Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Киро ме подсети и реших да ви питам  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано25.12.01 17:57



Как възпитавате ПАТРИОТИЗЪМ в децата си (НИ)?

Аз - с "миткане" (има една такава стара нашенска дума, от която е излязло прозивщето на Матей Преображенски) по РОДИНАТА, книги за нашата история (и разказване на интересни случки от нея), ПЕСНИ и задължително полагане на цветя на паметника на нашия велик национален герой!

Преди 2-3 седмици с малкия в захлас гледахме един документален филм за един открит миналата година тракийски храм край Старосел, Хисарско (по мнението на историците - дело на Ситалк).

А вие? Какво правите за да бъдате децата ви (НИ) патриоти?

Quot homines, tot sententiae.


Тема Понеже спомена за Матей -нови [re: Mag]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано25.12.01 18:37



да те попитам и аз - знаеш ли защо са му викали "Миткалото"? И още нещо да те попитам: Знаеш ли защо на бюрото на всеки чиновник български стои заветната мисъл на същия този Матей Преображенски: "Изпълнявай само писмени нареждания, защото нечестивците се отмятат!"
А!!! И един последен въпрос: "Знаеш ли каква функция в манастира е изпълнявал Паисий Хилендарски в манастира? - Ами да ти кажа: ТАКСИДИОТ." Та на мен ми се наложи да обяснявам на голямата си мома за този таксидиот какво означава. И понеже едно време хората са пътували много и България е била голяма (ама много голяма - почти двойно по-голяма от сега) та и те са били патриоти. А сега тя е като кутийка, а за патриотизъм не може и дума да става, защото децата ни не знаят дори и едно стихотворение на Ботев наизуст. А на мен тая работа все ми напомня последния стих от последното Ботево стихотворение:
"и навява на мен скръб на сърцето..."
Ха познай кое е ето и колко голям патриот си?

Поздрав от Бургас: Стефан (бивш патриот)

Semper Fidelis


Тема Re: Киро ме подсети и реших да ви питамнови [re: Mag]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано25.12.01 20:26




Патриоти-националисти.....гордеещи са , с това че от ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ, остана само едно парче, с формата на разпъната овча кожа...
Е ГОЛЕМА ГОРДОСТ И ПАТРИОТИЗЪМ-идиотизъм...НЕМА ЩО.- ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХАХА ХА ХА ХА ХА ХА
И то , остана само фасадата, ЩОТО ВСИЧКО ПРОДАДОХТЕ....и вече плащате наем затова, че ходите по "чужда" земя...
МНОО КРАСИВ ПОСТИНГ...НЕМА ЩО.....Я ГО НАПИШИ ОЩЕ НЕКОЛКО ПЪТИ, ДА НЕ БЪДЕ ПРОПУСНАТ.....



Тема Re: Киро ме подсети и реших да ви питамнови [re: MУЛE]  
Автор Kpъr ((синтезиран))
Публикувано25.12.01 20:28



а да ти се е случвало да продадеш и ти?
или си гледал безучастно отстрани...



Тема Re: Киро ме подсети и реших да ви питамнови [re: Kpъr]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано25.12.01 21:02




Мулето не е българин вече...и няма държава.
Мулетата поначало си нямат държава....и си нямат нищо.
Те не са продажни същества, като хората...дето и децата си продават, ако имат изгода.
Един виден българит чеше казал някъде и някога....:
"НЕ Е НАРОД ТОВА -А МЪРША и с ТОВА ЩЕ СВЪРША"
Ама то, един народ, зависи от хората, които го съставляват...така че...фактите са факти:бедни, злобни, тъмни,завистливи,страхливи, стиснати, дребнави, нечистоплътни,БАЙ ГАНЬОВЦИ....Андрешковци, болни...тютюнджии... продажни
........и...т.н.
Отвори си българската литература и изброй главните си герои...
Ама то...точно такива имат нужда от митичен ПАТРИОТИЗЪМ.....



Тема Re: Киро ме подсети и реших да ви питамнови [re: MУЛE]  
Автор Kpъr ((синтезиран))
Публикувано26.12.01 00:37



ясно!
хубавите хора не сте българи , а...
то това е за гордост сигурно...



Тема Re:ВИЖ МУ ШАПКАТА, ПА МУ КРОЙ АКЪЛА...ЦИТАТ ОТ МАГнови [re: Mag]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано26.12.01 00:40




Мага беше писал на Мулето ето това....ако помни той
Става въпрос че ИМАЛ ДВЕ ДЕЦА-ПАТРИОТИ:
"С други думи, приятел - направил съм повече от тебе за тоя народ, за това общество и (надявам се) за тая цивилизация." ....

