Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:44 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кечистите - 2нови  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано14.12.01 00:06



Старата тема за кечистите стана много дългаа и се отклонихме в покемонски води, а аз не разбрах какво кара хората да харесват кеча.

Малко преди да започна тази тема по ТВ чух буквално следното, изречено от една дъщеря (кечистка):


"Мамо, надявам се да ти хареса как брат ми унищожава баща ми пред очите на целия свят."

Преди това даваха (и на забавен кадър) как дъщерята удря майка си по лицето.

Хм!!! И като си помисля, че фактът че повдигам тази тема ще ме постави автоматично при старомодните и задръстените...

Започвам да се чудя какво и е лошото на цензурата!

***


Тема Най-лошото е ,ченови [re: Jennifer]  
Автор Kиpo ()
Публикувано14.12.01 00:46



Кърт Енгъл мина към Алиансаааааааааааааа



Тема Re: Най-лошото е ,ченови [re: Kиpo]  
Автор babaToHka (starilo patilo)
Публикувано14.12.01 10:52



Спокойно, после ще предаде Алианса на "Оцеляване" и така ще остане само Световната Федерация.

Их,ама колко въпросителни погледи ще си навлека с таз информация. Една достолепна дама да знае тез подробности, което значи, че се интересува?! Ужас и безумие!

В началото бях адски възмутена как е възможно тази простотия да се харесва на някого, че и я натрапват на всички чрез чорапки, фланелки, тетрадки и какво ли още не. С течение на времето взех да се забавлявам на плиткоумията и театъра, който разиграват. Не мога и да не изпитвам едно мъъъъъъъничко чувство на уважение към находчивостта на тез хора, които успяха да си изградят империя и да поддържат интереса към нещо, което е ... тъпо най-меко казано.
И наистина искрено се забавлявах до снощи и то поради гореописания епизод с майката. Представих си колко деца го гледат и колко склонни са на подражание... Нещо като чалгата за младите наивни девойки. Да се надяваме, че и това ще отмине и се замислям дали няма някакъв начин да се замени с по-безвредна мания, например Хари Потър или прословутите покемони.



Тема Re: Най-лошото е ,ченови [re: babaToHka]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано14.12.01 12:29



Аз честно бих казала че няма нищо ло6о децата да гледат и да се забавляват стига да им е добре обяснено че всичко е постановки и сценарий....

Hell is my home!


Тема Прости афектирания ми отговорнови [re: manowarkata]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано14.12.01 22:22



не го приемай лично, обаче такова "забавление" ми се струва твърде неуместно, каквито и интрепретации и опити за етимологичен и философски анализ да изпрозва мулето относно тази дума.

***


Тема Въпрос към живеещите в USAнови [re: Jennifer]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано14.12.01 22:39



Там това шоу излъчва ли се по ТВ?
Слушала съм много за американската цензура, не мога да повярвам, че това би могло да мине там. Абе изобщо където и да било.

***


Тема Re: Въпрос към живеещите в USAнови [re: Jennifer]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано14.12.01 22:46



Да излъчват.
Аз не съм им фен и не ги следя, но съм попадала често на тях - и то в доста прилично време - 7-8 вечерта...
Има ги и албумите с лепенките и най-различни карти също...

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема Re: Прости афектирания ми отговорнови [re: Jennifer]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано15.12.01 23:46



Trudno se zasqgam. Wij - razbiram roditelskite pritesneniq i e sawsem normalno - no wijda6 ne6tat samo ot ednata strana - dokato deteto to4no ot drugata... Kogato nqkoj kakto kazvahte udria sadii ili s metalen stol w grab ili kakto da6terqta i sina udariha majkata - tova naistina e gadno - no i reakciqta na publikata e sre6tu tqh, osvirkvaniq- tova ne se haresva - tova sa LO6ITE! - i scenarii i komentatori umelo karat publikata da NE haresva tova, i to4no togava idva Dobriqt - geroq koito 6te gi nabie - 6te gi pobedi za6toto tova e nakazanie. dobroto pobejdava lo6oto - ima logika nali?

Hell is my home!


Тема Re: Прости афектирания ми отговорнови [re: Jennifer]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано15.12.01 23:49



6to se otnasq za Groznite i otvratitelni ke4isti w sa6tnost ne izglejdat nikak zle po princip, no te prosto trqbwa da sa stra6ni po scenarii, da sa lo6ite koito trqbwa da izglejdat gadni - ili dobrite koito da upla6at lo6ite, taka izla4wat sila na koqto decata se vazhi6tawat i kam koqto se stremqt - taka pridobiwat malko samo4uwstvie koeto e polezno v krehkata im vazrast...

Hell is my home!


Тема Re: Прости афектирания ми отговорнови [re: manowarkata]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано16.12.01 08:25



Добре, когато се биха синът и бащата еди-кои си (вчера случайно попаднах на това предаване и нарочно се загледах), тогава кой е лошият и кой добрият?
За мен не е редно нито син да бие баща си, още по-малко - обратното.

Биха се, чупиха, хвърляха, нападаха в гръб.

А може ли да ми дадеш пример за "добри" кечисти, за да ги поразгледам. Значи доколкото разбирам трябва да изглеждат добре, да не нападат в гръб и публиката да ги обича. Кажи им имената, а пък аз ще видя те какво правят.

***



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.