Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:19 05.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Чудя се -  
Автор Rainbow_bs (walrus)
Публикувано05.05.01 06:57



ще доживея ли някога ден да вляза в този клуб и да не видя нито веднъж бисерите на Мулето. Като гледам, въпреки неговото присъствие тук, сериозните клубари продължават да поддържат огъня с интересни мисли, които си заслужават да се четат повече от всичко друго.

Поздрав на всички ентусиасти!!!!





Тема Re: Чудя се -нови [re: Rainbow_bs]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано05.05.01 09:33



абе и аз се чудя,ама.....Що теми се изписаха с молби до администратора за изтриване на постингите му, но било цензура. Иначе на мене ми изтриха една невинна темичка в клуб "Враца" за мраморния им площад, който зиме се превръща в коварна пързалка. Но Мулето си виси тука непоклатим.



Тема Re: Чудя се -нови [re: kakata]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано06.05.01 04:09



az ne mu cheta postingite i ne my otgovarym ...i nymam problem





Тема Беки, вземи се регистрирай,нови [re: rebekka]  
Автор Rainbow_bs (walrus)
Публикувано06.05.01 09:30



че така е несериозно. Ако искаш да те четат. Защото аз лично чета само регистрираните, а такива като теб отгоре-отгоре и по изключение им отговарям.





Тема Re: Беки, вземи се регистрирай,нови [re: Rainbow_bs]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано06.05.01 13:08



az sqm registrirana...imam si kluch ...zashto si mislish che ne sqm...zashtoto imeto mi ne highlihted? i az ne znam zashto obache....



Тема Re: Беки, вземи се регистрирай,нови [re: rebekka]  
Автор TЪPTEЙ (ТЪПО КОПЕЛЕ)
Публикувано07.05.01 08:01



Обади се на Цеки да оправи проблема с името.



Пич, но от кофтите!

Тема Послушай Търтеянови [re: rebekka]  
Автор Rainbow_bs (walrus)
Публикувано07.05.01 12:44



и няма да сбъркаш. Поне съм сигурен, че ще живееш още сто години (ако го слушаш, де!)
И вземи напиши нещо повечко в профила си, че като гледам останалите как пестеливо си пълнят профилите, като че ли полицейското си досие пишат.....



Познай кой!



Тема Re: Послушай Търтеянови [re: Rainbow_bs]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано07.05.01 12:55



kakvo znachenie ima tazi podrobnost ot registraziyata ...na men ne mi prechi...\


eeee. i poveche v profilchetooo...nykoi den moze i da napisha, no s teb Rainbow_bs....si mislya che se poznavame.





Тема Re: Чудя се -нови [re: Rainbow_bs]  
Авторmarko (Нерегистриран)
Публикувано07.05.01 13:16



ste doziveesch glupako ste doziveesch ,ama na onja svjat haha stot muleto taka kato gledam e edinstvenijat koito pische smilseno sa rslika ot vsichki vas glupazi takiva



Тема Re: Чудя се -нови [re: rebekka]  
Авторmarko (Нерегистриран)
Публикувано07.05.01 13:21



Ti ne mu otgovarjasch stot si tolkova besmosuchan ceh dori ne mozesch ida ismislisch sto gode inteligenten otgovor na postingite .i rasbira se sa takiva prostazi kato teb nai umnoto koeto mogat da napravjat e prosto da si mulchat i da ne otgovarjat haha veseljazi




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.