Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 27.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "формулата" Муле-папаракнови  
Автор Oro (коректен)
Публикувано09.08.01 01:27



Всяко нещо на тоя свят си има формула. Напр. формулата на таратора е:
вода+кисело мляко+краставица+орехи+копър+олио+ копър /ех, някои елементи може и да липсват....но поне вода, кисело мляко и краставица да има/
Формулата на "нищото" е - "налъм без каишка на който липсва дървената част.....и пироните, де"

Каква е психологическата формула на Мулето?Ще я напиша единствено, за да задоволя неистовото му желание да е в центъра на вниманието - адски егоцентрик е той......"
Още преди месеци като го четох в клуб "философия" и "религия" установих, че има невероятен журналистически талантПросто е роден с талант
да пише провокационни статии, които да вдигат кръвното на всички. Сенза- ционни статии за жълтата преса, за клюкарските вестници.....Идеален папа- рак! Не че не е чел и не е интелигентен, но.....в собствените си очи е Бог. Неговата игра е много проста: Създава една главоблъсканица от думи....един
абсолютен буламач от прочетени мъдрости и собствени интерпретации, кои- то по същество не само са на границата на безумието но...и твърде често я
прескачат. Той е един безумец, който се забавлява бясно на всяко свое хрум- ване и приумица и изпитва садо/нарцистично удоволствие да си фантазира, че е над всичко и всички и да се обръща "от висотата на маниакалната си идея-фикс за собственото си превъзходство над всички" към плебеите с подигравателни епитети и насмешка....Т.н. Муле е 100% анархист също. Той
дори си е измислил начин как да се измъква от непрестанният "облак" от камъни, които е предизвикал с поведението си.
" Аз съм само едно Муле!" /демек - никой не може да ме упреква..../ подтекст:
"Само аз ще хвърлям камъни по вас - вие не по мене!"
Неговият шаблон за измъкване е: "Мулето се смее" "Мулето е добронамерено"
и т.н. от тоя сорт. И когато утихне бурята....пак почва да напада всичко и всеки. Защото е психо ! Защото е комплексар! И макар, че пише "мулето се смее" той плаче.....плаче и то много горчиво.... Сега плаче, че го изгониха от "родители"......просто наводни другите клубове със своя плач....
Модератора бил с пагони и т.н. недоумици. За недоумиците относно институ- цията "семейство" и отношенията в него.....е просто невъзможно да се анализират и нямам желание да го правя тук.Само ще кажа, че от как
свят светува човешкото бебе е единственото бебе в животинският свят, което оставено само ....умира. И докато другите животни и птици много скоро се отървават от своите бебета, след като ги научат да ловуват и оцеляват...то човешкото бебе има нужда от мно-о-о-о-го години грижи и подкрепа.
Може би Мулето е имал родители садисти и са го малтретирали като малък /като го гледам колко е опърничав...не бих се очудил.../ но да обвинява всички родители в тези издевателства над децата.....за мен е ... параноя Аз лично имах прекрасни родители /Бог да ги прости/ и мога и сега да
заявя смело, че някои от най-добрите ми качества дължа на тях.

Има един друг аспект от "формулата Муле", който е широко разпространен
всред някои никове. И то погрешно.
Че Мулето е някакъв духовен водач, гуру и Учител. Мулето казва: "аз медитирам"??? но той си няма и хабер какво означава тази думичка. За него това е...."аз се замислям и разсъждавам в/у нещо"...
"Муле, истинската медитация е, когато твоят цар Ум спре. Просто спре. Спре да произвежда дори и една единствена най-нищожна мисълчица....Това
състояние е описвано като "Нирвана" и с други думи.... Ти не ме-
дитираш драги !!!....ти се преструваш, че медитираш философствувайки в/у нещо си. Аз и друг път съм ти казвал, че ако искаш да практикуваш НА
ПРАКТИКА влизане в себе си и спиране на Ума......мога да ти кажа нещо....но ти си твърде упорит и главозамаян, за да се смириш за такова нещо.

