Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема НЕ искам да се запозная с Мулето  
Автор Kиpo ()
Публикувано22.10.01 04:01



Какво ще ми каже той ?"Релсите","не сте собственици на децата си","МУЛЕто е велик ,или поне не е боклук като вас "...е,и ?
Обявявам релакс-мийтинг(току-що изковах тоя идиотски термин,ако вече съществува,нямам претенции за авторство) по същото време ,когато ще се прави въпросната поклонническа среща с МУЛЬОНОК-чето,но на друго място -все едно къде.Само да не е на някоя конфекционна планина като предъвканите,изплюти и оповръщани Витоша и Рила.Все едно-може и на някое девствено баирче.
И там ще се опитаме да отговорим на

,или на

Или ще пийнем ,или ще изиграем хоро,кючек,все тая.
Какъв е смисълът от безплодните псевдоинтелигентничения ??
Я купете на детето един шоколад ,все едно ,дали е буквален горчиво сладък вълшебен паралелепипед,или негов актуален еквивалент и забравете измислените яловотестисни задънени улици на природата !

Benefacta male locata malefacta arbitror

Тема Re: НЕ искам да се запозная с Мулетонови [re: Kиpo]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 07:04




И МНОГО ПРАВИЛНО!
Точно така.
Мулето се радва на твоята откровенност....
Между нас казано, и Мулето не иска да се запознава с много от хората на клуба...и знаеш ли защо?
Няма да ти пиша, но вероятно ти ще се досетиш сам.
Всъщност, Мулето и да иска, не може да се запознае с повечето от вас. Та вие не знаете кои сте, и се криете зад разни маски, едни от които са маските на "родители".....
Е малко тъжно е.
И малко досадно е. Ежедневно контактувам с хора, и действително е досадно, а Мулето не приема лесно досадата....то почти винаги съумява да я избегне.
Действително успява ....
Затова избягвам срещи и срещички....ако усещаш "Кире".
Те не могат да ми дадат НИЩО....какво можеш да получиш от БЕДНЯК, не в материален аспект?
Пък ако щеш и в материален, защото бедността, в умствено направлание, се отразява и в духовно и в материално направлание?????
Но това,написаното, не значи, че Богатството в умствено отношение, се правръща в богатство в духовно и материално отношение....не съвсем не значи.
Рядко става така.....много рядко...
Вие сте се "хванали" за децата, ЗАЩОТО ЗА ВАС ТЕ СА БОГАТСТВО, инвестиция ЦЕЛ, СМИСЪЛ В ЖИВОТА ВИ.....нищо друго.
А децата са и нещо друго "Кире"...но точно на тебе ли, трябва да ти обяснявам че не си родил, че не си изстрадал така , както майката ражда и страда....че си приписваш за пореден път, качеството "майчивство-родителство", вместо качеството "донорство"......
Детето не е мръвка от теб Кире...а от тялото на майката, помисли върху това....ако можеш разбира се, не се напъвай да си "родител"....за да не получиш някоя херния...
И понякога , ако се сетиш, попитай "детето си", което не е твое, макар да си донор на плътта му, ДАЛИ СПОДЕЛЯ ТВОИТЕ ЦЕЛИ, СТРЕМЕЖИ, Инвестиции и т.н....и ...ще усетиш...че ТЕ ЗА НЕГО СА НИЩО...БОКЛУК...ОТПАДЪК....
И избягвай Мулето ....далече от него...то е почти опасно за теб...и за такива родители като теб.....щото ще ти разруши имиджа в собствените ти очи, А ТИ ДРУГО, освен това,... ИМАШ ЛИ СИ?
"Какво ще ми каже той"- питаш ти....
Ще ти кажа :"Бягай от Мулето!Отиди играй карти, пий една бора илинещо по твърдо...погледай телевизия...НО НЕ СИ ЗАДАВЙ ВЪПРОСИ, на които не можеш да си отговориш! БЯгай бате "КИРО"....ха ха ха ха ха и от Мулето и от себе си, "РОДИТЕЛЮ ВЕЛИКИ""....



Тема Писал си, та си се захласнал,нови [re: MУЛE]  
Автор kakataМодератор (действаща)
Публикувано22.10.01 08:16



Но - нищо ново.
Айде, жив и здрав. Ние знаем това, което си написал, ти пък знаеш това, което ние бихме анписали. Да си дадем почивка, а?



Тема Re:Все ми е таянови [re: Kиpo]  
Автор Cъми (бодра)
Публикувано22.10.01 09:57



На мен пък ми е абсолютно безразлично дали ще се запозная или не с Мулето. Запознавам се с толкова много интересни хора, че с него и без него все тая.
Да не се сърди Мулето, но е така.

Редактирано от Cъми на 22.10.01 09:58.



Тема Синтезиранонови [re: Cъми]  
Автор Kиpo ()
Публикувано22.10.01 11:28



,снощните ми писания бих искал да звучат ТОЧНО по написания от теб начин! Но какво умно може да напише човек в три посред нощ ??
Инак-да-предпочитам 10 минути общуване със някой зъболекар на стола му,отколкото да прочета две от блатните изречения на МУЛЕто

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: Синтезиранонови [re: Kиpo]  
Автор Cъми (бодра)
Публикувано22.10.01 11:37



Хубаво че си седял до нощите.Нощите предразполагат към спокойствие и размисъл.Тогава и аз правя най-великите си творения и признания.
Аз пък си легнах рано, що ли така?
Много обичах нощния живот,но ежедневието ме накара да свикна да спя по това време.
Хайде, стига съм писала глупости. Чао!



Тема Мнооого далеч от представата ми занови [re: Cъми]  
Автор Kиpo ()
Публикувано22.10.01 11:44



нощен живот е да вися в три и да пиша на тоз железен пич ,назоваващ себе си МУЛЕ.
Но пък от друга страна...жив ли съм ? Колкото и условност да има в отговора-да.Нощ ли е ? Да . Значи-нощен живот !Ех,успокоих се ...

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Вземи се в копитца ,дългоухи !нови [re: MУЛE]  
Автор Kиpo ()
Публикувано22.10.01 11:48




Само ти ли ще провокираш хората,титане ?Много съм доволен ,че и аз успях.Инак всеки твой "познат" тук,предполагам не би имал нищо против да зърне обветрената ти брадясала мутра-най малко от чисто любопитство !
Инак ролята на интелектуална Мулепопивателна не ми се нрави ,ама никак !

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: Мнооого далеч от представата ми занови [re: Kиpo]  
Автор Cъми (бодра)
Публикувано22.10.01 12:17



Що бе Киро?
Естествено че е нощен живот.Аз обожавам да чета интересна книга, нощем.
Да гледам смислен филм, нощем.
Също и да купясвам и дори напивам в приятна компания, нощем.
Все нощем.
Нощта предразполага и към успокоение, чуй щурчетата/ е сега ги няма де/, но по принцип.
Нощта е времето, което мога да отделя лично за себе си и близък примерно, без някой да ме разсейва.
Много добре се учи нощем.
Ако не беше нощта едва ли щеше да прочетеш и пишеш нещо даже за Мулето.То има късмет в случая, че въобще си се сетил за него.
Хайде, Киро, Чао и ако не задремеш тая нощ, пак ти пожелавам нощен живот.
Ама такъв какъвто ти искаш.9



Тема Re: НЕ искам да се запозная с Мулетонови [re: Kиpo]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано22.10.01 15:13



big прас.........

незабележим



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.