Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 09.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема vypros kym rajdalite jeni  
Авторaa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.01 20:40



Ako kyrmish - kolko vreme sled rajdaneto e normalno da zapochne pyrvia cikal?
Na koi mesec vi e doshyl vashia pyrvi cikal sled rajdaneto?
Boleznen li beshe?



Тема Re: vypros kym rajdalite jeniнови [re: aa]  
Автор Mишa (голямо дете)
Публикувано17.06.01 09:07



Кърмих само 21 дни, а кървенето ми в резултат от самото раждане не продължи не повече от 25 дни.
Чувала съм че е различно при всяка жена..нека и останалите с повече стаж в кърменето споделят.
При самата мен на 40-43-я ден се появи някакво подобно на цикъл кървене. Казвам подобно, понеже беше някаква абсолютна оскъдица без силни болки, но за сметка на това след около 30 дни пак изкървих...сякаш това си беше...

Теб какво точно те притеснява?



Тема Re: vypros kym rajdalite jeniнови [re: aa]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано17.06.01 10:44



az kurmih i dvete si deza okolo 8-9 meseza..i dokolkoto si spomnym nykude okolo kraya na tretiay-chetvurtiya mesez(kato porazredih kurmeneto ....moze bi )beshe purviyat mi period...



Тема Re: vypros kym rajdalite jeniнови [re: rebekka]  
Автор[desi] (Нерегистриран)
Публикувано17.06.01 14:32



a az kyrmeh striktno i redowno(dori noshtem) i towa ne se otrazi po nikakyw nachin na menstruaciqta mi... dojde mi 29 dena sled rajdaneto i ot togawa sym kato chasownik redowna.
sled rajdaneto kyrwih 14 dena.
Bqh se uplashila zashto e tolkowa rano menziha i hodih na ginekolog a toj se usmihna i kaza:"Jenite ne sa mashini - pri wsqka e razlichno.Nikoj nemoje da predstaje kak ste dejstwat hormonite sled edno rajdane" ...
taka che swqka edna ot nas moje da napishe razlichno neshto i wsqko shte e w reda na neshtata.Ne wijdam ot kakwo se pritesnqwash.
Priqtelkata mi s koqto rodihme zaedno pyk ne kyrni i i dojde chak sled nakolko meseca...
Boja rabota



Тема Re: vypros kym rajdalite jeniнови [re: aa]  
Автормaмaн (Нерегистриран)
Публикувано17.06.01 20:41



А пък на мен ми дойде на осмия месец след секцио.



Тема Re: vypros kym rajdalite jeniнови [re: Mишa]  
Авторaa (Нерегистриран)
Публикувано17.06.01 22:57



Sinyt mi e na 12 sedmici. Izcialo sme na kyrmene. Ot niakolko dni me boli dolu kato pred menzis. Ta zatova se chudih dali e normalno da mi doide, dokato kyrmia.

a moje i pak da sym bremenna



Тема Re: vypros kym rajdalite jeniнови [re: aa]  
Автор Mишa (голямо дете)
Публикувано18.06.01 13:25



Вместо да се стресираш от предположения, иди на лекар. Поне ще знаеш какво ти е. Сякаш така е най-разумно.



Тема Re: vypros kym rajdalite jeniнови [re: aa]  
АвторTитиKaka (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 16:14



Аз кърмих около 9-10 месеца /първите 3 месеца бебето ми беше само на кърма/. След раждането имах кръвотечение почти месец, а после - първата менструация дойде някъде към 6-тия месец.
Както разбирам, при всяка жена наистина е различно - така че, това че къмиш, не означава непременно, че няма да имаш менструация.

И внимавайте, една приятелка забременя по време на този уж "безопасен" период на кърменето!



Тема Re: vypros kym rajdalite jeniнови [re: TитиKaka]  
Автор Shanya ()
Публикувано18.06.01 20:52



Първият път с дъщеря ми ми дойде на 3 тия месец, въпреки, че и аз само кърмех. Сега не знам - синът ми е на месец и се кърмим, но аз още тека след раждането, така че...
Но е различно при всяка - имам приятелка тя кърми до 10 месец и нямаше цикъл.



Тема ;-)нови [re: Mишa]  
Авторaa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 03:23



vse pak, se okaza, che ne e nova bremennost, a e nov cikal.
uspokoih se.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.