Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема НОВА ТЕМИЧКА: ДО Г-Н МУЛЕ (ЛИЧНО!) *DELETED* *DELETED*  
Автор Stephan (бездействащ)
Публикувано14.10.01 22:56



Мнението е изтрито, защото е лично и вече е прочетено от адресата

Редактирано от Stephan на 15.10.01 00:04.



Тема Re: НОВА ТЕМИЧКА: ДО Г-Н МУЛЕ (ЛИЧНО!)нови [re: Stephan]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано14.10.01 23:11



Извинявай, че се вмъквам веднага след личното ти послание до г-н Муле, но живо ме интересуват подробности около следното:

Преди две седмици установих, че никът Стефан е забранен и не мога да поствам. Наложи се да се логвам пак с Rainbow_bs, като само пред вас се показвам със Стефан
Как така?!? Възможно ли е? И като забранен ника " Стефан"- как пишеш тука регистриран. Може би е някаква грешка? Понякога първоначалото логване не се получава, ако веднъж си влязъл и не си излязъл през изход.

Qui scribit, bis legit.


Тема Извинете,нови [re: Stephan]  
Автор nbb (весела)
Публикувано14.10.01 23:12



че го прочетох, но късно видях, че е адресирано лично.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: НОВА ТЕМИЧКА: ДО Г-Н МУЛЕ (ЛИЧНО!)нови [re: Stephan]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано14.10.01 23:33




СТЕФАНЕ БАТКА...НЕ СЕ КОСИ....те ще те трият...ти ще пишеш...и така.
Не си го слагай на сърцето....нека не ти пука.....
Да ти кажа, това е оценка...и то положителна....
ХОРАТА СПЯТ....ТЕ СА ГУРЕЛИ....те са под хипноза.... и когато ги ръчкаш, се дразнят и трият..ама ТИ КВООБЩО ИМАШ С ХОРАТА БЕ СТЕФАНЕ?
ТИ СИ НАД ТЯХ...не слизай на тяхно ниво, и да се ядосваш.....
Ами виж кво стана с МУЛЕТО...то е катил...мъчеха се мъчиха си е НА....не можаха да го изчегъртат от тук......ха ха ха ха ха
Когато бях в БУРГАС...очаквах по някакъв начин да се видим...но ти не откликна, вероятно късно започвах да давам информация че ще бъда там.
Колкото до софиянци....остави ги...те са най често лайнояди...и децата им са такива....не струват....
Мулето е родено тук, но не е софиянец- щото това е обидна дума....
Имам работници от Родопите и с тях постоянно трия носа на софиянците и им ги тикам в носа...и им викам.....ЕЕЕЕЕЕЙЙЙЙЙЙЙ...абе карай да върви....
Слушай ...и аз не ти падам голям фен, но понякога те чета....и не ме дразниш, всичко си е както требва....
Благодаря ти че се обърна към мен...но не съм ГОСПОДИН МУЛЕ....а само МУЛЕ.
И не се впрягай...в нищо....
И не се сърди...я пусни една усмивка тук....ето такава....



Тема абе Муленови [re: MУЛE]  
Автор kakataМодератор (действаща)
Публикувано14.10.01 23:39



ти ме разсмя по нощите.
Е тъй, де трием те, ти си пишеш и се смееш, а Стефча никой не го трие, ама пак му е криво и не се смее.



Тема В профила ти, мамо Нети,нови [re: Mama Netty]  
Автор Stephan (бездействащ)
Публикувано14.10.01 23:41



името, с което се явяваш тук, няма нищо общо с името, с което си се регистрирала в ДИР-а и се логваш. АЗ доскоро се логвах с регистрацията на Radinka, а пред вас се показвах с името Stephan. Когато ми забраниха да поствам с тази регистрация, се сетих, че старата ми още може и да не е изтрита и пак почнах да се логвам с Rainbow_bs (отвори профила ми и виж какво пише отгоре), а пък името, с което излизам пред вас пак съм го изписал Stephan. Мога да си напиша което си искам име, стига да не се ползва от друг. Та това е (една от причините да бъда толкова откровен понякога) - каквото повикало, такова се обадило. Не можем всички да мислим еднакво. Не можем и всички в тези клубове да бъдем кротки като младенеца в скута на Богородицата. Все има и разни другомислещи и по-палави, които развалят дисциплината от представите на Великите Инквизитори (модераторите, де)...

Поздрав: Стефан

P.S. Много ме дразни това, че в този клуб отвратителното отношение към Мулето продължи по инерция без да има основание за това, просто защото някои ЖЕНИ (определено жени) нямат въобще втора сигнална система и си въртят извечната латерна, която са въртели и неандерталските им предци...



Тема Re: абе Муленови [re: kakata]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано14.10.01 23:52




ЩО МЕ ТРИЕШ ПАК...вместо да се посмееш....ха ха ха ха ха ха
Добре е че немам бушони, щото щеха да изгорят тази вечер от смях....

Ама това с носа на Мама Не две...не три , а четири...... голема цифка е ...нали????????
Мама Не ТРИ, а четири...ще и почервене носа, като на поян Дядо мраз...ха ха х аха х а ако ог беше прочела.....
Или, щеше да си купи една пила и вечер, след работно време, да си го пили...
и комшиите нямаше да могат да спят и ще се питат....оф...напикавам се от смях не мога да уцеля бутоните....оооооффофофофофофоффофо.(...ама откъде този акъл, да си купипила бе...то всичкия ум е отишъл у носа .....
фа фа фа фа фа фа фа фа фа фа...то затова има нужда от пила или...нещо друго.......




Тема Re: В профила ти, мамо Нети,нови [re: Stephan]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано14.10.01 23:55



Да, разбрах, че регистрацията на ник е едно, а като се напише постинга, можеш да сложиш и друг ник отгоре. Но това не е отговор на въпроса ми. Ти не можеш да се логнеш първоначално като Стефан, защото никът е вече зает, или защото има друга причина? Бил ли си регистриран, като Стефан по принцип?

Qui scribit, bis legit.


Тема Не съм бил регистрираннови [re: Mama Netty]  
Автор Stephan (бездействащ)
Публикувано14.10.01 23:58



и няма нужда. Просто в тази регистрация, където ми забраниха да поствам, промених името и то остана свободно за другата. Не е толкова сложно. Пък и това с регистрацията не е нещо важно. По-важно е, че ако не съм регистриран не мога да получавам бележки, а има няколко души, чийто бележки с желание очаквам. Но това си е лично.



Тема Re: Извинете, **Deleted**нови [re: nbb]  
Автор 8H ()
Публикувано14.10.01 23:58



и аз го мога това...:-))

НББ, извинявай, обаче, ти отговорих, не защото си казала нещо за София, а защото това е интересен разговор...

откакто клуба се приеменува на "...и деца", тук е много весело...като в детската градина, само дето децата не са много малки...и в края на деня не ги взимат родители, ами те самите се имат за такива...опс, извинявам се, някои са...

Редактирано от 8H на 15.10.01 00:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.