Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Готов съм да спра...но спрете и вие?? ЛЕО къде си?нови  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 00:40




Усетете, че нямам нищо против вас.
Напротив.
Затова съм и тук.
А не за да ви дразня....
И дълго време имах търпимост...и сега я имам...но Мулето е идиот, както се изразява ОООНЕЕЕ...по негов адрес, за което не и се сърдя....
Но не знаете....че това, войната с едното Муле...е безсмислена, защото то не води война.....
Най гадното и безсмислено нещо, е да воюваш с някой, който си играе и се бъзика с този, който воюва с него....
Усетете това....
Иначе...ще ме четете от 101 места..как, ви забранявам да мислите повече за мен...
ЗАБРАВЕТЕ МУЛЕТО...не мислете за него!
Не го четете това Муле и не се дразнете....ха ха ха ха
Така става ли?
Лео...нямам нищо против теб...това че се сблъскахме малко, не е лошо нали?
Подавам ти ръка...или копито.../с усмивка/...



Тема Re: Готов съм да спра...но спрете и вие?? ЛЕО къде си?нови [re: MУЛE]  
АвторMУЛE... (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 06:39




ДА ИМАШ КАПЧИЦА НЕЖНОСТ,....КАТО КВАЧКА...
ДО СТОИШ НА ПОЛОГА....ДО ЯЙЦАТА...
ДА ИМ "ГУКАШ" ТИХО- КРОТКО...
обръщайки ги внимателно , от едната на другата страна....
.........
За това се изисква нежност...УСЕТЕТЕ Я...
Тя не може да се види...само се усеща...
УСЕТЕТЕ Я......
Усетете я....
Кой е ВИДЯЛ МЯЙЧИНАТА ЛЮБОВ...
И от къде знае че тя съществува??????
ОТ КЪДЕ??????
И съществува ли????
усетете я....



Тема Re: Готов съм да спра... - НЕ СИ !!!нови [re: MУЛE]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано09.08.01 10:52



Вече съм готов да приказвам с теб, че достатъчно те изнервих. Стига ти. След снощните ти нааквания (УСЕТИ ли, че този път игра по мойта свирка?), рекох да ти кажа това-онова, а знам че и много други ще го чуят.
1. Не сме на женския пазар, та да се пазариме.
Ама хайде да ти го кажа другояче, та да го разбереш. Ти не си на една от твойте сергии (на които им викаш магазини), а аз не съм тръгнал да си купувам задна полуоска за Лада.
2. Изненадах се от точния анализ който ти направи снощи Oro. Като ти четях глупостите (след вчерашния "сравнително" човешки разговор между нас) и си викам "абе тоя не е читав човек, я да си поръчам аз едно психопортретче на нещастника" (тук ще вметна, че без такова чудо не назначавам даже чистачка на офис из фирмите си - иначе трябва да хвърлям като тебе десетачки под бюрата, за да разбера кой краде), та като прочетох Oro и се отказах. Ама си поръчах едно друго анализче тази сутрин. Щото и фирмичката ти ми се чини, че не е читава като теб, за това реших да съм в час и там. За всеки случай. Него ми го носят вече, като видя какво пише вътре, може и да ти кажа.
3. Ти нямаш други поддръжници освен autsaider-a. Защото само него прикани снощи да разнесе спам из клубовете.

!
4. Време е да позачистя ландшафта. Нарочно оставих нечленоразделните ти излияния. За да ги прочетат тези, които много искат да те четат. И да преброят повтарящите се думи. А те са:
касапи, педофили, идиоти, язви, смърдящи каверни, слуз, сперма - пфу! - спирам ...
Думата "смърт" се повтаря 8 пъти в постинг касаещ нашите деца !
Такова нещо мен не може да ме впечатли. Не може по този начин да ме убеди в нищо. Каквито и философи да ми се изредят тука и да ми редят засукани думички.
5. Заключвам темата "Как се воюва с Мулето". Тя се изчерпи откъм всякакви разумни доводи.

Толкоз.
Казвай каквото имаш да ми казваш.
Слушам те.



Тема Re: Готов съм да спра...но спрете и вие?? ЛЕО къде си?нови [re: MУЛE...]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано09.08.01 11:10



Чувството нежност на теб не ти е познато.
Никога не си го изпитал към друг човек.

А заклинанията ти не ме ловят, както вече си разбрал.



Тема Re: Готов съм да спра... - НЕ СИ !!!нови [re: LeoS]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 17:17




Мулето ти се усмихва и намига....
Досега никой не е успял да "изнерви" Мулето, но ....щом казваш...че си ме изнервил...
Ти пишеш..."НЕ СИ!"- в смисъл, че не съм готов да спра....
Щом така пишеш, вероятно е така.../смея се/...
Всяка "сергия" ,за която ти пишеш....е пълна с "хора"...които са отпадъчен продук от ....чужди цивилизации, населявали някога Земята...но ти не знаеш това....Сергиите са място, като тоалетните, на което хората общуват помежду си.....
Думата "сергия", произлиза от сричката "СЕР"- сив, нечист...сяра или сера- в смисъл "отделям"....ха ха ха х
Много ме "впечатлява"..."изненадата ти"...дрън дрън...от написаното от ОРО...
ако си позволяваш да бъдеш впечатлен или изненадан...от нещо такова...

...
ОРО е умно момче...нищо повече....а това не е достатъчно...
Нямам настроение да се заяждам с теб...в смисъл...много мие хубаво, и нямам необходимост да си развалям хубавината....като размишлявам по постинга ти.


