Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема И ако се върнеш - какво!?нови [re: stef]  
АвторNumLock (Нерегистриран)
Публикувано10.10.01 09:02



Ако успееш да си намериш хубава и доре платена работа - добре. Но това е за съжаление малко вероятно. В противния случай ще живеете заедно и ще се чудите как да си платите сметките за тока и храната. Дали в България ще можеш да се грижиш по-добре за майка си, след като няма да си в състояние да и купиш необходимите лекарства ако се разболее или да намериш пари за преглед при свестен лекар? Дали тя ще бъде по-щастлива като те гледа как работиш при някой "благодетел", който ще те кара да му работиш по 12-13 часа на ден, за да ти даде 130 лв. заплата отпреди 2 месеца? Какви грижи ще можеш да полагаш за бъдещите си деца и семейство, ако въобще решиш че можеш да си ги позволиш? Какво бъдеще виждаш за децата си? Поговори за тези неща с майка си и тя сигурно ще те разбере. По добре да се виждате веднъж на 2-3 години като близки, отколкото да се карате всеки ден кои ще плати тока, кой ще купи сирене и трябва ли да се къпеш толкова дълго в банята и да проливаш топлата вода.



Тема Re: Kakvo bihte napravili na moe miasto?нови [re: stef]  
Автор summer_ (ochoto:-))
Публикувано12.10.01 14:59



ostani tam ,kadeto si, uredi si jivota i sled tova jivot i zdrave moje da vzemesh maika si pri tebe...no parvo i obiasni, che ne mojesh vinagi da si neinoto malko dete i vechno da jiveesh krai neia, kaji i kakvo iskash da postignesh v jivota i neka sama si otgovori na vprosa dali v bg shte mojesh da go napravish... uspokoi ia, che shte se chuvate chesto, kogato imash vazmojnost i shte idvash da ia vijdash, shte i pomagash /makar i otdaleche/, a i neka ima poveche viara v tebe i po-malko da se trevoji...razkazvai i za uspehite si, za vsichki hubavi neshta, koito sa okolo tebe - tova shte ia uspokoi i shte ia radva, che vse oshte e uchastva v jivota ti



Тема Re: Kakvo bihte napravili na moe miasto?нови [re: summer_]  
Авторstef (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 02:41



blagodaria vi na vsichki za suvetite
edva li chovek moje da e mnogo chtastliv kato chujdenec kudeto i da e, no...tova e druga tema, shte se spravia niakak si :))



Тема Re: Kakvo bihte napravili na moe miasto?нови [re: stef]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 04:28



razbira se , che e druga tema, no chovekmoze da e shtastliv kaot chuzdenez.
pogledni polozitelnoto okolo sebe si , ne se rovi v lozhoto(navsukude ima doza losho, no ne e zadulzitelno da si ya povtaryme vseki den)

ako ne si shtastliv tam kudeto si i mislish , che ako si po blizo do maika si- tova e drug vupros...mnogo po slozen...



Тема Re: Kakvo bihte napravili na moe miasto?нови [re: stef]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 06:43




Точно със това няма да се справиш...ЗНАЙ ГО.....



Тема Re: Kakvo bihte napravili na moe miasto?нови [re: MУЛE]  
Авторstef (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 18:52



mnogo predizvikatelno si go napisal, Mule, chudia se obache dali si sedish v bg-to ili znaesh kak e navun i to ne ot ekskurzia za 10 dni...
Edno poiasnenie, maikata niama da bude prichinata za zavrushtaneto, moje bi zashtoto Bulgaria i bulgarite, vsichko bulgarsko vse oshte ne mi e bezrazlichno...



Тема Re: Kakvo bihte napravili na moe miasto?нови [re: stef]  
Автор summer_ (ochoto:-))
Публикувано16.10.01 00:26



shtastieto zavisi samo ot tebe, ako iskash da badesh - si shastliv, ako ne iskash i na tepsiia da ti go nosiat pak niama da si



Тема Re: Kakvo bihte napravili na moe miasto?нови [re: stef]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 06:52



ot kolko vreme kaza che si v chuzbina ...sam li si , kude si?

tava sa vse neshta ot znachenie...za tova kak se chuvstvuvash.....

znam kak lipsva bulgarskoto v nachaloto..kato se zapochne ot domatite....che imat razlichen vkus....no si e vupros na vreme i attitude spored men....


be happy...





Тема Re: Kakvo bihte napravili na moe miasto?нови [re: Cилвa]  
АвторCтoян (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 14:19



Имам подобен опит. Сега съм и родител на две деца - син и малка дъщеричка. При мен не е имало сърцераздирателни истории, просто сме такива хора. Връзката м/у мен и родителите ми е много силна, но се веждаме рядко и за страничните наблюдатели се държим хладно един към друг. Просто сме свикнали с раздялата. Аз започнах да живея извън семейството си на 14 год. възраст. Бях приет в ез. гимназия в друг град.
С една дума може да живееш и накрай света и пак да сте си сякаш един до друг.
За реализацията в БГ. Никъде няма толкова възможности както в българия, за реализация на способностите на човек. Не гледай на безработицата като на плашило. Първо събери опит и знания в някаква област, като поработиш като наемник и после направи нещо сам. НЕ Е ЛЕСНО! Но на запад е невъзможно.
Там винаги ще си останеш зависим, роб, в БГ имош шанс - ОТ ТЕБ ЗАВИСИ!

PP Аз никога не си представях, че мога да направя това което имам, но то идва неусетно, важното е да работиш усърдно и целенасочено. Абе става не си мисли, че т. нар. бизнесмени са извънземни.



Тема Re: Kakvo bihte napravili na moe miasto?нови [re: stef]  
АвторCтoян (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 14:30



Вярвай повече в себе си!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.