Та.....че си чел Ошо и Дънов и Библията и Лазарев " Диагностика на кармата"
и ги цитираш добре......Това е единственото от твоите постинги, което впеча- тлява всички. Но твоите собствени интерпретации - са една таблоидна журна-
листика, която носи сензация и освежава някои заспали мозъци. Въздух под
налягане-е-е.Ти си като един шут, който се забавлява да се зъби на тълпата а тя иска да и се зъбят....за да не умре от скука.

Един ден ако решиш наистина да стъпиш на духовния Път...ще разбе- реш, че това е сериозна работа а не коркане на тълпата....И ако понапред- неш малко ще разбереш, че цялата ти настройка към хората ще се промени. И поведението ти от саркастично-подигравателно --ще стане....съпричастно и ще искаш да помогнеш и на другите в тяхния Път към Истината. А не да им се присмиваш.

Но дотогава бъди шут. Развеселявай хората.

Спомних си преди години като свирех в един бенд и един от музикантите имаше точно като тебе бомбастични идеи за всичко и постоянно спорехме с него....а най-добрият му приятел казваше: "Колеги, много ви моля имайте отношение към С. както към болен човек" и това много добре действаше...спирахме да спорим с него. /Няма да споменавам имена, защото
това са музиканти звезди на рок музиката у нас/

" Take it or leave it. I don't argue!

" Take it or leave it. I don't argue!


Тема Re: "формулата" Муле-папарак [re: Oro]  
Автор Ariella ()
Публикувано09.08.01 02:38



Оро..
ама какво ви става на всички днес??направо сте в джаза:-))..много ми е гот!!
много добре си го написал:-))
Муле си има и добри, и лоши страни..но важното е, че почти винаги постига това, което иска..ако според теб наистина иска внимание, ти му пишеш един великолепен постинг- анализ..

Имам само една мъъничка забележка..техническа..
като стигнеш в писането до края на реда, не пренасяй с тире, защото след това формата е различна и сега не знам "Папа - рак" игра на думи ли е, или неправилно поставено тире..

Иначе се радвам, че познавам хора като теб и Муле..
Ценни сте ми..




Тема Re: "формулата" Муле-папаракнови [re: Oro]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано09.08.01 09:39



оф, ще му се пукне жлъчката на мульо, че това момиченце казва, че ти си й симпатичен И мульо и той й е симпатичен.
абе как може да правиш такива неща?
писал си тук, подвеждаш девойчето да те харесва, ще вземе да вирне копитата квадропедът от зор и завист... ми недей така бе, човек! ти жал към фауната нямаш ли?



Тема Re: Драги приятелю,нови [re: Oro]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано11.08.01 16:30



Виждам, че си регистриран сравнително от скоро, но правилно си усетил личността и духа на Мулето. Че не е нормален, не е, но ако примерно извърши престъпление би следвало на общо основание да носи отговорност, поради възможността да контролира постъпките си.
Преди да се довлече тук ида се подиграва с родителското чувство на хората висеше в медицина и даваше съвети вместо медиците. Още по-преди раздаваше правни съвети в правото и клубът напълно беше замрял.
Мулето е болен от егоизъм, себелюбие, себеправда и дълбоко презрение към хората. Не знам дали си чел, но ако не се лъжа в клуба за Слави Трифонов надълго описваше издевателствата над подчинените си - как им дал пари да си купят обяд, как тичали, как яли, и тем подобни простащини. Ако хората са били наясно с истинския мотив за тази "щедрост" биха му заврели обяда във врата и на други подходящи места.
Но никога не е късно да го направят.



Тема Re: "формулата" Муле-папаракнови [re: Oro]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано11.08.01 17:18




АБСОЛЮТНО СЪМ СЪГЛАСЕН С НАПИСАНОТО....ха ха ха х аха
Е И?
И какво от това?
Невилиправи впечатление съгласието на Мулето?
Вие,ако бяхте на негово място....как щяхте да постъпите?