Мага си правил "кефа"...ръчкал с тоягата, в дупката и по този повод, ПОДОБРИЛ ОБЩЕСТВОТО И ЦИВИЛИЗАЦИЯТА ДАЖЕ.....ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА Х
ПАТРИОТ...с ПАТЛАК И ПАТКА..... АХ ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА
ХО ХО ХО ХО ХО ХО ХО ХО ХО ХО ХО ХО ХО ХОХОХО
Ще падна от смях.....паднах.....Х ИХИ ХИ Х ИХ ИХ ИХ
"УМ ЦАРУВА, НО..... УМ И ПАТКА ПАСЕ"...и патриот става....



Тема Re: ТРАГЕДИЯТА Е: ПАТРИОТИЗЪМ....ДО ДУПКА...нови [re: Mag]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано25.12.01 21:25





ЦИЦИ-ТАТ:

"Пази си децата! Ама не като "писани яйца" а като ХОРА!
На мене ми се "размина". Май и на magnet също (доколкото разбрах от едно нейно изказване). Ама питам аз - докога?
2 нощи не мога да мигна! Снощи (ми - снощи, днеска към 3.00-3.20) му цапнах 3 ракии за да се успокоя. Па ме хвана "попръжнителсктата муза".
Големи грънци, че съм напопържал! Тук да не СМЕ "дантелени". И децата са ни ги донесли щъркелите?

РОДИТЕЛИИИИИИИИ - ПАЗЕТЕ ДЕЦАТА НИ!
Умът ми не го побира - що затрити семейства по това иначе празнично време! Не ща да пиша повече...

Quot homines, tot sententiae. "
Това особенно , последното ....дето е на английски, ме ВПЕЧАТЛЯВА....




Тема за Му., С., пък и за някои други -нови [re: Mag]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано26.12.01 06:08



напоследък - лично мнение - наблюдавам при децата и младите хора - пак има някакъв, техен си патриотизъм, въпреки киселото каканижене на такива като вас... абе - остарявате май вече... само на мърморене ви избива...

прост селянин, ама много прост ви казвам !

Редактирано от ceлянинът на 26.12.01 06:16.

Редактирано от ceлянинът на 26.12.01 09:46.

Редактирано от ceлянинът на 26.12.01 06:18.



Тема Re: за Му., С., пък и за някои други -нови [re: ceлянинът]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано26.12.01 13:41




Три пъти си редактирал написаното от теб...., което означава, че три пъти си сменил гледната си точка...., по един нищо и никъкъв дребен въпрос.
А какво означава, за някой друг ...къде къде- по важен въпрос...., колко пъти ще си смениш мнението.
Комплексарите, имат нужда от СТЪЛБ, който да ги подпира.
Без "стълб" те падат...пропадат...западат....и стават фенове на ЛЕВСКИ СПАРТАК..... [smeq se
Ако си ЗЕМЛЯНИН, такъв, какъвто си, ТОГАВА НА КОЯ НАЦИЯ ПРИНАДЛЕЖИШ???




Тема Г-н Селянино,нови [re: ceлянинът]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано26.12.01 11:46



не зная от къде са ти впечатленията, но мисля, че за сегашните деца "патриотизъм" е непристойна дума (по-скоро мръсна). И като ме обиждаш, няма да можеш да ме убедиш в обратното.
Не разбрах самчо какво кисело имаше в постването ми (или мърморене)... Просто изказвам мнение. Или тук право на мнения имат май само участниците и на трапезните клубове? Само дето тази псевдо-солидарност ми напомня за деветте баби и хилавото дете. Ако нямаше и други мнения, (освен общото мнение на трапезната група), този клуб наистина щеше да заприлича на хилавото дете.
И все ми се струва, че някои хора вече разбраха това. И ти ще го разбереш някой ден.

Поздрав от Бургас: Стефан

P.S. Мисля си, че само от едно нещо този клуб не може да се отърве, защото чумата като заразява, процесът е лавинообразен и необратим - няма да се спре с обидите. Те са се превърнали в нещо като емблема на "Родители и деца" и това става с нечие мълчаливо съгласие.

