Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 29.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема А дъщеря ми ...нови  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано13.11.01 00:33



се разрева след като разбра , 4е Богомил Бонев не пе4ели изборите
По какъв на4ин този... е успял да и се хареса е абсолютна загадка за мене!



Тема Re: А дъщеря ми ...нови [re: Гълъбицa]  
Автор sofianka ()
Публикувано13.11.01 00:47



ami vie zashto ne ste puskali detskite filmcheta na deteto a ste gledali predizborni diskusii? Niamate li Cartoon net. tam ili neshjto drugo? A tova che dechicata se politizairat da revat za politicite govori za obstanovkata v kushti. Tova lesno se opravia. Smenia se ostanovkata i ne se gledat takiva neshta ami cialoto semieistvo po-dobre da se posmeete na niakoe kukleno show otkolkto konsentrirano da gledate durveni predizboirni diskusii da gi bsijdate s chasove i posleta i s decata stava taka



Тема Re: А дъщеря ми ...нови [re: Гълъбицa]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано13.11.01 08:11



Че ти какво се изненадваш? Той си беше идеалния принц!
Секси неженен мъж / макар с малко селска физиономия за моя вкус, но пък прилича на Иванушка от детските преказки/, обвеян в слава , яздещ кон, с приятелка певица...Роматика!

Qui scribit, bis legit.


Тема А бе изобщо - мъж на място!нови [re: Mama Netty]  
АвторNumLock (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 08:58



Те т'ва се вика истински мъж! Само талибан може да му излезе насреща!



Тема У нас никой не реве особенонови [re: Mama Netty]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано13.11.01 09:28



по този повод. Нямаме си любимец.
Този расов екземпляр на родната политическа класа наистина изглежда и се държи по-адекватно от повечето си колеги.
По време на парламентарните избори разглеждах с интерес плакатите със снимки. Никога не съм виждала толкова много физиономии накуп, неизразяващи нищо.
Един мой братчед се мъдреше в една от тях. И неговата физиономия не изразява нищо.
Е така ги подбират по някакъв калъп, мерят ли ги, не знам.



Тема Аз имам частичен отговорнови [re: Гълъбицa]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано13.11.01 09:42



защото и моята дъщеря му е голяма фенка, макар че основно си е за Петър Стоянов. Все пак агитира активно за Богомил Бонев, защото имал кон. Можело да започне да раздава на децата понита един ден, най-уместно било за него да се гласува.


***


Тема Предизборната платформа на моята дъщерянови [re: Гълъбицa]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано13.11.01 09:50



Потънах в земята, когато дъщеря ми (по природа много мълчалива пред непознати) изведнъж се развихри в таксито и започна да говори неща, които не знам откъде и дойдоха в главата. Таксистът падна да се смее и със сигурност си помисли, че това си говорим вкъщи.

Та г-цата каза, че догодина щяла да се кандидатира за кмет, макар много да харесвала сегашния ни кмет - последва име и фамилия. Таксистът наостри уши.
Аз: Да, но нямаш платформа.
Тя: Това какво е?
Аз: Да обещаеш нещо на хората.
Тя: (тук се затруднявам да изброя всичко, но все пак ще опитам) Детските магазини да продават безплатни играчки. Възрастните хора да получават безплатна лекарска помощ. Всички възрастни хора да са здрави, най вече баба Нада. Да имат пари, магазините за храна да им раздават безплатна храна. Да няма скитащи кучета и котки (тя щяла да прибере всичките и да ги храни, като иска недоизядените яденета от ресторантите - това между другото си е моя стара идея за вземането на храна от ресторанти за хранене на кучета). И други, и други, и други.

Аз и казах, че няма да гласувам за нея, защото всичките тези благинки са насочени към децата и възрастните и не обхващат младежите като мен.
Получих отговор, че за мен ще има безплатни обувки.

Е как да не гласуваш за такъв кмет?


***


Тема Чакай, чакай!нови [re: Jennifer*]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано13.11.01 09:57



И Жорж Ганчев има кон. Кобилата Деси.
Може и той да започне да раздава кончета, като се ожреби Деси.



Тема :))))нови [re: Jennifer*]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано13.11.01 10:03



Кучетатат и котките откога имат избирателни права?



Тема Ох, вярнонови [re: kakata]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано13.11.01 10:11



че имаше кобила. Ех, какво чудене щеше да падне, ако се бяхме сетили и за Деси.


***



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.