Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 01.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Кечистите!нови  
Автор Jennifer* ()
Публикувано04.11.01 15:22



Само моите очи ли ги виждат като изроди! КОйто мисли да ми отговори, че само оплювам хората, а не казвам нищо градивно, просто нека си спести писанията. Точно защото искам да намеря 1 причина, поради която да оправдая интереса към кеча, затова ви питам: аз ли съм толкова заблудена, че не мога да видя красотата и мъжествеността им (то има и кечистки, де!) или причината не е в мен?

Като видя тетрадка с кечист, направо се сепвам. Наистина ме плашат. Как може децата да ги харесват? Ами тефтерчетата с кечисти и плакатите? А миналия ден видях чорапи с Трите Хикса.

Дори и да са пък чак толкова готини, по-логично ми се струва да си ги харесват момчетата, обаче и госпожиците (да не останат назад) и те проявяват интерес.

Започвам вече да си мисля че е по-добре да има чалга, отколкото кеч.

А, и осветлете ме малко. Това е шоу, а не спорт, така ли? Правила някакви има ли? Разкажете ми каквото знаете, да се просветя и аз.


***


Тема То вярно си е шоу,нови [re: Jennifer*]  
Автор kakataМодератор ()
Публикувано04.11.01 17:30



с добра акробатика, и добре тренирани хора.
Ами виж че залите са пълни там, какво да кажем за дечицата. Харесват им тези мускулести мъжаги, които при това много артистично се мразят на сцената. После сигурно си пият питието...



Тема Има някои неща, които не са ми яснинови [re: kakata]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано04.11.01 20:24



Добре, всичко е режисирано, нали така?
КОлкото и да се правят, че се бият, нали тежат по 100 кг. Как оцелява този, който е отдолу, когато му скочи Скалата, примерно.

И изобщо кой срещу кого се бие.

И други въпроси имам, обаче може някой да ми отговори предварително.


***


Тема Имам един колега,нови [re: Jennifer*]  
Автор kakataМодератор ()
Публикувано04.11.01 20:34



който е бивш състезател и треньор по борба.
Той каза, че е проследил внимателно кеча. Нещата са доста голяма акробатика и каскади. Иначе се удрят, де, но са яки като бикове, та все едно бълха ги ухапала. Да си виждала разкървавен нос или аркада, като при бокса?
Момчетата са доста пластични, добре владеят телата си, хватките са елементарни, лесни за изпълнение. Освен това бързината на така наречените удари е от такова естество, че зрителят не може да улови крайния момент на съприкосновението. такива ми ти работи.



Тема Re: Кечистите!нови [re: Jennifer*]  
Автор areca (весела)
Публикувано05.11.01 00:44



У нас кеч-манията като че ли позатихна малко...но и безобидните покемони,които буквално са заляли апартамента почват да ме вбесяват!Чудя се каква е следващата мода....



Тема Скоро гледах по телевизиятанови [re: Jennifer*]  
АвторNumLock (Нерегистриран)
Публикувано05.11.01 09:20



Как двама се биеха, а после взеха и де се стрелят. Единия го раниха и му тече много кръв.
Как мислиш, много ли се мразеха тези двамата?
Дали още ги боли дето се удряха?
Този дето го раниха дали вече е оздравял?

Гледай на кеча като на филм, само че на живо - без дубли, каскадьори и всякакви такива. Не ми харесва тази постановка и ако съм гледал нещо е било инцидентно. Но като акробати си ги бива и ми е доста смешно, колко наивно е направено. Един път хванах някакъв масов побой наречен "Голямото нахлуване" или нещо подобно. Как всеки от "лошите" си чакаше реда за да дойда Скалата май беше и да го потроши
А състезателния момент хич го няма. Май състезанието и страстите при Оскарите са по-истински. И там е още по интересно, защото гледаш как се прегръщат и целуват, ама ако ги пуснеш на ринга - уха, това ще бъде кеч.
В една книжарница ми беше много смешно. Идва майката със синчето да купуват тетрадки с кечисти и дребния казва: "Искам толкова с тоя, толкова с оня и още толкова с някакъв трети." Леличкака мига на парцали и най-накрая разбира за какво става дума и казва: "Я първо ми покажи кой кой е, че да ти дам."
Бях много озадачен, когато лятото с жената ходихме да търсим блузки за децата и в един магазин видях куп потничета с най-различни кечисти, със всякакви страховити физиономии и пози. На плика пишеше "Датски потник. Фирма Дино". Но това нищо не беше, защото след малко видях друг, още по-голям куп, на който пишеше: "Юношески потник. Фирма Дино", а на картинката някакъв як мъжага показваше среден пръст. Ейййййй толкова голям, в едър план. Върнах се при първия куп и започнах да търся има ли потник с подобна картинка, на който да пише "детски". Като не намерих, малко се поуспокоих. Не знам дали просто не е имало в момента или поне това някой във фирмата се е съобразил. Е, понеже не съм моралист не съм повдигал въпроса
Ако ти падне вземи си на касетка "Човекът от луната" за да видиш как се прави кеч.



Тема Покемоните!нови [re: areca]  
Автор Kristinche (различна)
Публикувано05.11.01 10:17



Тия покемони в скоро време ще ме извадят извън релси! Да не говорим за кечистите! Но те наистина малко изгубиха преднина и сега са на второ място в класацията. Дъщеря ми си изхарчва всичките джобни за покемони, които в училището струват (логично!) по-скъпо отколкото на друго място. Опитах с приказки и убеждения да я откажа от това, опитах и със заплахи, спиране на парите и какво ли още не... Без резултат! Надявам се бързо да им мине модата!
Кажете вие имате ли подобен проблем и как се справяте?
А за кечистите - отвратителни са! Наистина, може и да има положителни черти кеча, но при това натрапване и експлоатиране на всички възможни начини ме отвратява и ме кара все повече да ги мразя и ненавиждам.



Тема Re: Има някои неща, които не са ми яснинови [re: Jennifer*]  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано05.11.01 10:26



Няколко празноглавци скачат и се бият срещо други праноглавци.
Много са ми неприятни.

А и моя син почна за разбиване да говори - явно от някое дете в детската градина го е чул. Не ми е ясно обаче дали той разбира за какво говори понеже в 20.00 часа е вече в креватчето гушнал любимата играчка и никога не е оставал до късно за да ги гледа....

И ми е ужасно че любвеобвилното ми гушкащо се и целуващо детенце крещи "РАЗБИВАНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ" като някой пъдарин.
Но пък ТАТИ смята че нищо лошо нямало да се позбиват с децата и да играят такива игри понеже компенсирал дето много го мачкам и целувам...

Знам ли - и аз като тебе явно изоставам :(((
А за Покемон манията не ми се говори... ама хайде- тя е по-нормална:)



Тема Re: Покемоните!нови [re: Kristinche]  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано05.11.01 10:29



Е, поне покемоните са в чипсове и разни неща за ядене и децата лапат все нещо :)
А как ви се струва царевични пръчици Трите Х-са ? :)))



Тема Ами аз имам двама покемонофиилинови [re: [desi]]  
Автор kakataМодератор ()
Публикувано05.11.01 10:35



което представлява още един повод за дрязги и посбиване.
Виж играчките в Зрънчо ги бива, особено дамските аксесоари.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.