Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Здравейте, Родители.нови  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано05.08.01 18:03



Както може би сте се досетили, аз бях на редовният си седмичен риболов на Дунава. Не може едно просто муле, дето нищо не разбира да ме лиши от това ми удоволствие :)
Веднага искам да ви кажа, защо не оставих дежурен тук и не си взех лаптопа. Причината е простичка. Да разберат и тези, които не са разбрали, че в този клуб наистина трябва да има модератор. Защото едно муле (дето нищо не разбира), в петък тръгна да пише възвишената ода "на прощаване", но усети че ме няма и направи това, което очаквах - оцапа отново пейзажа. С инкрементите си :))
Не само това /смея се - ама от сърце/. Магарешкият му инстинкт му е подсказал, че аз няма да ловя риба безкрайно и ще се върна. И предвидливо реши да ходи на Рила :)))

Здрасти и на теб, муленце.
Приятно изкарване пред РС-то :)
Ех ти палавнико безпаметен /размахвам весело пръст/! Прочетох разбира се и заплахите ти в прав текст. И разбрах две неща. Че хабер от понятие все още си нямаш аз кой съм и какъв съм. И че по принцип разклатената ти психика и този път не е удържала на напрежението. Ти вече пусна "препечатки" на темата на Sin в доста клубове. И постигна отново ефекта, който аз очаквах :)) Настрои още хора против себе си, а най-доброто от това ти упражнение е, че започна да мажеш с изпражненията си и потенциални твои поддръжници. Хайде да ти кажа какво ще направиш като "платиш на някой" да поства боклуци из клубчетата. Ами същото, каквото беше по време на единия джокер дето ти го пуснах. Тогава те изгониха от една фирма (трети джокер), сега току-виж сме те изгонили от Dir-а. Не без твоето лично участие, разбира се :)))
Хайде със здраве :)
"Чекай, чекай малко ..."
За малко да пропусна нещо от смях. Ако още веднъж ми споменеш за някакви бодигардове и пачки така ще ме разсмееш, че ще почна да заеквам, бе муленце! Ама тогава вече ще мога и да те съдя, ей :)))/размахвам пак весело пръст/:))) За физически увреждания :)


Уважаеми Родители,
Сега смятам да си изчистя рибата (все пак хванах нещо :)) и да я дам да я пържат, а след това ще позачистя наоколо. Надявам се да не ми се сърдите много, че ще поотложа чистенето. А утре живот и здраве ще започнем и гласуването за модератор.
Приятна вечер на всички !



Тема Re: Здравейте, Родители.нови [re: LeoS]  
Автор Ariella ()
Публикувано06.08.01 03:40



Този ваш постинг е пълен със спам !!
Би трябвало да се самомодерирате..ако имате достойнство..
Психотормоза, който се опитвате да прилагате върху МУЛЕ не прави чест на никого..
Просто отпуснете малко "смукача"..
Все пак, радвам се, че няма да бъдете модератор на този клуб за постоянно..

Имам въпрос: Защо заключихте темата на Sin??



Тема Добро утро от мен!нови [re: LeoS]  
Автор Sin (.)
Публикувано06.08.01 07:29



Изглежда никой в клуб "Родители" не разбра, че темата ми не е провокирана ПО НИКАКЪВ НАЧИН от желание да бъда поддръжник на МУЛЕто. Тези, които ме "познават" от периода ми на активно участие в клубния живот на форумите, знаят, че съм човек, който толерира различията и винаги се е стремил да приема правото на всеки да има своя позиция и да я защитава. Така че, когато пиша нещо, аз най-напред заставам зад себе си, зад моите виждания за нещата и зад съвестта си. И не ми харесва склонността на много хора да превръщат форумите в off-line-chat, но приемам, че това е ТЕХНИЯ начин на комуникация.

LeoS, лично ти се извинявам, че пускам бележката си тук- намерих за ненужно да отварям нова тема, а моята е заключена. Снощи се прибрах късно и уморена, та мислех днес да пиша отговори за тези, които са вложили най-малкото време, за да пишат, но... Ще ми се да попитам: "Защо?"

Нети, специално се извинявам и на теб, едва след като пуснах постинга си, видях, че темата ми е тиражирана в "Психология" от МУЛЕто (с което, повярвай, нямам нищо общо). Няма да пиша тук нищо по темата ми, защото не е тук мястото, но се надявам да ме извиниш (не че има нещо лошо в "диренето").



