Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Kolko deca?нови  
Автор babamy (непознат )
Публикувано30.06.01 05:43



Ako niamate ikonomicheski prichini da ne si go pozvolite - kolko deca iskate da imate?
I zashto tochno tolkova?



Тема Re: Kolko deca?нови [re: babamy]  
Автор babamy (непознат )
Публикувано30.06.01 05:45



Az sym razdvoena - ot edna strana iskam sinyt mi da ne raste sam, no ot druga - ne namiram u sebe si jelanie i sili da imam oshte deca.



Тема Re: Kolko deca?нови [re: babamy]  
АвторMagi (Нерегистриран)
Публикувано30.06.01 07:27



As niamam bratya i sestri i satova byah reshila da imam pone dve deza. Naistina sa deteto e hubavo da ne e samo. No pak shtom ti niamash jelanie.... Milsya, che jelanieto ot strana na maikata e nai-vajno. Samo ili ne, deteto shte si porasne.
As skoro shte imam vtoro dete i vapreki radostta, ponyakoga se ujasyavam kato si pomislya kakvo me chaka. A be, chestno kasano, gledai si edninstvenoto dete i se radvai na nego i jivota.



Тема Re: Kolko deca?нови [re: babamy]  
АвторMagi (Нерегистриран)
Публикувано30.06.01 07:32



Vidyah che, imash bebe ne 3 meseza. Na tosi etap isobshto ne si sadavai vaprosa kolko deza iskash da imash. Kato vidish kolko griji snachi edno choveche, sama shte si otgovorish na vaprosa.
Kakvo ti e bebcheto?? Koga e rodeno? Moeto triabva da se rodi na 17.07 i e momiche. Kak ti mina rajdaneto? Ohh, kolko vaprosi sadavam. Mnogo shte mi e priyatno da si spodelyam s maiki na bebeta, sashtoto tuk kadeto sam - v Germany - niama s kogo. V BG koga sapochvat s tvardata hrana - kasha, puyre, tuk chakat chak do 5-6 mesez. A pomnya, che sinat mi v BG sapochna na okolo 3 meseza.
As se otpleshan ot temata..... Sorry.



Тема Re: Kolko deca?нови [re: babamy]  
Авторsladurche (Нерегистриран)
Публикувано30.06.01 10:58



privet, maicheta, kak ste dnes. Naistina, mila, na tozi etap, kogato si iztormozena ot vechnite revove i koliki i t.n. nedei da se uzasiavash ot misalta za vtoro dete. Sega si preumorena i iznervena i ti sama si znaesh kolko ti e tezko, zatova izchakai i posle se zamislai za tova. ot dr.strana ako ne iskash vtoro dete ne vizdam sasto se pritesniavash - i samo dete moze da si izraste stastlivo i da vi nosi radosti. Az lichno haresvam ideiata za poveche deza v semeistvoto, no za sazalenie tuk ne mozem da si pozvolim , poradi izkluchitelno skapia jivot, skapite uchilista i t.n. A kak e tvoiat unak, minaha li kolikite ili oste go machat. Magi, kak e pri vas - uchilista i t.n., mnogo li sa skapi? Haide mnogo pozdravi i priaten weekend



Тема Re: Kolko deca?нови [re: babamy]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано30.06.01 11:38



Две деца.
Е, ако и възрастта и здравето позволяват след второто и ако съпругът помага - може и три.!

Qui scribit, bis legit.


Тема sladurcheнови [re: sladurche]  
АвторMagi (Нерегистриран)
Публикувано30.06.01 12:14



Privet, mejdu opakovaneto na bagaja - nali se mestim - nadniknah na barso tuk.
Na vaprosa ti - tuk obrasovanieto - ot 1 klas do vische vkluychitelno e besplatno! Golyamo ulesnenie! A detski dobavki, maichinstvo i t.n. - dosta golemi sumi. Ako iskash dai da si pishem po e-mail.
Andreas-Kae-Kl@t-online.de
chakam da pishesh ako imah vreme.
chao



Тема Re: Kolko deca?нови [re: babamy]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано30.06.01 15:22



поне 2
за да се учат от малки на контакти и компромиси и други подобни
пък и наблюденията ми са, че там където са повече от едно децата в повечето случаи израстват по-ценни хора

за някои хора вече дойде и лятото .......


Тема Re: Kolko deca?нови [re: sladurche]  
Автор babamy (непознат )
Публикувано30.06.01 20:51



Privet i na teb!
May mu pominaha kolikite. Obache iska moeto vnimanie 100%. Ne iska da ostava sam i ne moje da zaspiva sam. Dobre, che oshte e samo 5 kila i polovina. No na kraia na denia mi se vijda, che e pone 10 kg . I az ne znam ot kyde namiram sili. Poniakoga kogato sym gotova da grohna i toi mi se usmihne - i az sym gotova da prodylja s novi sili.

Ako iskash pishi na emaila mi - babamy@dir.bg



Тема Re: Kolko deca? [re: Magi]  
Авторbabamy (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 03:12



Az sym v Shtatite. Cheta spisania i Internet za otglejdaneto na bebeta. Poniakoga informaciata e dosta protivoreshiva. Poseshtavam niakolko foruma za maiki, koito kyrmiat. Ti shte kyrmish li?
Syvsem skoro mi izpratiha edna kniga ot Bulgaria za hraneneto na bebetata. Ako ima koi da ti ia prati - preporychvam ti ia, mnogo iasno i praktichno e obiasneno vsichko. Izdatelstvo Bestselyr, "Hranene na bebeto" ot prof. d-r Lidia Trifonova.

Ako iskash mi pishi na emaila babamy@dir.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.