Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Чета ви ...и ви се чудя, с този безсмислен конкурснови  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано02.12.01 07:40




Едно време, по палтийна линия, ПЕНСИИ И КОМУНИСТИ, стимулираха МЛАДИТЕ, като им организираха измислени и тъпи конкурси....
После, стимулираните млади и червени, им се доповръща от конкурси и ...станаха СЕДЕСАРИ....
Почнаха, така наречените СИНИ КОНКУРСИ...и демонстрации.
И все "коне и кобили" на тези конкурси и все....после...хленчове, че УЖ БИЛ ГОЛЯМа измишльотина.... конКУРса
Какво ли не прави скуката.....
От скука, хората деца правят-размножават се уж,.....и после, казват ХАЙДЕ ЕДИН конКУРС да си направим ...за децата....уж де, ...демек де.....
Хората са скучни същества...еднообразни....излязли от матлицата, на която по научно и викат "МАТКА".... и се маткат и моткат цял живот.
И докато се маткат, и моткат, пеят за МОТИКТА...с косми, дето ....
"те така се сади ,....сади ...пиперо!"...
и разни други глупости.
Но и това, с "мотиката"...де, ...с "копането" става безинтересно.....и на копаещия и на копаната...на копанката... и почват да се търсят нови пътища, за да избягат хората от скуката...
Много и е скучно на Каката, усетете това.....
И никога не приказва за мъжа си....ха ха ха , явно си има дълбоки причини за това.....



Тема Ле лееееееееее, МУЛЕ, чудя се...нови [re: MУЛE]  
Автор Air Force (дрът юзър)
Публикувано02.12.01 08:51



...не ти ли се разчекна устата от толкова усмивки?!

     


Ротор, статор, маса, консуматор!

Тема Re: Чета те и се чудянови [re: MУЛE]  
Автор Edna (тя която)
Публикувано02.12.01 10:10



ти с жена си приказваш ли си?
И ако си приказваш докато те реши и облича, какво точно и казваш?
Не бе, не съм любопитна!Любознателна!
Скучнооо, скучно му е на мулето и си чеше тиквичката , я с каката , я с конкурсите.
Ще те включим в оценяващите! Ще ти хареса!
Ще ти дадем микрофон, пред дечицата ще те сложим, наградки да раздаваш. И като ти кажат :Чичо Муле! - знаиш колко мило, колко драго ще ти стане!

Между другото аз на това дето ме е дало на този свят му викам майка и хич не искам да знам, че ти и викаш матка!

Se non e vero, e ben trovato.


Тема Re: Чета те и се чудянови [re: Edna]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано02.12.01 22:16




Майка или "матка"...все едно е..."МАТЬ"- на руски и ...матка на полски, а мадър на други езици
Думата няма значение....същността е една...и тя е матрична.
Скоро, ще разберете, че този начин на размножение, "........" не е най добрия, а напротив.....,дава най много брак...
Вашите Баби, ако им бяхте разправяли за Интернет и Космоса...нищо нямаще да вдянат...та така и вие....в сръвнение с ...това, което "Е"...няма да ви обяснявам за какво пиша......
Вярно , че е обидно да си толкова посредствен.....



Тема МУЛЕ - Чета те и вече не се чудя...нови [re: MУЛE]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано02.12.01 22:38



защо си винаги в този клуб.
Ами ТОЙ има нужда от ТЕБ.



medea


Тема Re: Чета те и се чудянови [re: MУЛE]  
Автор Edna (тя която)
Публикувано02.12.01 22:59



И руски си учил!
Браво!!!
Аз на майка ми и викам мама, а ти ако искаш и матка и казвай!
Това имах пред вид!
Ех, Муле, жална ти мулешка майка! До там ли я докара?
Много е обидно да си посредствен!

Какво ли да ти разправям , като няма да разбереш! Какво ти разбира на теб главата от ...Космос например, да не говорим за баба ти!
Да беше усетил за какво пиша, а не излишно да се чешеш по главата докато се чудиш, като как да ми отговориш...
И сравнение се пише с а,а не " в сръвнение с ...това"

Se non e vero, e ben trovato.


Тема Re: МУЛЕ - Чета те и вече не се чудя... [re: Medea_forever]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано03.12.01 06:23




Разбира се, че е така....писах им го на "родителите"...които всъщност, не са родители...матричари са те....
Мулето е дразнител тук и ...когато изчезне за няколко дни...вднага се усеща.
То вече , като наркотик...за някои от тях........едно време, предупреждаваше "родителите" да не го четат...ама те, не го послушаха... ...и сега им обърква "матриците" на мисленето....
Не клуба има нужда от Мулето ...а НЯКОИ ОТ ТЯХ.....от матричарите...



Тема Re: Чета те и се чудянови [re: Edna]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано03.12.01 06:29




Извини Мулето за грешката с буквата.......ТО НЕ Е ОТ ЗЕМЯТА И НЕ Е БЪЛГАРИН...и бърка , тъпото му Муле....колко го уча, а пак греши.....
Муле бе...кво да го правиш.....ни се води, ни се кара...ама поне е интелегентно, ....понякога ме страска...по интелегентно е и от хората...
Мулеттата нямат баба....но ти не се замисляй....върху написаното...ти си от хората, а те не мислят добре...такъв им е модела и възможностите им са такива...



Тема Re: Медеа,нови [re: Medea_forever]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано03.12.01 12:16



да те питам нещо, ако позволиш.
Защо, ако някой друг се изживява като последна инстанция (не визирам никого - приеми, че това примерно съм аз), то тогава той е лошия, а ако този някой е Мулето, то той е добрия ?!
Още повече, като имаш пред вид, че Му борави с игра на думи и с клишета - и нищо позитивно, а само пълни отрицания на всичко и всички - само той е висшия разум и само той е единствено и напълно прав. А както и факта, че едно и също нещо той счита за универсално знание - и може да намери място в който и да е клуб - независимо от предмета на клуба. Например - "лошите родители" да се обсъждат в Окултизъм, а вторичните полови белези на ВИ - в Християнство.
Ей този въпрос ме гложди нещо напоследък ...
Би ли ми отворила очите, моля ?



Тема Абе и аз ти се чудя,нови [re: MУЛE]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано03.12.01 12:20



Какво си се вкснал и ти като някои.
Я дай една хубава конска усмивка насам, кажи нещо весело, а ти само плювки и сръдни. Като че ли ти си нямаш две матричета у дома.
И се пише "интелИгентен", тъй де.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.