам НИЩО СЪС СЕБЕ СИ... капитала остава...за тези, на които е нужен....за тези, които БЕЗ НЕГО НЕ МОГАТ........
Каке....с какво можеш да ми помогнеш ти?
Ти на себе си не можеш да помогнеш...та на Мулето ли?
Не казвай голема дума....
Я по добре ...оди се застраховай за трета пенсия...и то "задължително доброволно"......щото ако не е задължително, то как ще стане "доброволно" КАКЕ?
Нали тези документи и формулировки, ВСЕ АДВОКАТИ ГИ ИЗМИСЛЯТ....уж КОЛЕГИ ТВОИ нали.......
.................................................
Имаше една притча, за един, КОЙТО СПАСИЛ ЕДНО СЪЩСТВО, от БОЙ, а после, го затворил и му отнел всичко ...И ПАРИТЕ И СВОБОДАТА....дори и го застраховал против кражба.....и поел адвокатските му разходи.....

ЯЯЯЯЯЯЯ...молим ти се...не помагай на Мулето...щото ще стане още по лошо...за него.......а пък Мулето вече няма парички и хонорар не може да ти плати.........




Тема Re: Re Абенови [re: MУЛE]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано26.12.01 22:36



Сега ако ми кажеш че ще се откажеш и от нета...



Тема Re: Re Леле!нови [re: MУЛE]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано26.12.01 22:40



Ама и за адвокатски хонорар ли не си остави!

Ами къде ти е ликвидационния дял, бе шматко!

Е, още един клиент pro bono ..., което преведено означава " от социалния контингент"...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.