Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:06 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема МУЛЕТО ЛИПСВА НА КАКАТА...и обратното...нови  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано06.12.01 19:37




Не се притеснявай КАката....само виж, какво стана там....ти знаеш къде....
Не подтискай МИСЛИТЕ СИ ЗА МУЛЕТО...не можеш да успееш....МУлето не си подтиска мислите към теб.....
ТИ ГО УСЕЩАШ......нали момиче....



Тема И какво?нови [re: MУЛE]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано06.12.01 20:58



Снощи отидох, видях, отвратих се.
Това заплаха ли е? Гадно, бе гадно и без никакъв мотив. Е, така да унизим някого, да го заболи и защо? Да се кефим.
Абе...



Тема Re: И какво?нови [re: kakata]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано06.12.01 21:54




Няма нищо отвратително....
И въобше не става въпрос за заплаха.....
Защо си стресната така??????
Мисля си, не си права да упрекваш Мулето, след като ....то отнася толкова упреци, заплахи и обиди...без да отвръща....
Не зная, защо сънуваш...заплахи????



Тема Re: И какво?нови [re: MУЛE]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано06.12.01 22:00



няма как да е по друг начин виж как и защо Шаная идва в този клуб итотално адекватния отговор на каката........



Тема Re: "Снощи отидох, видях, отвратих се. "нови [re: kakata]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано06.12.01 22:29




Сериозно се замислих, върху твоята реплике....
Мислех, че е отвратително, МЪЖ ДА ПРЕБИЕ ЖЕНА СИ...баща да пребие детето си, роидтелите да учат дедето си да лъже.....
А се оказва, че било отвратително, Мулето , да анализира и показва лицето на същество, което лъже и мами останалите.....
Мисля си още....че ДА ЛЮБИш,....означава да си чист и да не изпитваш страх от нищо....
Дали се лъжа КАКЕ?
Моля те не ме упреквай...защото Мулето не е тук , за да дразни някого, то е ТУК, ЗАЩОТО МУ Е ПРИЯТНО....и съжалявам...съчувствувам на тези, КОИТО СЕ ДРАЗНЯТ И СТРАХУВАТ.....
Това , тяхното, няма нищо общо с Мулето ....



Тема Уф, стана ми смешнонови [re: MУЛE]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано06.12.01 23:02



ти пък сега пък си борец срещу лицемерието. Не го казвай, просто ти е кефнало в един момент, и си го направил, после търсиш оправдание. Знаем се отдавна "батка"...малко ли се плювахме, ха-ха-ха....в Шоуто на Слави имаше една тема с над 200 постинга плювки, разменени между нас.
За психологията. Кой лъже там? Бие ли ги, краде ли ги? Пишат си хората и им е приятно един с друг, такива каквито са, какво ти пречат? Не ме карай да ходя да чета полемиките и прозренията ти. Не ми е интересно
Клубовете не са живота, вярно, ама ти защо се вживяваш толкова.
Борбата ти срещу модераторите, борба срещу лицемерието ли е? А, не знаеш ли колко от антимодераторите, които те подкрепят са неуспели кандидат-модератори? Не ми се ровят архиви да покажа къде се самопредлагаха.
И не се сърди на хората, които те замерят с грозни думи. Грозните неща предизвикват грозни определения.
Както и да е...



Тема Re: Уф, стана ми смешнонови [re: kakata]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано06.12.01 23:43




МУЛЕТО НЕ Е БОРЕЦ....
МУЛЕТО НЕ Е И АДВОКАТ....

"И не се сърди на хората, които те замерят с грозни думи. Грозните неща предизвикват грозни определения. "

ВЕРНО Е...всеки замеря с това, С КОЕТО РАЗПОЛАГА....
Затова ти пиша....
И не ти е станало смешно...а ти е станало ЖАЛНО.....
Защото ...ако се замислиш.....НЕ СЕ СЪРДИ НА ХОРАТА....те са хора, синове и дъщери на хора.....ХОРА СА СЕ РОДИЛИ, ХОРА ЩЕ СИ И УМРАТ....
Тъжно е......И ТАКА ...ДО КРАЯ НА СВЕТА......да си от хората....
Е, ЩОМ СИ ОТ ТЯХ...от "хората"....карай да върви....няма да усетиш за какво пиша.....КАРАЙ ДА ВРВИ...
ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ПОСТИНГА СИ, от тази вечер....не беше на мястото си, явно.




