Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "ВОЙНАТА" в кавички, не е война а шега.../смея се/  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 06:30




"Войната"... показва свирепи лица.
Лица на деца, които някога са се молили за играчки, а сега РАЗМАХВАТ ПРЪСТ И МАРШИРУВАТ ядосано насам натам....
Сега са забравили моленето, станали са силни...умни...категорични и дори ИЗБИРАЩИ , което е пък едно от най гнусните неща.
Избират си "Съпруг", така , както си избират кола, плочките в банята, продуктите в магазина....и т.н....те вечно избират...
Сега си избират петел- модератор, за да ги оправи... ...щото те самите не могат да се оправят....ха хаха
Не е ясно ,някога и някъде, петела да е оправил нещо наистина....Няма никакви доказателства за това, но има доказателства , за изядени кокошки , които някога са били пиленца, а преди това, са били в утробата на кокошката, "оправяна" от петела....
Върнете се и прочетете някои от постингите на "войната" отново..... и се засмейте.ха ха ха
Защо ще почвате седмицата така...намусени?
Не си струва ....
Поздрави от Мулето...





Тема Re: "ВОЙНАТА" в кавички, не е война а шега.../смея се/нови [re: MУЛE]  
Автор Aлбa (да се запознаем)
Публикувано13.08.01 10:23



Аз не съм в течение на тукашната война. Идвам от време на време в този клуб от чисто родителски подбуди и всичко друго, различно от тези ми интереси, съм игнорирала. Но искам да споделя, че за разприте в клуба чух и от съвсем външни хора, не само за "Родители", а и за интернет въобще. Понесла се е една слава... И тя е не на шега. Мисълта ми е, ако имаме желание клубът да е с някакъв анторитет и да привлича посетители, трябва да се омиротвори пък било то с цената и на взаимните компромиси. Муле, щом някой не разбира и не оценява шегите ти, не се шегувай с него. Хайде наистина да започем седмицата по-ведро, въпреки че е 13-ти. Ето, дори времето се поразхлади - дано и клубните страсти също.

По-добре такаотколкото така


Тема Re: "ВОЙНАТА" в кавички, не е война а шега.../смея се/нови [re: MУЛE]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано13.08.01 11:01



Муле, "ВОЙНАТА" в кавички, не е война а шега.../смея се/ пишеш ти.
Твоите шеги са такива:
Влизаш в една стая, където си говорят разни хора за разни неща и си облекчаваш чревния тракт. Шумно, продължително и с кеф. И не само веднъж (да каже човек, че си се изпуснал), а няколко пъти докато осмърдиш стаята. След което казваш "шегичка ......... ха ха ха ха ахххх /смея се/".

Защо се чудиш, че не разбират шегичките ти ?
Хората си говорят без противогази, бе холан ?!
Помисли върху това. УСЕТИ го ...... хе хе хе /не се смея/.
Струва си ...
Поздрави от LeoS.

Редактирано от LeoS на 13.08.01 11:02.



Тема Re: "ВОЙНАТА" в кавички, не е война а шега.../смея се/нови [re: LeoS]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 13:51



Лео,не заставай така, че да те оборялесно , като лъжльо, Както усещаш, зад Мулето стоят като "подкрепа"...някои от най възпитаните и толерантни клубни участници....
Мулето не му пука дали има модератор илине, НО НА ТЯХ НЕ ИМ Е БЕЗРАЗЛИЧНО и с основание.....
Както виждаш и четеш, един пълен ГЛУПАК....не може да разлае кучетата по клубвете.....
Прочети ОТНОВО и с по чиста сърце,постингите на СИНА И на другите.....струва си.........



Тема Re: "ВОЙНАТА" в кавички, не е война а шега.../смея се/нови [re: MУЛE]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано13.08.01 14:00



Изчел съм ги разбира се. Открай до край.
Само че те са следствие, а знаеш, че ти си причината да се стигне до тук. С твоите "шегички".
Знам и още нещо. В много клубове няма модератори. И може би няма да има. Но ако влезеш някъде и започнеш да се "шегуваш" неминуемо следва искане за модератор.
И не само ти, разбира се. Има различни изпълнения на "мулешкия синдром" :)

Помисли. Прав ли съм ?

Редактирано от LeoS на 13.08.01 14:02.



Тема ne suvsem..нови [re: LeoS]  
Авторot religia (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 16:08



Nikoi ne se e oplakal ot mule v klub religia..i ne samo tam. Zashto li samo tuka se nabliudava izkliuchenie?
Hmmm...



Тема Re: ne suvsem..нови [re: ot religia]  
Автормyлe (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 16:19




"МАМООООО ела за ме защитиш от Мулето"- плачат страхливите деца...от клуба и то ТИ знаеш защо?
На кьопавия,Мулето не му криво че е кьопар....нали?
На цицестия, Мулето ве му е кри че е цицест...нали?
Също на сляпия и на невъзпитания....
Та когато ,някой си страда,то си има прочина за това, итя е ВЪН от Мулето...
Усети това.
Всъщност, няма значение....
Ето , помисли върху това,какво е виновно Мулето, че вижда и чете неща, които другите не виждат????
Че нали ТЕ самите ги пишат????
Поздрави от Мулето....



Тема Re: ne suvsem..нови [re: ot religia]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано13.08.01 16:33



Две основания за много лесен отговор:
1. Там си е на мястото.
2. Клуба не е поискал модератор и както виждаш - няма !



Тема Re: ne suvsem..нови [re: мyлe]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано13.08.01 16:37



Тази плоча я въртяхме, Муле - забрави ли ?

Защо с малки букви бе, колега по инат ?
Псевдонима ти с главни по-ти отива! Честно !!!




Тема suvsemнови [re: LeoS]  
Автор............ (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 18:12



S risk da zagubim bandwdith na dira: Bi li obiasnil na user-ite kato kak reshi, che mule e na miasto niakude, a drugade- ne?!Ima dulbok kriterii zad tova ili, predvid mnenieto ti za mule, da podrazbirame epiteti po otnoshenie na uchasnitsite v religia?!..




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.