Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Никой не е съвършен, Муленови [re: Cилвa]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано09.10.01 18:43




Тук не става въпрос за грешка, а за ПРИНЦИП....за закон...
Не можеш да помагаш на друг, ако не можеш да помогнеш на себе си.
ТУК СТАВА ВЪПРАС ЗА ЛЪЖА, В КОЯТО И ЛЕКАРИТЕ СА ИЗЛЪГАНИ.
Те са излъгани, че могат да лекуват.
ТЕ НЕ МОГАТ ДА ЛЕКУВАТ.
Накои от тях не могат въобще да лекуват.Те са най лошите лекари.
Други, пак не могат да лекуват, но са по слаби в неможенето.
Тях именно , ги наричат добри лекари.
Нямам нищо против хората-лекари, те правят понякога неща, са умиление...
Едно време съм ползувал лекарски услуги и помощ.
Бил съм благодарен, НЕ СЪМ ВИДЯЛ ЛОШО от лекари, но това е било измама....
Давал съм кръв....преливали са ми кръв....с една дума- патил съм.
Но това е било "за урок"...за да опитам на собствен гръб, това за което сега пиша.........за да не пиша нещо, за което нямам понятие.....
Когато така приказва с лекари, една част са много съгласни с Мулето, други разбира се, не са съгласни и се засягат.....



Тема Добре дошли в Мулеландия,нови [re: MУЛE]  
Автор kakataМодератор (действаща)
Публикувано09.10.01 21:29



страната без лекари, учители и семейни взаимоотношения.



Тема Re: Добре дошли в Мулеландия,нови [re: kakata]  
Автор sofianka ()
Публикувано09.10.01 22:17



Kato pomislish nikak ne e zle!!!! ama da sa ti porasnali decata ili da imat drug roditiel koito ne e v mulelandia, mnogo e got



Тема Във всеки случайнови [re: sofianka]  
Автор Stephan (автентичен)
Публикувано09.10.01 22:31



мисля, че Мулето разсъждава, изхождайки от абстрактни основания и ние не бива да съдим за мислите му откъм летвата на всекидневието. Нека се опитаме да погледнем нещата с други очи.

За съжаление повечето хора в наше време дотолкова са потънали в "лошата безкрайност" на субстанциалния живот, че мозъците им са вече съвсем закърнели и не могат да задържат една до друга две абстракции в главите си, още по-малко няколко такива. Така че влиза в сила изконния 1300 годишен закон за българското мислене - давайте да отричаме, защото така е по-лесно, а пък нека насреща действа правото на Вишински - обвинените да доказват, че са невинни и това, че нямат сестра...



Тема Re: Във всеки случайнови [re: Stephan]  
Автор sofianka ()
Публикувано09.10.01 22:38



Absoliutno si prav Stefy. Az specialno predi da othvurliam neshto purvo go priemam.bez da se zamislia daje



Тема Re: Добре дошли в Мулеландия,нови [re: kakata]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано09.10.01 23:27




Като не живееш в Мулеландия, а в България......има ли разлика?
Това че живееш със заблуди, те прави по спокойна, но е до време...нали знаеш
Спокойствието е пред БУРИЯ...., която както винаги, те изправя пред поредния проблем....като Огнедишащия в първия му постинг....
С какво адвокатите,намалиха престъпността?????2
С НИЩО....само се прехранват от тази престъпност... нали???
Колелото се завърта...и ти заедно с него.....
И ПОСЛЕ......НИЩО...отново потърпевша......



Тема Re: Във всеки случайнови [re: Stephan]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано09.10.01 23:34




Днес една колежка, си взе отпуск заради детето си...БИЛО БОЛНО ОТ ДИЗИНТЕРИЯ....и го върнали от детска градина...
По този повод, стана страшен скандал между лекари...ЕДНИТЕ ТВЪРДЯТ ЧЕ ДЕТЕТО Е БОЛНО....а другите лекари плюват първите.....
Това ли е абстрактното?????
Отиди с едно и също оплакване при 10 лекари и ще си излезеш с десет диагнози и десет рецепти.....и десет хонорарни листа....
ЕТО ТОВА Е БАСТТА-РАКЦИЯТА...АБСТРАКЦИЯТА....
СЛЯПИ ЛИ СТЕ , СЛЯПИ ЛИ сте или не видите
Мулето ви туря няколко чифта цайси на носа....ха ха ха ха



Тема да бе в Мулеландия няма и адвокати!нови [re: MУЛE]  
Автор kakataМодератор (действаща)
Публикувано09.10.01 23:43



забравих.
А ти ,нали уж си лягаше рано, за да не ти се разклати здравето. Какво си виснал тук по нощите с такива серсеми като нас?



Тема Благодаря, шантавелке!нови [re: sofianka]  
Автор Stephan (автентичен)
Публикувано09.10.01 23:45



Винаги, когато се сетя за теб като шантавелка и една безгрижна приятелска усмивка спохожда лицето ми.



Тема Re: Със закъснение, нонови [re: Orнeдишaщ]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано10.10.01 01:15



Аз специално съм много доволна от една педиатърка, която съм посетила точно два пъти с дъщеря ми. За съжаление не й помня името, но ще се опитам да изровя телефона й. Приемаше в дома й (това преди 2 години), не визмаше скъпо- по 5 лева за преглед беше и е доставъзрастна, но със страхотни познания и на всички нови средства, методи, лекарства (личи си че чете много и се интересува). Не предписва лекарства за щяло и нещяло. Въобще страхотен лекар. Ако намеря телефона й из записките си, ще се обадя и ще го пратя на желаещите в бележка.
А иначе съм напълно съгласна с мнението на Огнедишашщия както за лечението, така и за системата. Вече близо 2 години трябва да разчитам на друг вид здравеопазна система и ми е много трудно, че няма такъв свободен прием както в БГ. Обаче се боря някак си и това е. Да чукам на дърво да са ми здрави децата. Пожелвам го и на всички клубари:)))

Hate cannot drive out hate, only love can do that



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.