Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Надявам сенови [re: Flash]  
Автор Edna (тя която)
Публикувано03.11.01 11:15



Разбирам те много добре!
За съжаление и аз имам деца-ученици/ що пък за съжаление/!
Имаме си и учители, имам и колеги, но ще бъде неморално да говоря срещу тях!
А съм и учителка по рисуване. Не съм си позволявала до сега да критикувам някоя детска творба!

Se non e vero, e ben trovato.


Тема Вярно ли ...нови [re: Edna]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано04.11.01 11:12



...си учителка по рисуване! Много се радвам, тогава, че те познавам поне виртуално. Определено уважавам учителите по рисуване...
Моят учител навремето, беше доста особняк като човек, но пък имаше истинско отношение към предмета. Всеки час ни пускаше различна музика /най-често класическа или рок/ и на караше да рисуваме по тема, асоциирана, провокирана от музиката и настроението в нея. Освен това си спомням, как ми се караше за едни човешки фигури, доста добре нарисувани анатомично - според него обаче, били просто като за плакат или раклама...истинските хора били далеч по несъвършени и несиметрични.
Това наистина ме накара да се замисля тогава...И да видя хората по различен начин!
Я, кажи щом си спец , кога най-после ще дадат на дъщеря ми да рисува с темперни, вместо водни бои? Тя е в 1клас -с СИП - изобразително изкуство.

Qui scribit, bis legit.


Тема Извинете много, че се намесвамнови [re: Edna]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано04.11.01 15:46



обаче да кажа няколко думи и аз.

Ако говорим за зле ушита дреха, бизнесменът, заел се да продава дрехата сам е решил да я ушие или продава такава, докато учителя някой го е назначил. Някой знае тези неща, които казвате тук че са нередни. Ами сигнализирайте, поставете въпроса където трябва и докажете, че е така.
Има много безработни учители, смятам че проблемът ще се уреди.

Аз съм била в държавно училище преди много години и си беше публична тайна, че еди-кои си колеги не карат часове, други ходят в час да си купуват обувки (бях в елитно училище!!!) и т.н., но никой нищо не им казваше. пълна безнаказаност!

Един-единствен път пуснах учениците с 5 минути по-рано (причината беше неизправност в часовника ми) и то не от последен час, просто сгреших, макар обикновено все да не ми стигаше времето. Та тогава помощник директорът отвори учителската стая и пред всички ме овика и ме направи на маймуна.
Всички разбраха, че бие самара, за да се сеща магарето, но аз не го приемам за нормално.

Това е едната страна на въпроса. Има и друга страна, но за нея ще пиша друг път.


***



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.