Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 29.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Предложение - почти сериозно!нови  
Автор Гoтвaчa (човек)
Публикувано23.09.01 22:16



От няколко години нося в себе си една идея, която все не могада събера ресурси да започна да я осъществявам. Ей че глупаво прозвуча - осъществявам, реализирам - все едно , че план някакъв ще се изпълнява...
Та - става дума за организиране на едно училище за родители. Мисля, че дойде моментът да го направя с приятели и съмишленици. Тези дни ги посветих на разговори и организационна подготовка - надявам се, че до края на октомври ще може да започнем.
Много ценни биха били всички мнения , съвети, подкрепа и интерес.
Каня всички да се включат по начин, който им допада и е приемлив за организаторите и участниците. Лично аз ще прочета всяко написано мнение и ще се опитам да отговарям на възникващите въпроси. Вярвам, че едно хубаво дело си струва услията:))



Тема "ЗА"нови [re: Гoтвaчa]  
Автор kakataМодератор (действаща)
Публикувано23.09.01 22:33



Подкрепата ми не се дължи на прост ентусиазъм, а на непосредствените ми впечатления от личността на предлагащия.
Смятам, че Готвача е наистина човек, от когото можем да научим много, просто защото има дългогодишен опит с родители и деца.



Тема Добре, нонови [re: Гoтвaчa]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано23.09.01 22:51



...дай повече информация. Къде ще е ситуирано това училище? За родители на малки или на големи деца? Вечерно ли ще е? Как ще набирате желаещите? Какви материали и техники за "ограмотяване" на родителите имате на ум...

Qui scribit, bis legit.


Тема Ми сигурно ще енови [re: Mama Netty]  
Автор kakataМодератор (действаща)
Публикувано23.09.01 23:07



ситуирано някъде из виртуалността, че иначе къде ще мааме на стари години по очни.



Тема Re: Благодаря!нови [re: kakata]  
Автор Гoтвaчa (човек)
Публикувано23.09.01 23:07



Много е мило това което казваш, но аз си мислех взаимно да се учим:))



Тема Re: Подробностинови [re: Mama Netty]  
Автор Гoтвaчa (човек)
Публикувано23.09.01 23:14



Идеята беше доста по-мащабна, но осъзнах, че трябва все пак да се започне с нещо малко и конкретно! Училището ще е в Пловдив, но ще се осведомяваме за развитието му - стига да има такова:))) Шега:))
Предвиждат се много малко лекции, повече психотренинги, семинари, екскурзии, много беседи и дъъъъълги разговори . темите , естествено, са практически и свързани с децата.
Сега като си говорим ми хрумна да се опитаме да спретнем и един виртуален вариант - поне като начало да се знае какво се прави и да се споделят впечатленията...още го обмисляме - очаквам да го измислим това с виртуалния вариант заедно:))) Въпреки че всъщност този клуб си е нещо подобно:))



Тема И на каквонови [re: Гoтвaчa]  
Автор Stephan (възмутен от мен)
Публикувано24.09.01 00:17



можете да научите родителите? Как се правят деца или как се възпитават?

Ами ако грешите в поученията - кой ще плащата за грешката? Доверчивите?

С тези неща шега не бива...



Тема Това ми се струва,нови [re: Гoтвaчa]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано24.09.01 03:20



че е нещо като идея за "Зелено училище"...

Познах ли?




Тема Re: Предложение - почти сериозно!нови [re: Гoтвaчa]  
Автор Edna (тя която)
Публикувано24.09.01 08:29



Да се учиме взаимно е най-удачния вариант на такова училище! Всеки знае по нещичко и нещо е изпитал на гърба си. А и книги имаме доста. С удоволствие ще се ровя и за вас при възникване на проблем!



Тема Много ЗАнови [re: Edna]  
Автор Birdy (птица проклета)
Публикувано24.09.01 11:09



съм и аз.
Сега виждам такъв зор с едногодишния ми син - нямам никаква идея как се възпитава такова детенце. Хем разбира, ама хем не съвсем.
Как да го науча да речем, че в пералнята не се бърка, или пък че не се яде супата с ръце. Предполагам, че отстрани звучи забавно, но не е съвсем. Изобщо не ми е приятно да викам НЕ по цял ден.

Поздрави!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.