Това -ПОСТИНГА на МУЛЕТО беше отново "ход"...."експеримент"... с който се опитах да проверя способността на хората да сменят посоката на настроението си и поведението си....
Въобще не съм изненадан от това, което си написал....както не съм изненадан от желанието на хората да крадат, дори и това, което вече им е подарено.

Слушам те- пишеш ти....НО НЕ МЕ ЧУВАШ...
"Вече съм готов да приказвамс теб,че достатъчно те изнервих"- ти от тази позиция тръгваш и в живота си....но няма да те оценявам...ТИ САМ ГО ПРАВИШ.
Нека поне запазим добрия тон...в този постинг...



Тема Хей здравей... [re: MУЛE]  
Автор Air Force (Фори Светулката)
Публикувано09.08.01 17:59



...

В отговор на:

Досега никой не е успял да "изнерви" Мулето...




Слаба ти е паметта!


КАЗАХ!!!

Тема Re: Готов съм да спра... добре.нови [re: MУЛE]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано09.08.01 22:40



А LeoS от другата страна на "жицата" ти се ухилва широко.
И последователно - 3 пъти :)

Ти също не ме изненадваш. Ама никак :)))
Още преди да ми отговориш, вече знаех две неща, които си ми написал.
1. Защо хората ти се продават за жълти стотинки - защото ги смяташ за "отпадъчен продукт", макар и от оня свят. Подсъзнателно.
2. Защо бизнеса ти бележи прогресивен спад последните две години (за последното финансово тримесечие си с 8% над нормалния спад от покупателна способност на населението и от сезона) - защото през цялото време строиш кенеф, а не "сергия". Подсъзнателно.

Защо така хич не се изненадваме един друг?
Защото ние с теб много си приличаме.
Ти се забавляваш в Мрежата и аз правя същото. Само че ти се забавляваш от "едната" страна, а аз от "другата" страна (тук бях написал добри и лоши, ама не беше вярно, защото за мене ти може да си лош, ама за тебе аз съм такъв).
Ти имаш бизнес и аз имам бизнес. Само че моят бизнес може да купи твоя или да го завре в куча "сергия". А обратното е невъзможно. И знаеш, че съм сериозен и "не се бъзикам" според твоя любим израз. Аз съм си в час, строши малко пари и ти и ще се увериш, че не говоря празни приказки.
Ти ме цапаш тук дето се забавляваме, аз също те цапам. Само че ти можеш да се ограничиш до тук - най-много в още някой и друг клуб. А аз мога да те разнеса из цялото българско пространство на Мрежата. Защото нито едно онлайн издание няма да пусне и ред от МУЛЕ за LeoS, но обратното е сигурно, че ще стане с всички екстри. С всичките му там данни кой е МУЛЕ, с какво се занимава, координати за връзка и защо аджеба цапа на хората пространството. Бедна е моята фантазия да си представя какво забавление ще падне. Ако можеш ти - представи си го.

Защо ти казвам тези неща?
Защото продължавам да съм добронамерен и ти показвам четвъртата от моите 5 карти. Да видиш какво се подрежда срещу твоя чифт седмици. Няколко пъти ти предложих право на избор - ти все се правиш на ударен с мокър парцал по главата...
А тук в този клуб имам решение, осъществимо за 5 минути. Правиме клуба да пишат в него само регистрирани (и без това всички са такива), а да чете който си иска. Ти увяхваш като напикано мушкато, а аз си свършвам работата - мулето не може да пишеее. Ама какво да направя, като и аз съм чвор като тебе. Хич не обичам лесните игрички :)))

Голям си познавач, обаче. Познал си едно нещо. Аз наистина не говоря с никого неподготвен. Точно с тая позиция крача в живота си. Защото той не е бил толкова розов за мен, както съм си го подредил вече. Много ме е драл, така както тебе са те драли като малък. И тук сме хем еднакви, хем различни. Тебе те е отнесло на една страна, мене на друга.

Айде аз ще лягам, че имах "тежка" вечер на едно място. И в духа на добрия тон ще ти пожелая лека нощ казвайки ти, че хич не ми дреме какви ще ги дробиш оттук нататък. Ако утре като нагледам тук всичко си е наред, ще реша че сме се разбрали по човешки. Даже може и да ударим някъде по едно ледено дайкири. Щото и това знам - на живо изобщо не си такъв катил, за какъвто се представяш :))

Та казваш, че си готов да спреш ?
Ами ако си готов - лягай и спи като къпан.
Аз точно това ще направя.
Лека нощ с усмивка :)

- - - - -
P.S. Не знам по-нагоре написах ли, че тона ми е добронамерен.
Да си го кажа аз, та да не си помислиш друго ...
Нищо лично, колега по забавления - нищо лично.



Тема Re: Готов съм да спра... добре.нови [re: LeoS]  
Автор silent (ловец)
Публикувано09.08.01 22:52



ей леос я кажи нещо и за мене ама дето не го знам че може да ми е от полза...........

незабележим


Тема Re: Готов съм да спра... добре.нови [re: LeoS]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 23:41







Тема Re: Готов съм да спра... - НЕ СИ !!!нови [re: LeoS]  
Автор (Черна котка)
Публикувано10.08.01 23:17



Тук бих могла да напиша дълго нещо и до двама ви. Но няма.
Хайде, със здраве!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.