Semper Fidelis


Тема трите пъти редактиране бяха само -нови [re: MУЛE]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано26.12.01 13:49



заради заглавието - щото например само М. би значело, че е и за Маг, пък после - и за някои други - прибавих... а иначе - че вечното мърморене е признак за остаряване - то е толкова ясно, че не се нуждае от редакции, пък и не съм го аз открил... ама па и ти запри малко туй мърморене... то на пенсионерски клуб ще заприлича тук...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Любезний Г-не Стефане -нови [re: Stephan]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано26.12.01 17:28



наистина в последните години наблюдавам едно възвръщане на патриотизма наший мил - но подновен... просто си мисля, че като получихме възможност да дегустираме западната вълна тук, у нас си, пък и повечко се поразходиха до там, млади хора отидоха и да учат, други емигрираха - та като се поомешахме със запада - открихме, че и ний си имаме ценности... туй си е лично мнение, ама като ми дойдеш на гости - ще спорим дъъълго и напоително...

Пък ти на клубно-нетно-дирните мистерии не им са връзвай толкова - никакви мистерии не са - всеки е интересен - всеки общува - и казва по нещо си - и надали някакви заговори някой си денонощно крои срещу другите... я по-весело гледай на нещата... пък като дойдеш тук, по шопско - обади се...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: Две жени и една патицанови [re: ceлянинът]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано26.12.01 14:18



било пазар.
Четири мъжа и едно муле вече е "Амали, бати, амалииии!" - /пл. "Македония"/.

Ти вземи ела на 28-и на поредната трапеза, да скроим пак някакъв заговор.



Тема Мила како,нови [re: kakata]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано26.12.01 14:27



кой ти мисли за заговор - за това е нужен повечко мозък...

И да ти кажа нещо: Когато лисицата чуе писъка на заека, тя веднага се притичва към него. Но не за да помогне...
Не искам да си развалям настроението преди св.Стефан, ама мисля, че и Сашо не беше прав - просто си изказах мнение.
Защо е тая мнима солидарност - не мога да разбера! Ако и аз дойда на 28-ми - как ще се почувстваш, скъпа Румяна? Знаеш, че не храня лоши чувства към теб. Просто съм открит човек - трябва да има и такива хора. Дори и в скритите неща съм преднамерено прозрачен.

Bye!

Semper Fidelis


Тема Re: защо смяташ, че ще се почувствамнови [re: Stephan]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано26.12.01 14:29



по-различно?
Ела бе, не се плаши.



Тема Не, аз не сенови [re: kakata]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано26.12.01 14:33



плаша. Даже мисля, че и на двама ни ще бъде приятно и дълго ще се посмеем. Мислех си за други хора...
Но това е лично - не е между мен и теб. Във всеки случай пожелавам си - също и на теб - една по-весела година и да се обичаме повече. (И да си подбираме думите!)

Bye: Стефан

P.S. И е време вече да си признаеш дали не си зодия Водолей или Овен - това има значение...

Semper Fidelis


Тема Аз зададох ВЪПРОСнови [re: MУЛE]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано26.12.01 16:04



И Стефан ме ПИТА а не отговаря а ти се заяждаш... Не ма що - големи патриоти сте!

Quot homines, tot sententiae.


Тема Абе, "цици-таш...."-атниконови [re: MУЛE]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано26.12.01 16:09



К'во цитираш? Музата ли те напусна?
А онуй е на друг език, говорен някога в областа Лациум (сега Лацио).
И значи "Двама българи - 5 мнения"!

Quot homines, tot sententiae.


Тема Re:........нови [re: Stephan]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано26.12.01 16:48



защото не обичам хората на тая държава
защото няма с какво да се гордея че съм българин
защото няма щастие ако си заобиколен от нещастни хора.
защото хората са зли понеже са нещастни
защото хората са зли нещастници понеже не са патриоти
защо аз трябва да бъда патриот........
това ми казва разума ........
а чувствата са друго нещо за радост
са неподвластни на разума........

незабележим


Тема За всички деца ли?нови [re: Stephan]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано26.12.01 17:02



Патриотизъм е мръсна дума?
За моите не е? За децата на сестра ми, които са наполовина чужденци - също не е! За децата на кумовете ми, които също живеят в чужбина - също не е!
За едно мило момиче, което учи в САЩ и ми е "интернет"-дъщеря - също не е!...
Интересно по какво съдиш та си отсекъл така?
Аз знам по какво. Отгатни си го сам!

Quot homines, tot sententiae.


Тема Ти зададе въпрос,нови [re: Mag]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано26.12.01 17:05



чийто отговор се съдържа в самия него. И аз ти отговорих с подобна реторика, но но теб тя не ти изнася. И ми пишеш като Селянина - виж какво съм написал на него за деветте баби. По-добре се събирайте дружинката и излизайте с общо мнение, защото губите времето на всички да пишете едни и същи работи (като близнаци сте). Вие си знаете кои сте - справка: отговора ми до Селянина!