Тема Re: Драги приятелю,нови [re: kakata]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано11.08.01 17:30




Не се заяждам!
Просто цитирам Каката:"...но правилно си усетил личността и духа на Мулето. Че не е нормален, не е, но ако примерно извърши престъпление би следвало на общо основание да носи отговорност, поради възможността да контролира постъпките си. "
Явно има хора,които се интересуват от Мулето и го изучават. И "каката" е една от тях.
Когато малки деца,се харесват , те се скубят, дращят, закачат...така че, обясним е този нтерес, на Каката, към Мулето...
Както четете в постинга и,Каката е следила изявленията на Мулето , в медицинския,правния клубове,Слави Трифонов,а вероятно и в другите клубове...в които Муето е писало....

Това не е случайно,нали?????

МИЛА КАКО, много благодаря , за твоя интерес към Мулето, но то не може да отговори на него....ха х аха х а
То е Муле...а не КАКИЧКА.....пък и е в такова прекрасно настроение, ..че не си струва да се задълбочава повече в повърхностните ти чувства....



Тема Re Виж кво, муленови [re: MУЛE]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано11.08.01 19:35



не е необходимо особено много време за да прозре човек духовната ти нищета. Един час - стига.
Казала съм ти нееднократно да потърсиш помоща на специалист, защото вече не си млад, и колкото повече одъртяваш, толкова повече ще се наслагват измененията в психиката ти.
А колкото до следенето, ми кво да правя като отивам да задам въпрос, а там си се настанил ти и раздаваш тъпотии вместо съвети.
Аз също не се заяждам, нито пък те мразя, констатирам факти.



Тема Re: Re Виж кво, муленови [re: kakata]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано11.08.01 21:07




Ти пишеш:"не е необходимо особено много време за да прозре човек духовната ти нищета. Един час - стига."
Мъдреците казват обаче, че за да познаеш себе си, са необходими хиляди животи, а да опознаеш някой друг, това е възможно, само ако опознаеш себе си.....
Не се заяждам.
Само те сблъсквам челно, със мъдрости от хиляди години....всеки може да си извади заключение сам.....
Между другото знаеш ли кой задава въпроси?
Простия разбира се,задава въпросите,защото не знае отговорите....ха ха ха
И като не знае отговорите, ...той- простия, се кандидатира за МОДЕРАТОР ха ха ха ха , за да контролира другите....ха ха ха ха ха ха
Покланям ти се, на изказа ти, на мислованата ти дейност, ТЕ БЛЕСТЯТ...ха х ха
Това , дето го пишеш "за тъпотиите"...е много истинска индикация, за средата в която се движиш и за това, че търсиш съвети от скот, от Муле, което никога не ти е давало такива съвети.
Не можеш да се похввалиш, че Мулето е "кацало" по твои постинги....и да те е следило тук и там.
"Един час стигало!"...ха ха ха ха-цитирам те отново... заслужаваш ха ха ха
Да! За някои работи, може и да е много....ха ха ха ха -зависи от партньора ...ха ха ха ха
Егати партньорите, дето е достатъчен един час, за да ги опознаеш....ха ха ха ха
Благодаря ти за смисления и красив постинг.....послон Каке...




Тема Re: Re Речникът, послужил ми за изграждане нанови [re: MУЛE]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано11.08.01 21:53



образа е съобразен с нивото ти, да няма после: "Не съм разбрал".
Аз пък кога съм те гонила тебе, влизам в медицината - пишеш-излизам, влизам в Беинса дуно да го видя какво е -пишеш-излизам, влизам в медицината - пишеш-излизам, влизам в религия - пишеш-излизам, е хептен ли да се разкарам от нета заради тебе?
Още повече, напоследък проявяваш признаци на ресоциализация - започнал си да водиш диалози, което е добър показател за душевното ти здраве.



Тема Re: Re Виж кво, муленови [re: MУЛE]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано12.08.01 02:02



Гъдела е много-заразенНали не е болест...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.