Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Има или няма Дядо Коледа?нови  
Автор virtualna (самодива)
Публикувано14.12.01 00:00



Дано да не са я поставяли тая тема, че не успях да изчета всичко дотук...
Имам един такъв проблем: дъщеря ми е на 11 год., но все още е с нагласата да вярва в Дядо Коледа и все пак непрекъснато подпитва и гледа "да ни хване в крачка" - мен и баща й, че всъщност ние оставяме подаръците под елхата. Какво да правя? Трябва ли да й разкрия, че това е една прекрасна измислица или все още да поддържам илюзията за добрия старец? Докъде се простира лъжата и дали ще е благородна оттук нататък? Дайте съвет, моля ви!!!

Аз знам, че нищо не знам!!!


Тема Re: Има или няма Дядо Коледа?нови [re: virtualna]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано14.12.01 00:07



Според мен е време да й кажете...Не мисля, че ще й повлияе чак толкова травмиращо. Според мен е най-удобно да ви "хване" как слагате вие подаръците - след като тя самата вече подозира, че е така ще ви е по-лесно. Някак си не върви да я повикаш и да й обесняваш. Може да подчертаее момента, че приятните изненади на Коледа сутрин пак си остават, защото няма да знае какво има в пакетите
Весела Коледа!

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема Re: Има или няма Дядо Коледа?нови [re: Shanya]  
Автор virtualna (самодива)
Публикувано14.12.01 00:15



Благодаря ти! Наистина идеята ти е страхотна!!!


Аз знам, че нищо не знам!!!


Тема Има. Аз се имам на снимка с Дядо Коледанови [re: virtualna]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано14.12.01 00:16



Какво пък толкова лошо има в това да се вярва в Дядо Коледа. По-добре да се възхищават на Дядо Коледа, отколкото на Джерико и Скалата, гръбнакотрошача и т.н. (още ме е яд на тях).

Аз съм на толкова години, че вярвам и в Дядо Коледа (макар че Дядо Коледа съм аз), и в чудеса и в какво ли не!

Също така си мисля, че дъщеря ти (като мен) отдавна знае, че Дядо Коледа сте вие, но иска да ви изпробва и затова ви пита, или пък иска евентуално да узнае от по-рано какъв подарък сте и нагласили.

***

Редактирано от Jennifer на 14.12.01 00:20.



Тема Re: Има или няма Дядо Коледа?нови [re: virtualna]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано14.12.01 00:31



има дядо!
има ПЪК!!!!!
ТИ ЩЕ КАЖЕШ, ЧЕ НЯМА!



Тема Когатонови [re: virtualna]  
Автор Kиpo ()
Публикувано14.12.01 00:35



в някоя зимна нощ се завиеш презглава с топлото одеало ,и си заприпомняш ...всякакви приятни мигове,преживявания ситуации,подаръци и въобще-всякакви неща от детството ти ...В този миг,откъснат от тъканта на реалността ,не ти ли се иска наистина ...да има дядо Коледа ?
И какво значение има предполагаемо "истинската" действителност ?
Ако в твоя свят го има ...кой знае ,може би на сутринта ще има нещичко в чорапчето ?



Тема Re: Има или няма Дядо Коледа?нови [re: Shanya]  
Автор Megan (драка)
Публикувано14.12.01 10:10



ти сериозно ли мислиш, че дядо Коледа няма!??!



Тема Re: Има или няма Дядо Коледа?нови [re: HeOHeЛ]  
Автор вeщицa eднa (онази същата)
Публикувано14.12.01 10:34



Аз ще му кажа!!!
Като се отбие да пие един чай, като всяка година и ще му кажа и никакви подаръци за неверници като вас!



Тема като нас???????????нови [re: вeщицa eднa]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано14.12.01 10:38



и ти ми пишеш ТОВА точно на мене??????
ама ти знаеш ли като те прасна аз тебе по носа, а??????????????????


ИМА ДЯДО КОЛЕДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: като нас???????????нови [re: HeOHeЛ]  
Автор вeщицa eднa (онази същата)
Публикувано14.12.01 12:59



Не бе тебе няма!!!
Ти дето си видяла вече толкова прекрасни портрети на Дядо Коледа от децата направени, със сигурност знаеш, че има.
Обаче гледам едни скептични тука такива и нема начин, ще кажа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.