Хайде със здраве!

Semper Fidelis


Тема Поредното празнословие!нови [re: Mag]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано26.12.01 17:12



И в какво се изразява патриотизмът им? В една дума само? Най-лесно е да си патриот в чужбина - такива ги има поне милион!

Обичаме България, но нека сме си тука на топло и задоволени отвсякъде...

Semper Fidelis

Редактирано от Stephan на 26.12.01 17:13.



Тема Re: За всички деца ли?нови [re: Mag]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано26.12.01 17:28




Абе ...наистина ли сте толкова.....не-умни бе?
Ако си жител на Земята....а ти си такъв.....как можеш да бъдеш "патриот"... изживявайки се, като ...."жител".... на накаква си област от нея?
А?
Как можеш да бъдеш,за една част от тялото си, против останалата част от същото това тяло, когато то е цяло и неделимо?
МАГ...смотан.....

Голема балалайка си ....МАГЕха ха ха ха ха ха ха , направо си магаре....



Тема На тебе баба ти е магаре!нови [re: MУЛE]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано26.12.01 19:55



Мойта е еврейка. От оня народ дето е разпнал Иисус!
Пък аз съм БЪЛГАРИН! И (пусто) - малко "нехристиянин".
А какво е "патриот", бре? А?
Можеш ли да обичаш света ако не обичаш поне "една област" от него?
На "баба ти магарката - хвърчилото".

П.П. Ако Маг е "балалайка" Мулето е тарамбука! Хихихи!
Направена от нещавена мулешка кожа! И звукът и е един такъв: ЛУП-ТАРАЛУП, ЛУП-ТАРАЛУП.........
Малко като надраскана грамофонна плоча (чей, чей - като надраскано CD, щото вече грамофони нема...) дрънка. Но има ритъм: ЛУП-ТАРАЛУП.... Има ритъм. И ритмичност, май, има. В дрънканиците....

Quot homines, tot sententiae.


Тема Re: На тебе баба ти е магаре!нови [re: Mag]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано26.12.01 20:05




И Мулето е "бивш" евреин...ха ха ха
Когато бях в Израел, бях все едно у дома си....
Същото се получи, когато бях на една еврейска пасха тук в София..... бях си между своите...ритуалите ми бяха ...свойнствено познати и близки.Понеже съм с много дълга брада, и евреите не могат да ме познаят, че не съм "от тяхните"....ха ха ха ха х а
Ето ти...казус...КОЙ ДА ОБИЧАМ ПОВЕЧЕ...евреина или българина, когато и в двата случая, става въпрос за едно и също нещо....?????




Тема "Немили - недраги"нови [re: Stephan]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано26.12.01 20:09



Прочети я, Стефане, тая книжка, прочети я ако си я забравил.
Та в какво се изразява патриотизмът на хъшовете?

И ти давай "различни" мнения. Но МНЕНИЯ а не като шопа: "И ти не си прав ама и оня не е прав..." Че ТИ ли, Стефане си само правия?

И виж сега - аз с 2-ма сина, ти с две хубави БЪЛГАРКИ... Ами утре ако се случи да станем сватове... Ама ми се ще снахите ми да са ПАТРИОТКИ!

И още нещо - да ИЛЯДИШ с името си! И не пропускай почерпката! Ако не сега лятоска ще ти дойда на гости! С някои клубари, твои съграждан(к)и!

П.П. Не се обиждай, но твоето изказване за липсата на патриотизъм у децата ни си беше "сквернословие".

Quot homines, tot sententiae.


Тема Re: На тебе баба ти е магаре!нови [re: MУЛE]  
АвторИpoд (Нерегистриран)
Публикувано26.12.01 20:10



Нали беше циганин бе, как така изведнъж стана евреин?



Тема Ама ти да не спиш на компютъра?нови [re: MУЛE]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано26.12.01 20:11



ВСИЧКИ обичай!
Но не можеш да обичаш ВСИЧКИ ако първо не обичаш НАРОДА си.
Или и тук ще ме оборваш!

ВЕСЕЛА КОЛЕДА!

Quot homines, tot sententiae.


Тема Ироде, Ироде... Кога възкръсна и ти, бре?нови [re: Иpoд]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано26.12.01 20:14



Не се вика "сиганин" а "ром".
По- представително звучи!

Quot homines, tot sententiae.


Тема Откъде накъде пък "ром"нови [re: Mag]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано27.12.01 00:15



Откъде го измислиха тоя "ром"???????
Наистина се паля, като чуя това за ромите.

