Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:22 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кой родител не учи детето си...кое животно не учи.нови  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 21:47




Кой родител не учи детето си, да живее правилно?
Имало е време, когато родителите са яли децата си...припомням ви.
Имало е време , когато децата са яли родителите си...пропмням ви...
И учителити учат децата ...и децата си.....ха ха ха х ах ах а
И животните и птиците и рибите, учат децата си...и кво се получава?????
Свят пърен със нещастници...свят пълен с болници и болни, със църкви и манастири...със държави и граждани....с бедни и богати, с умни и глупаци....
НЕЩО ЛИПСВА...нали????
Не се връзва "историята" с учението....защото ако учението беше правилно,
нямаше да има нещастници, болни, родители, учители ...и т.н.
Мулето познава един свят, в който няма нито едно от тези неща, за които пише тук...и няма още безброй условности....които ви спъват в развитието ви........
Къде е този свят, ще оопитате вие....ха ха х ах ах а
Няма да ви го кажа, къде е ,щото ще заведете там децата си, приятелите си, роднините си ...болните и сакатите....и там ще стане КАТО ТУК....
Но има такъв свят...да го знаете...свят без противоречия и модератори, без адвокати и трудещи се, работещи и родители......



Тема Re: Кой родител не учи детето си...кое животно не учи.нови [re: MУЛE]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано16.10.01 22:58



говориш за този Свят тук.............чакай поредния медал/хорски/



Тема Re: Кой родител не учи детето си...кое животно не учи.нови [re: ayтcaйдep]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 23:30




Пиша за света, в който няма измами....а ТОЗИ СВЯТ Е ИЗМАМЕН....
Пиша за света, в който НЯМА РОДИТЕЛИ И УЧИТЕЛИ... а има само ученици на Бога....
Пиша за света , който Иисус е приготвил за тези, които го последват.....свят без пътеводни табели...без указателни табели...без табели, на които да пише нещо....



Тема Ако хората медитират, ще те разберат.нови [re: MУЛE]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано17.10.01 00:59



Дано не се чудят за какво иде реч.

Иначе в този клуб, за теб ще е валидна приказката -
"Никой преживе не е пророк в собствената си родина."

А може и да те модерират. :)))



@=>=>=


Тема Re: Ако хората медитират, ще те разберат.нови [re: shockwave]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 06:52




Медитацията е ТЕХНИКА...тя е средство...посредствувом която, можеш да свалиш оковите на мисленето, ограниченията на тялото...
Но не можеш да научиш родителите на тона, ако те савите не го пожелаят и не тръгнат към него.
Как можеш д аразбереш КОЙ СИ, ЗАЩО СИ ТУК, и т.н ако не тръгнеш към себе си съзнателно?Ако не се срешнеш, как можеш да се познаеш?
МУЛЕТО ЗНАЕ, ЧЕ НЕ ВСИЧКИ ЩЕ ГО РАЗБЕРАТ....медитацията въобще не може да бъде разбрана, защого тя е отвъд ума...въобще не могат да разбераг нищо
но вече НЕ МЕ ТРИЯТ, не ме модерират....забележи това...
Това е напредък...почти успех....ха ахха ха ха х
Как можеш да научиш детето си, да медитира, когато ти - родителя не можеш да медитираш, когато не знаеш какво е това????
Родителите учат децата си конвенционално...защото ТЕ СА КОНВЕНЦИОНАЛНИ.
Това не е лошо...това дори е добре....защото позволява преход, към по високо ниво на съзнателност......СТИГА ДА НЕ ПРОПУСНЕШ МОМЕНТА....
Казват пиленцето на щастието КАЦА ВЕДНАЖ НА РАМОТО ТИ....
Разправи тук, КАК С Е ЧУВСТВУВАШ СЕГА и как се мувствуваше "преди" това.... може би на родителите ще им бъде интересно ....не само Мулето да им разказва за "небивалици"....
Ти беше една от ....осъдителите на Мулето някога.....НЕ ТИ СЕ СЪРДЯ...НЕ ТИ ГОНАПОМНЯМ СЪС НЕПРИЯЗЪН...усети нежността ми....сълзи в очите ми, защото съм сетивен и усещам...сълзи но не от болка и страдание...а от нещо ДРУГО....
УСЕТИ , МЕДИТИРАЙ........ПОЗНАЙ.....ОСЪЗНАЙ.....
Имаш още напрежения в главата...усещам ги, но това е нормално, ЩЕ СЕ СПРАВИШ И С ТЯХ.....РАДВАЙ СЕ........РАДВАЙ СЕ......РАДВАЙ СЕ.....РАДВАЙ се...
и детето ти нее необходимо да го учиш...ТО САМО ЩЕ УСЕТИ И САМО ЩЕ СЕ НАУЧИ....



