Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:31 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Moliaнови  
Автор sofianka (shantavelka)
Публикувано23.11.01 22:31



Neka v tazi tema subereme linkove za kompiuterna animacia, risuvane posteri prikazki, filmcheta i taka natatuka!!!

http://disney.go.com/activities/paintcenter2/donald/index.html Donald Dug Paint center e tuk

As America speaks we listen

Тема Милата минови [re: sofianka]  
Автор Stephan (от Ла Манча)
Публикувано23.11.01 23:16



адашка... Твоето чистосърдечие направо ме трогва!

Привет на Новия Свят от едно старо море

- Не плачи, Санчо! Дулцинеи има за всички!


Тема Re: Милата ми [re: Stephan]  
Автор sofianka (shantavelka)
Публикувано23.11.01 23:40



Az vse si misleh che sum chistosurdechna kogato kazvam istinata na niakoi. Stefi ,a tochno v davaneto na linkove ne vijdam kak moga da sum..... No kakto i da e! T si si vduhnoven chovek i vinagi shte si kajesh koeto ti e na dushata nezavisimo dali e po temata. To i az sum malko takuv cheshit de!
Pozdravi imash ot edna shantava i shantavichkoto i domochadie!

p.s. ti prati li pozdravi na moreto. mnogo durja ne tezi neshta.

As America speaks we listen


Тема Ако домочадиетонови [re: sofianka]  
Автор Stephan (от Ла Манча)
Публикувано24.11.01 09:51



ти е шантавичко като теб - това е удивително. Но ако е още по-шантавичко - тове е още по-удивително! Направо ми прегря въображението. Но не забравям, че си в страната на неограничените възможности.
И понеже спомена за вдъхновение, подозирам, че пишеш стихове и се подвизаваш понякога в "Поезия". (И аз преди влизах там да чета, докато не се запознах (виртуално, де) с "талантливата" му модераторка и една още "по-талантлива" сънливка.) Няма да е зле да пуснеш нещо тук (дори и на английски да е) - стига да прилича на поезия, а не на въздишки и пъшкане по есента, зимата и други такива пенсионерски сантименталности тип "Клуб Романтични души" - на това вече съм се начел. Имам пред вид да го пуснеш не в този клуб, ами например в "Женския", където нещата розовеят.

Един, който си мечтае да бъде поне наполовина шантав, колкото теб ти целува ръка: Стефан

- Не плачи, Санчо! Дулцинеи има за всички!


Тема Етонови [re: sofianka]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано24.11.01 11:18



една галегия с рисунки и филмчета за Хари Потър:



Qui scribit, bis legit.

Тема Re: Ако домочадиетонови [re: Stephan]  
Автор Kpacивa 3opa (Индианка №1)
Публикувано24.11.01 11:31



ех през годините колко такива "баш свалячи " съм имала . ама все по един и същ начин действате толкова години . сменете репертоара поне малко де, То на жените ни писва все едно и също да слушаме а в случая да четем.

Old Shatterhand- He is my hero, he is my love!


Тема И как да я свалямнови [re: Kpacивa 3opa]  
Автор Stephan (от Ла Манча)
Публикувано24.11.01 12:18



като не съм я виждал? Не искам да бъда груб с теб, но ми се струва, че някои жени дотолкова са свикнали с грубостта, че възприемат внимателното отношение като ухажване. Е, не е...
И понеже си новичка тук, а вече няколко пъти ме бочкаш с игличка, няма да те оставя без внимание. Просто те моля, попитай някой от тези, които отдавна ме познават из клубовете, дали някога по някакъв повод съм свалял някоя от клубните дружки. И ако беше прочела профила ми, щеше да обърнеш внимание, че на тази възраст мъжете не ходят по облаците и ако решат да изчукат някоя сладка дама, ще го направят в реалния живот, а не във виртуалния...


Бъди здрава! Стефан

P.S. Сега като прочетох, че си индианка, си спомних, че един уважаван от мен човек (Оро) също се радваше на твоето внимание във "Въпроси и отговори", струва ми се.

- Не плачи, Санчо! Дулцинеи има за всички!

Редактирано от Stephan на 24.11.01 12:20.



Тема Re: И как да я свалямнови [re: Stephan]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано24.11.01 12:45



Ама на теб май ти липсва наблюдателност! Даже не обръщаш внимание кой кой е.

Сънливката.

- - - -
И най-внимателното планиране не може да замести лудия късмет.


Тема Re: Ако домочадиетонови [re: Stephan]  
Автор Air Force (дърт юзър)
Публикувано24.11.01 14:09



Пенсия е на баба ти внука

     


Мъжът прощава и забравя. Жената прощава - и толкова.

Тема Охо ! :-)нови [re: Stephan]  
Автор jamie (влюбен)
Публикувано24.11.01 15:09



Хахахаха, Розовко :-)))
Дъгичко - ето ти подарък от мен - подарявам ти ника Розовият Стефчо !

На самотен остров
ще те намеря...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.