Известно ми е единствено да има ром в бутилка или в бъчва. И множественото му число е друго. Пфу! Ами цигани са, какви роми?
Циганите били крадливите, и разбойниците, а пък ромите били добрите! Ей! Че то колко роми има в БГ тогава?

***


Тема Царят на всичкинови [re: Jennifer]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано27.12.01 00:25



цигани по света живее в Румъния - там е котилото им и царството. Затова се наричат роми. Тя и Румъния е една измислена държава. До преди 130 години е била ортодоксално християнска (православни) и са се родеели с българите, пишели са на кирилица (нали си колежка, сигурно знаеш това) - та после са се пороманчили, но не и поиталианчили (говорят някакавъ ретро лтино-италиански език)... Та са станали едно нищо - от там и израза "циганска работа" - във всеки случай по цял свят циганите се наричат роми. Не зная защо правиш дистинкция между едното и другото?

Между другото, Стефан ти честити Коледата и ти желае да се сбъднат и най-невероятните ти мечти!

Semper Fidelis


Тема Re: Откъде накъде пък "ром"нови [re: Jennifer]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано27.12.01 00:29



Ох, Магче, да не си помислиш, че гневът ми е насочен към теб!!!!!
НИ НАЙ-МАЛКО!
Просто си казах нещо, без изобщо да правя вързка с написаното от теб!!!!!!!!


***


Тема Re: Царят на всичкинови [re: Stephan]  
Автор Kpъr ((синтезиран))
Публикувано27.12.01 01:09



нямам ви знанията, това което помня е може би невярно, обаче :

ромеи са наследниците на римската империя, после гърците, а румънците се "припознават" доста по-късно, и си създават усещането че и те са наследници, но няма доказателства...

циганите намират в това аристократично обяснение на произхода си, за пред другите, илюзия може би?



Тема А как е "циганин" на английскинови [re: Stephan]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано27.12.01 01:30



и на другите европейски езици? Няма нищо общо с корена "ром", нали?
Коренът е свързан с Egypt заради 1 теория, че родината на циганите е Египет, но те произхождат от Индия, нали?

Циганите имат голяма заслуга за разпространяването на различни мотиви от народното и песенното творчество по света, спор няма. Но заслугата им (макар и немалка) май се изчерпва само с това. Не знам какво са построили, изобретили, написали и постигнали, а са едно твърде старо племе.

Благодаря ти за поздравленията и пожеланията! Аз също те поздравявам с Коледните празници и с имения ти ден и ти пожелавам, както си му е реда да се радваш на внучета, които да подновят твоето име:))

***


Тема Re: Киро ме подсети и реших да ви питамнови [re: Mag]  
АвторГoшko (Нерегистриран)
Публикувано27.12.01 13:29



БЪЛГАРЧЕ
Пред американското знаме Гошко
рецитира с трикольорно байраче в ръка

Ай ем българче, Обичам
наште маунтинс зелени.
Българче да се наричам -
ит из фърстли джой фор мене.
Ай ем българче, Фром Кричим.
Днес ай лив ин Саут Дакота.
Тук май мадър енд май чичо
правят мъни в бизнес готин.
С ТИРА-а чичов отпътувах
на петнайсет, сиреч - фифтийн.
Моят чичо с гърлс търгува,
Мадър бачка в клуб
фор стриптийз.
Бът ай българче оставам,
по душа, сърце енд боди.
Невър няма да забравя
брадърс Кирил и Методи.
Май народ из вери древен!
Май народ из вери твърд!
Ай ем българче. Форевър.
Чак до финиш ъф дъ Уърлд!

Записал:
В.Самуилов



Тема Re: Откъде накъде пък "ром"нови [re: Jennifer]  
Автор rain ()
Публикувано27.12.01 17:30



Imam edna priatelka tuka. Tia za Christmas si dovede dvete osinoveni ot godina momichenca ot BG. Ednoto e ciganche, drugoto turche. Za cigancheto tia kazva ,che e roma, az kazvam gipsito. Mnogo sa sladki i dvete. Interesno e chovek da nablidava kak si govoriat deca i maika na razlichni ezici. Pri uslovie ,che ima i drugi deca tova semeistvo. Tezi dve dechica napraviha moiata Koleda zaradi tiahnoto shtastie da imat roditeli i dom biah shtastliva i az. Nai-hubavia podaruk ,koito niakoga sum vijdala , vupreki che ne go otvorih az.



Тема Скъпа ми софиянке,нови [re: rain]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано28.12.01 00:10



написала си го с толкова чувство, че и на мен ми стана приятно!
Желая ти много любов и късмет през следващата година!

Стефан

Semper Fidelis



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.