Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:37 19.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Sa osinoviavanetoнови  
Авторzena (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 08:35



Molia vi , dali niakoi ne bi mi pomignal v moia sluchai. bih iskala da osinovia dete.
Sa sazalenie sled inzident ne bih mogla da imam drugo dete. imam edno momchenze, no mnogo bih iskala da imam momichenze. Kam kogo da se obarna? Bihte li posochili saitove, e-maili, telefoni ili kakvato i da e informazia na domove sa deza v Balgaria? Ziveia v chuzbina, as sam balgarka, sapruga mi e chuzdenez. Bih napravila goliamo darenie i okasal goliama pomost na dom, koito moze da mi osiguri zelanoto bebe.
Blaggodaria na vsichki sa mneniata predvaritelno.



Тема Re: Sa osinoviavanetoнови [re: zena]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано17.10.01 17:36



Имаш ли изисквания към детето, освен да е момиченце? Възраст, здравословно състояние...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Sa osinoviavanetoнови [re: Mama Netty]  
Авторzena (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 18:21



imam slednite isiskvania:da e sdravi/psihicheski i fisicheski/, da e momichenze, i da ne e ot malzinstvata. Ako moze i da e savsem malko bebe.
Moze bi stanaha mnogo, no tova e.



Тема Re: Sa osinoviavanetoнови [re: Mama Netty]  
Авторzena (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 18:24



ako zelaete mozete da pishete na e-mail:
litem@mail.bg



Тема Re: Sa osinoviavanetoнови [re: zena]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано17.10.01 18:39



Трудно ще стане, тогава. Трябва да си в България за няколко месеца и да ходиш по домовете за деца до 3год., на място. Таова е най-трудния вариант. Не съм чувала в мрежата да се предлага легална информация за самите деца. Но може би има сайтове, където са дадени адресите на домовете. Почни специализирано търсене в някоя българска търсачка или в Google. И търси сайтове и на известни благотворителни организиции.
Ето тук са адресите на няколко търсачки, ако не ги знаеш:



Qui scribit, bis legit.

Тема Re: Sa osinoviavanetoнови [re: Mama Netty]  
Авторzena (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 19:55



Blagodaria. Ne bi li stanalo po-lesno ako napravia kontakt s niakoi ginekolog, pri vsichki sluchai ima momicheta, koito razdat i ostaviat dezata si. Vmesto da otidam v niakoi miseren dom, as moga da mu osiguria mnogo dobar zivot.
V tesi domove ima samo bolni , i s nedasi deza, ili ot malzinstvata.
Ako sluchaino mozete nesto da pomognete, molia otgovorete mi.



Тема Re: Sa osinoviavanetoнови [re: zena]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано17.10.01 22:22



Тук не е Америка, все пак! Има и случаи, в които може да се свържеш с акушер -гинеколог /аз знам лично за два - но на осиновителки - колежки медици/ Връзката ти трябва обаче, да е много тясна, за да се осигури такава майка, която ще се откаже още при раждането от детето с документ.
Добре е да говориш и с юрист за правните аспекти /може и с Каката -, ако знае нещо конкретно по това законодателство. / Наскоро се говореше за някакви промени, във връзка с отказа от родителски права , но не знам, доколко са влезли в сила.
Мисля обаче, че си предубедена към домовете - в някои има много сладки дечица, здрави при това. Е, наистина често са от малцинствата, но то не им личи, ако са гледани добре - повярвай ми. Има и съвсем белички, даже синеоки. Но се чака ред, заедно с др. осиновители и може да мине 1-2 години или повече, зависи и от твоите усилия.

Qui scribit, bis legit.


Тема Мерси за препоръката [re: Mama Netty]  
Автор kakataМодератор (действаща)
Публикувано17.10.01 23:14



В случая, ще намерят приложение разпоредбите свързани с осиновяване на български гражданин от чужденец, което доста стеснява възможностите на жената.



Тема Re: Sa osinoviavanetoнови [re: Mama Netty]  
Авторzena (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 09:48



V momenta se opitvam da vliasa vav vraska s ginekolog/si, koito posnavam momicheta/ubedena sam, che ima mnogo takiva/, koito ste si ostaviat dezata sled razdaneto. Vmesto da otiva v dom, as moga da mu osiguria badeste. Osven tova predpochitam maikata i lekaria da poluchat pari na raka, otkolkoto da potavat suma ti pari v nesnaini dzobove. Ubedena sam, che moze da se uredi nesto takova. Ste bada blagodarna , na vsiaka vraska.



Тема Re: Мерси за препоръкатанови [re: kakata]  
Авторzena (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 09:52



Az imam balgarski pasport. Moga da napravia chastichno osinoviavane.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.