Тема Гледай ти!нови [re: MУЛE]  
Автор Stephan (бездействащ)
Публикувано17.10.01 08:07



А бе г-н Муле, ти с този сълзлив екстаз направо можеш да разплачеш целия клуб от умиление! Ето всички твои недолюбци ще потърсят прошка в прегръдките ти с погледи премрежени от горчиви сълзи на разкаяние...

Боже, боже! - ще си кажеш ти. И това доживях! Дай боже, да го доживееш!
"Имаш още напрежения в главата...усещам ги" - това ми звучи малко като д-р Кашпировски, който лекуваше дори и на телевизионни сеанси. Та и нашата Шокуейв може през монитора да изпита облекчение на тези напрежения, дано не са болезнени!
Хайде успех, докторе! Че нещо ме поразсмя и денят ми ще бъде весел! И дано "пилето на шастието" обходи раменете на всички ни!



Тема Re: Гледай ти!нови [re: Stephan]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 17:02




Няма да кажа ООО БОЖЕ....не няма да го кажа....но ти ГО ПИШЕШ сам.
Няма да те убеждавам , какво усещам или не усещам, но всеки постинг носи подписа на този, който го е написал...и ако си сетивн, може д прочетеш неща, които не са написани за сляпите....
Радвам се на смеха ти....

Ти не прочете и не обръщаш внимание на написаното от Мулето, че е дебил и скот, между скотове и глупак между глупаци.(.....
Днес бях три часа в психиатрията в Курило, от където изписаха един от моите колеги, прекарал една седмица там...имам преки впечатления от докторите и не държа да ме сравняваш с тях.....
Разбира се, не ти преча...но това си е твоя измишльотина....
Докъде я докараха хората ...разбира се не можеш да се разплачеш от умиление...то ти липсва...и ескатаз не можеш да постигнеш, освен може би .... при секса...но това не е екстаз.....



Тема Re: Кой родител учи детето си.да живее правилно??нови [re: MУЛE]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 08:05




КОЙ Е ТОЗИ ГЛУПАК-родител, КОЙТО МОЖЕ ДА ТВЪРДИ, ЧЕ УЧИ ДЕТЕТО СИ ДА ЖИВЕЕ ПРАВИЛНО????????????????????????
Кой е този ...нека се изпише тук.....



Тема Закъснял отговор. :)))нови [re: MУЛE]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано18.10.01 08:53



Той е такъв по отношение на маркираното време, в което си писал до мен.
Но не и във времето и пространството, или пък по отношение на епохата, в която живеем. :)))

В съзвучие съм с теб за всичко, което пишеш в този постинг.
Аз мога да кажа моята истина, но за хората това няма да е тяхната истина.
Защото те трябва да са я почувствали, духа им да е търсещ.

И Екзюпери в "Малкия принц" казва:
"Същественото е невидимо за очите."
Да виждаш, не означава да четеш или да зяпаш.

Когато науката се е развила до ядрото на атомите, а духа е еволюирал до космическото съзнание, има хора в развитието си на ниво примати.
Както ти обичаш да провокираш, за да накараш човек да мисли - наричаш ги БИОРОБОТИ.

Нали не се съмняваш, че забелязвам факта, че не те трият? :)))



@=>=>=


Тема Re: Закъснял отговор. :)))нови [re: shockwave]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 19:33




Малкия ПРИНЦ на Екзяпери не е от Бургас и това означава вече нещо....
За да има принцове в Бургас, някой преди това трябва да ги е посял....
А там сеят същества от цял свят и от Европа, но точно принцове, там не сеят и не жънат......
Не наричаш СТЕФЧО ПРИМАТ нали???





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.