Тема Re: Уф, стана ми смешно"ти пък сега пък си борец снови [re: kakata]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 06:35




Знаеш ли Какта....малко се разстроих нощес... от тези твои реплики.
Общо взето...посредствеността е толкова масово нещо, че дори е трудно, някой да ме изкара от релсите на "НОРМАЛНОТО ПРИЕМАНЕ" на лъжата и лицемерието....
Но ти успя...и не го пиша като упрек...а просто като споделяне....
"...ти пък сега пък си борец срещу лицемерието. "
Това, което си написала, е нещо, като подигравка...НО С КОГО?
С Мулето ли?
Или с хората, които са СИНОНИМ НА ЛИЦЕМЕРИЕТО....на лъжата , на ....
В момента, в който някой стане БОРЕЦ ПРОТИВ ЛИЦЕМЕРИЕТО, той става БОРЕЦ СРЕЩУ ХОРАТА....той става техен враг...и трябва да бъде отровен, като
Сократ, или да бъде разпнат като Иисус....или пък...отвори историята и чети.
Или пък, изхвърлян насилствено от клубовете, както стана с Мулето ...в психологията.....
Ти си адвокатка, което ОЗНАЧАВА , СЪЩЕСТВО с...по -дълбоко осмислне на нещата и тяхните ВЪТРЕШНИ СТЙНОСТИ....
Знаеш ли,......ЗАБОЛЯ МЕ ОТ ТОВА,КОЕТО СИ НАПИСАЛА.....
А може би, ТЕБ ТЕ ЗАБОЛЯ...и Мулето те усети...изпита твоята болка... /което е много често явление...при неговата сетивност/.....??????????????????
Дано е така....
Защото , ако не е така...ще си останеш завинаги , чест от ТЪЛПАТА, чиито правила на мислене и поведение си приела за вярни...И ЩЕ ОБУЧИШ ТАКА И ДЕЦАТА СИ...защото те копират от теб...
И те все някога ще се запитат...и ще си ОТГОВОРЯТ пренебрежително....
"....ех...такъв е живота, такава ни е съдбата, такава майка имахме...УЖ добра но посредствена..., като всички хора"....
"....ти пък сега пък си борец срещу лицемерието. "
Нима Каке, да не си борец срещу лицемерието?
Нима , когато децата ти, са лицемерни, НЕ СЕ УЖАСЯВАШ....????
От кого го научиха ТЕ ...това лицемерие????
Май...от най близките си......
Този път няма да завърша със смях.....а с малко тъга...която е ТВОЯ и от ТЕБ...
..............................................................
Ти си на по високо ниво, от ПОВЕЧЕТО ТУК...и това се усеща....
Твърдя го...усещам го....
ЗАЩО СЕ ПРИРАВНЯВАШ КЪМ ТЯХ?
Защо приемаш за "база" злобната посредственост....и колективната неприязън?
"С каквито се събереш, такава ще станеш...и децата ти ще станат такива...и внуците и правнуците...."...и т.н.
Не те ли ужасява всичко това?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????



Тема Re: пукнатинатанови [re: MУЛE]  
Автор Paнoбyдничe (Чуи)
Публикувано07.12.01 07:02



става все по-голяма...
ама не ти ли е мъчно, че така рискуваш да загубиш част от фен-клуба?
чудя се... да те поздравя ли...?

Bold Italic URL EMAIL IMG


Тема Re: пукнатинатанови [re: Paнoбyдничe]  
Автор nbb (весела)
Публикувано07.12.01 08:47



За коя по-точно пукнатина говориш, че нещо не схванах ?

Вярно е това, в което вярваш !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.