Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 23.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За Каката-Кандидат-Модератор като такава .Плюсове:  
Автор Kиpo ()
Публикувано31.07.01 14:01



Постоянно присъствие в ДИР-а(последните дни не се броят ,но ще си го навакса и то как !!!-УБЕДЕН съм !

Опит с Мулето

Стаж в Дир-а (регистрирана е в първите дни след въвеждането на регистрациите )

Образование

Родителски опит(това е всъщност нещото,което лично аз смятам ,че ми е малко ...или да кажем недостатъчно,за да поема сам отговорността да поддържам това ПОТЕНЦИАЛНО великолепно кубче в добра форма.
Ако се сетя още нещо ,ще го добавя.

А,активност в клубовете-ако не вярвате ,питайте КОЙТО И ДА Е от админите или модераторите ,дали не е чувал за нея

Майтапа настрана ! Просто е излишно да обсъждаме-мисля си ,че тя си е най-подходяща !
Приятен ден от мен !

А,и е съгласна -не ,че се казва Марийка ,но знам.

Редактирано от Kиpo на 31.07.01 14:18.



Тема Гласувам:нови [re: Kиpo]  
Автор TЪPTEЙ (ЖЕНКАР)
Публикувано31.07.01 14:13



Съгласен!

Пич, но от кофтите!


Тема Ако моето мнениенови [re: Kиpo]  
Автор Stephan (клиничен случай)
Публикувано31.07.01 16:10



има значение - аз имам възражения срещу каката. Тя има ясно изразено негативно отношение не само към Мулето, но и към мен самия - по субективни причини (че не отговорях на постванията на Безсънна). Опасявам се, че ще ограничи правото ми да пиша в този клуб.
Въпреки, че клубните психиатри ми поставиха диагноза "клиничен случай", съм един от най-активните и четени клубари (човек с моя стаж - над 2200 поствания - естествено е, че не може да се хареса на всички).
Имам родителски стаж 13 години и 2 мес. - с две деца съм (13 и 5 год.), Завършил съм Българска Филология в СУ през 1989, защитил съм докторска дисертация по философска антропология във философски факултет на СУ през 1993 год., имам пет преведени тома философска литература (Е.Фром, Дж.Бъркли, Б.Ръсел, Р.Хайнлайн) и издадена една книга с поезия, за която получих награда и ме приеха в Съюза на Българските писатели, група Бургас през 1995 год.

Това по-горе го написах, за да вземете под внимание и моето мнение.

С уважение: Стефан Кулев от Бургас

Редактирано от Stephan на 31.07.01 16:17.



Тема Re: Ако моето мнениенови [re: Stephan]  
Автор Лeвeнт Myнчo (читател)
Публикувано31.07.01 16:23



Кого предлагаш тогава?
Кандидатираш ли се?
CV-то ти звучи в тази посока, в случай че последното
изречение не се прочете внимателно.

Не се заяждам. Защото ако моето мнение има
някакво значение, шансовете ти са значителни.

Като нямат хляб, да ядат пасти!


Тема Re: За Каката-Кандидат-Модератор като такава .Плюсове:нови [re: Kиpo]  
АвторDebora (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 17:00



i az sum suglasna za neia.
Ubedena sum che shte e bezpristrastna kum postingite - izkluchvam tezi na muleto - toi naistina triabva da se trie



Тема Зная, че не се заяждаш -нови [re: Лeвeнт Myнчo]  
Автор Stephan (клиничен случай)
Публикувано31.07.01 17:05



и аз не си пиша сиви, за да кандидатствам за модератор. Просто имахме търкания с Румяна, които вече отшумяха, и не искам тя да решава дали да пиша тук.
Предлагам Търтея - смятам, че е много интелигентен и сериозен, никога не ни е губил времето с празни приказки, има невероятно чувство за хумор и такт. При това може да намери най-подходящите аргументи и да убеди нежеланите постващи да се въздържат поне от многословие. Защото правото да пише не може да се ограничи на никого - живеем в правова държава.
Струва ми се, че Румяна като жена ще изхожда от емоционални и ирационални подбуди, за да търси този ефект и ще постигне обратното. Нямам нищо против момичето, смятам, че съвсем скоро ще успеем да си оправим недоразуменията. Но издигам номинацията на Търтея, без да съм го питал дали иска (доколкото знам работи в областта на търговията по Интернет и е сведущ).

Поздрави от Бургас! Стефан



P.S. И още нещо - Търтеят има голям стаж в брачния живот, здраво семейство и две деца. Уваженията ми към него са огромни и заради това, че е понесъл голямо нещастие в живота си, което не го е озлобило ни на йота, нито му е засенчило веселия дух. Не зная дали е уместно да пиша само хубави неща за него, но не ми идва на ум нищо лошо, което някой може да каже в тези клубове за Търтея.

Редактирано от Stephan на 31.07.01 17:09.



Тема Re: За Каката-Кандидат-Модератор като такава .Плюсове:нови [re: Kиpo]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 20:39




Направо падам от смях....Като на комсомолско събрание, преди години...за избор на Председател на организацията ...ха ха ха
Който има нужда, от "председател", ...или от модератор....има нещо проблем.
Нещо не му е наред....май...,след като сам не може да избира ,какво да чете и какво не.
Всъщност, осъзнайте, че не винаги спокойствието в клуба е най доброто.
Дори напротив.
Спокойствието в клуба , го прави блато....което понамирисва.
Филм в който няма действие...приспива...и ви дразни,нали?
Ама ...то на някой, който се нуждае от "чуждо решение", защото сам не може да бобинира свое, ...що ли му пиша....
Бъдете щасливи....ха ха ха



Тема Баси колко си досаден!нови [re: MУЛE]  
Автор Лeвeнт Myнчo (читател)
Публикувано31.07.01 21:58



Просто се чудя как още сам не си си омръзнал.
Или може би вече си! А?

Като нямат хляб, да ядат пасти!


Тема Re: Зная, че не се заяждаш -нови [re: Stephan]  
Автор Лeвeнт Myнчo (читател)
Публикувано31.07.01 22:09



И това става.
Стига да се навие.

P.s. Но откъде тия подозрения, че каката няма да те допуска тук.
Търканията са си търкания, ама чак до там?

Поздрави

Като нямат хляб, да ядат пасти!


Тема Сега съжалявам, ченови [re: Лeвeнт Myнчo]  
Автор Stephan (клиничен случай)
Публикувано01.08.01 00:09



писах по-горе. Въобще не ми пука от модератора - има ли го, няма ли го, черен ли е, бял ли е... Всъщност аз въобще престанах да пиша тук. И мога да изредя имената на още пет като мен.

По отношение на каката всички сънувате Левент Мунчо.

Поздрав от Бургас ти изпращам аз!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.