Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как се препарира кит ли?нови [re: kakata]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано20.10.01 13:40



По-лесно от МУЛЕ, КАТЪР или МАГаре!

П.П.
И аз го гледах тоя кит. Едното му око беше колкото хандбална топка.
И знайш ли що го бяха препарирали и го показваха по цяла Европа: беше го уловил чешки китоловен кораб!
Ей на това най-много се смяхме момчерлиите от наше село!

Quot homines, tot sententiae.


Тема Да препарираме Мулето?нови [re: Mag]  
Автор kakataМодератор (действаща)
Публикувано20.10.01 13:48



зависи как ще потръгне бизнеса с показването му на живо.



Тема ДАВАЙ!нови [re: kakata]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано20.10.01 13:59



Мога да препарирам.
В мазето все още е останал формалин. А за сламата - все ще се намери.
Бизнесът ще е печеливш - гаранция-Франция. Направих вече маркетингово проучване. Ще е по-печеливш от бизнеса на МУЛЕТО!

Quot homines, tot sententiae.


Тема И аз!нови [re: farmer]  
Автор Kristinche (различна)
Публикувано20.10.01 14:39



Скоро и на мен ми се прииска да го познавам. Или поне да го видя. Често съм си мислела, че повечето негови постинги може всеки от нас да ги напише, тоест поне и моите мисли са били в тази посока. Е, не и ако го прави само от любов към спорта. Чудя се защо всички роптаят срещу него. Може би защото те самите се опровергават чрез неговите думи. Смятам, че единственият му кусур е, че е малко черноглед и вярвам, че не винаги отрича всичко и всички.
Все пак би ми било интересно да го познавам. Най-малкото за да разбера дали е така както си го мисля.



Тема Re: Каката - личния редактор на Мулето..нови [re: MУЛE]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано20.10.01 14:54




Какат има хоби....върви след мулето и го редактира....ха ха х ах
Мулето беше написало, че кита вони, но че и хората вънят и затова се съдвата толкова видове дезодорант, за да скрие тази воня, а каката изтрила това и още неща......
ЕЕЕЕ, а това променя ли вонята на хората?????
Нищо не променя, но каката е по - спокойна.....ха ха х ах ах
Като щрауса, който си забожда главата в пясъка и мисли, че не го виждат.... ха ха ха х аха
Каке....много е смешно....това което правиш.....



Тема Re: Някой от вас- Стефаненови [re: Stephan]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано20.10.01 14:57




Веднаж да успееш да излизеш от релсите и да не се изплашиш и разбираш, че релсите са ЗАТВОР...ограничение...проклятие.....



Тема Re: И аз!нови [re: Kristinche]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано20.10.01 15:06




Мулето е най голямия оптомост, който можеш да спрешнеш....и то съвсем не е черногледо.
Но , ако виждаш "черното" и го наричаш бяло и Мулето твърди обратното, то изглежда, почти сигурно е че ще изглежда ,, че е черногледо.
Мулето ви подсеща, че виждате и оценявате света с 4 до 5 % от възможностите на мозъка си и че всички ваши твърдения и изводи са фалшиви.
То не казва , кои от тези изводи са вярни...защото няма такива. Не може и да има такива изводи, които да са вярни.
Всъщнотс, каквото и да виждаш, пак не е вярно, защото само част от светлинните лъчи , могат да бъдат видяни от очите на хората...и то те не са много...те са малко.Те са много малко.
Какво да хортуваме повече....май няма смисъл.

Утре, около 9 часа, ще мина с кола по посока на Драгалевци, на оксловръстното и драгалевското шосе, ако има желаещ, за супата, може да го заведа до там........за да опита.
Не вярвайте на очите си...не вярвайте на ушите си, не вярвайте на сетивата си, ВСИЧКО Е ФАЛШ....дри и това, че имате деца и че сте родители....



Тема Ама вярно ли е наистинанови [re: MУЛE]  
Автор Stephan (бездействащ)
Публикувано20.10.01 15:46



това, че каката ти редактира мненията? Мислех, че просто трие...
Е, това е, защото напоследък по неволя тя контактува с такива забележителни филолози като Дженифър и мен - малки деформации на интереса - не й се сърди! Пиши по-смело и в по-голям обем - и ще видиш: тя няма да насмогне да те редактира...



Тема И аз, и аз!нови [re: farmer]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано20.10.01 18:21



Записвам се и чакам ред.


***


Тема Re: Желаещите са много,нови [re: MУЛE]  
Автор farmer (ПО-ПОЗНАТ)
Публикувано20.10.01 21:57



Благодаря за "уважението":))
Явно на теб ти доставя удоволствие да си спориш с каката,е може да се възприеме като особенна форма на мазохизъм или нещо хамлетовско:
"ще ме изтрие или няма да ме изтрие"
Както и да е ,безмислено е да се пише в отговор на твои постинг.
Жив и здрав бъди...................

НЕЩО КАТО НОЖ,НЕЩО КАТО ЦВЕТЕ, ИЗОБЩО КАТО НИЩО НА СВЕТА



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.