Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:25 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Снежни рисунки, джОджета, Дядо Мраз пристиганови  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано22.11.01 21:21



И всичко това накуп е темата на ФЕСТИВАЛА за детска рисунка.


РЕГЛАМЕНТ

1.Кой може да участва?
Всеки на вързаст 0-16 години. Поканете и деца на приятели и близки, проявата не е ограничена само за нашите деца

2.С какви рисунки?
Всякакви, горе-долу свързани с темата, изпълнени с традиционни техники върху хартия или друг материал с формат горе-долу А4, после сканирани в .jpg формат и изпратени на
boriana@pembicia.com

Всеки художник може да участва с две произведения.

3.До кога?
До 20 декември.

4.Какво ще стане после?
Ще има комисия, награди, може би изложба.



За коментари вече няма време, но за въпроси към комисията - моля тук!

Приятно вдъхновяване на художниците от първия сняг!

Редактирано от kakata на 25.11.01 00:10.



Тема Re: Снежни рисунки, джОджета, Дядо Мраз пристиганови [re: kakata]  
Автор sofianka (shantavelka)
Публикувано22.11.01 21:57



A moje i da budat kompiuterni animacii ? Otdavna se kania da te popitam . Che kakata glavno takiva pravi

As America speaks we listen


Тема поради краткото време, няма как данови [re: sofianka]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано22.11.01 22:08



организираме и такъв раздел. Нека тренира за следващия конкурс, а сега да хваща четчицата.



Тема Re: поради краткото време, няма как данови [re: kakata]  
Автор sofianka (shantavelka)
Публикувано22.11.01 22:49



Chetka ne davame poradi iasni prichini .. stava mazalo no vij s pastelite se spraviame...Izglejda sme verni do sledvashtia put . Mi da razchitam che togava shte razsirite razdelite. I da ne zabravish saita. Dai gopone da mu se radvame

As America speaks we listen


Тема Re: поради краткото време, няма как данови [re: sofianka]  
Автор Edna (тя която)
Публикувано23.11.01 01:44



Давай четка, сега, защото по късно изпитват ужяс от нея! Ще видиш колко е талантливо детето ти!
Аз бях залепила на стената големи картони и разрешавах рисуването навсякъде. Или при желание за рисуване постилай на пода голям чаршаф, дето си го прежалила. Така и детето се учи, че за всяко нещо трябва да има подготовка на мястото и настройка и се учи на организираност.
Подценяваме ,като родители /аз като учител много добре знам но../ролята на рисуването. Дори и в най- ранна възраст психомоторните действия се овладяват по този начин. Нямам време за повече обяснения, но ако искате можем да подискутираме на тази тема.
А за конкурса, може и с пастели - те също са традиционни изразни средства.

Se non e vero, e ben trovato.


Тема а така!нови [re: Edna]  
Авторннл (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 04:51



това е наистина много важно!
когато не позволяваме на децата си да рисуват, защото щели били да изцапат, ние всъщност пречим на развитието им.
рисуването не е просто забавление, при което се цапа скъпия килим, за децата.

... не знам как по-меко да го кажа. аз май никак не съм така добра като тебе, една...
уф, я да си мълча, че...



Тема маля, изпращайте ми рисунките на вашите децанови [re: kakata]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано23.11.01 08:52



...в .jpg формат на следния boriana@pembicia.com адрес
всякакви други формати са неприемливи заради големината на файловете
благодаря

: )



Тема Добрееееее, неканови [re: kakata]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано23.11.01 14:35



да не се караме повече, че нали клубът вече е Родители и деца, ще влязат децата ни и ще се смеят.

А пък аз май нещо се разсеях и не разбрах окончателно каква тема се формулира, защото до последно все по 2-3 теми наедно виждах.

Кажете и да започваме, че то моето момиче я кара когато му дойде вдъхновението и ще трябва да дебна момента.


***


Тема все пак, все пак -нови [re: kakata]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано23.11.01 16:36



гледам, че се е разгарял и припикавал спор за това - като как ще се оценяват рисунките...
Мисля си - просто да се направят лесно достъпни от всички рисунките на всички деца... пък - всеки, който ги гледа - ми - да си каже мнението, коментара... нека децата да си рисуват - туй, което им иде отвътре, да не се чувстват вкарани в коридорите на състезателната кушия... ще имат време да рисуват меркантилно, да приказват меркантилно, да пеят меркантилно, да пишат меркантилно, да си фръцкат дупетата меркантилно... има време... впоследствие... пък - сега - за техен си и наш кеф...
все пак - рисуване е, не е кеч... та да дирим сега и да отличаваме Гробаря и Скалата...

А виж - награди може да има... ангажирам се с две-три... зрителски, ама - още не знам кви...
прост селянин, ама много прост ви казвам !

Редактирано от ceлянинът на 23.11.01 16:39.



Тема и още нещо -нови [re: ceлянинът]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано23.11.01 16:55



ако някой Ванчо Гогчо или Рембрандчо вземе, че се поотклони от темите - ми - да не го дисквалифицирате, турете го в друга група... то, те генийчетата - все са се отклонявали от някакво правило...

Ура за Каката, ура за Неонел, ура за там - който/която трябва... туй го пиша откровено меркантилно - да не ме делийтвате значи... щото ша плача... и пак - уррррррра, да жжживввей !

прост селянин, ама много прост ви казвам !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.