Тема Re: Здравейте, Родители.нови [re: Ariella]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано06.08.01 08:25



Да. Наистина. Точно така е. И цялото ми поведение тук е умишлено такова.
Мулето има право на спам в клуба (и не само в този - защото темата на Sin за децата няма нищо общо с "попръжни" например, но беше тиражирана и там - от мулето, не от Sin) и на психотормоз над членове на този клуб. Същото върху мулето обаче не бива да се прави. Защо ?
Да. Наистина. Няма да съм за постоянно в този клуб. Но доколкото разбирам вие не желаете изобщо на мулето да му се пречи да продължава с това, което казах по-горе. Защо ?
Темата заключих, защото излезе от основната си теза и отново се превърна в обсъждане на мулето. Този клуб не е създаден за това. Вие явно и това не сте разбрали. Защо ?



Тема Re: Добро утро от мен!нови [re: Sin]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано06.08.01 08:32



Темата заключих, защото излезе от основната си теза и отново се превърна в обсъждане на мулето. Този клуб не е създаден за това. Надявам се, че ще се съгласите с мен.
Човекът за това е човек. Защото не е безгрешен. И защото може да си го признае, когато не е прав. Безгрешни са явно само мулетата. Да, сгреших в случая и отключвам темата, за да отговорите на когото решите че е нужно.
И се извинявам за неудобството, което ви причиних лично но Вас.



Тема LeoS,нови [re: LeoS]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано06.08.01 08:39



няма да те разбере.

моля, повярвай ми.



Тема Re: LeoS,нови [re: HeOHeЛ]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано06.08.01 08:49



Вярвам ти, разбира се :)
Дори нещо ми подсказва вътрешно да бъда убеден в това :))
Но какво ми пречи да изслушам човек, а не муле ?!




Тема Извинена си, мила.нови [re: Sin]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано06.08.01 11:29



Не съм злопаметна,а и тогава само се защитавах...
Дай някоя наистина родителска тема - ще видиш, че разговора ще се получи и не само с мен! Доскоро!

Qui scribit, bis legit.


Тема Да питам аз, Ариела,нови [re: Ariella]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано06.08.01 11:37



защо толокова активно се интересуваш от модерирането на клуба, след като единствените ти участия в него са от последните дни и представляват изказвания в защита на Мулето.
Нямаш нито една тема или постинг в клуба, свързани с основното му предназначение. Какво си се загрижила тогава?

Дай поне една тема от позицията на родител или дете , накарай ни да почувстваме, че си член на клуба, пък тогава предявявай претенции...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Здравейте, Родители.нови [re: LeoS]  
Автор Ariella ()
Публикувано06.08.01 14:25



Благодаря за вниманието..
Бях приятно изненадана от начина, по който реагирахте..
Да си призная, очаквах "твърда линия на поведение"..

Застъпвам се за МУЛЕ, така, както бих го направила за всеки, за когото ми се струва че е тормозен..
Не познавам лично МУЛЕ, нито това би оказало влияние върху поведението ми, но признавам, че имаше и личен момент..Защото ми харесват въпросите, които той поставя пред родителите..За това как с лицемерието, със сигурността , че притежават децата си, със закостенялостта, тесногърдието и невъзможността да видят другия, те увреждат психиката на децата си..
Не познавам и Sin.. и когато темата и беше пусната в клуб "психология" от анонимен ник, не разбрах нито чия е, нито кой я е пуснал там..
Но отново се ангажирах, защото съм съгласна с мнението и..след това дойдох тук и видях някакъв антидиалог..и накрая заключването на темата..стори ми се съвсем от позиция на властта това решение, и безмислено също..
Надявам се, че това обяснява мотивите за поведението ми..


За какво е създаден този клуб??
Видях, че и надолу Мама Нети ме пита какво правя тук..
Ще отговоря и на двама ви какво мисля..
Не съм писала много тук, защото досега не е е имало нещо, което да ме предизвика да пиша..
Добре е, че се задават въпроси от майки за зъбчета, диарии и т.н.
Доколкото виждам, получават и отговори..
Усеща се гордостта от това да си родител..Много майки се идентифицират почти само с това, съпруга и майка..и е разбираемо раздразнението им, когато е застрашен статуса на основната им идентификация в живота..
Идва някакво си Муле и им казва- :"Вие увреждате децата си!!"
И последиците са предвидими..
Но от това, което аз съм видяла и знам..никой не уврежда повече психиката на едно дете от родителите му...Не говоря за хората в клуба конкретно..не ги познавам..Но знам, че и те са били деца, и техните родители също са ги "възпитавали" така, както сме всички...
А след време децата порастват..и стават хора с разбити бракове, с неврози, със страхове, непълноценни личности, депресирани, алкохолици, наркомани...
И пълнят кабинетите на психолозите..
Не го пожелавам на никой от тук присъстващите..Все пак вие сте образовани хора, потребители на Интернет..Но си има и специфични рискове за вас, като група от хора..
Затова се намесвам..Дълго време четях от време на време..
Не искам да ставам член на клуба
/Мама Нети..надявам се че отговорих и на твоите въпроси??/




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.