Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:16 19.04.24 
Спорт
   >> Парапланеризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема delta  
Авторnaturalist (Нерегистриран)
Публикувано26.12.02 12:30



praktikyva li se deltaplanerizum v BG i za6to paraplanerizma e po masov(sigyrno zaradi cenata)



Тема Re: deltaнови [re: naturalist]  
АвторAcrominator (Нерегистриран)
Публикувано07.01.03 23:05



I s delti se leti v BG no s parata e mnogo po Yako



Тема Re: deltaнови [re: Acrominator]  
Авторpara-fan (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 18:39



Потърси на
088 466 301
Симо.



Тема Ми не самонови [re: naturalist]  
АвторGunter Raal (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 15:15



заради цената. Парапланера е и по-удобен за носене и съхранение от делтата, а пък ако имаш пари за делта, що не пробваш на безмоторник? Делтата е компромис, поне за мен. Иначе и делтата си има предимства, лети с по-голяма скорост, в по-силни условия, и т.н.



Тема Re: na para fanнови [re: naturalist]  
Автор radoair (непознат)
Публикувано09.02.03 12:08



Abe tozi Simo da ne e Simo ot Sofia .....Simo,ako si ti ot koga stana fan na prata.....Inache az letia predimno na delta i mislia che e po-dinamichno - poveche skorost........ Bez da prenebregvam vyzmognostite na parata!



Тема deltaнови [re: radoair]  
Автор Lazy Peon (undead)
Публикувано20.03.03 18:53



a ima li nqkyde kursove po deltaplanerism?

what's done - done.


Тема kade moga..нови [re: naturalist]  
Авторbexter (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 15:26



bih iskal da popitam kade moga da namerq deltaplaner, i da se svarja s drugi zapaleni. Ako mojete da mi pomognete molq svarjete se s mene po E_mail tdm3@abv.bg. blagodarq.



Тема Re: na para fanнови [re: radoair]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано07.05.03 16:25



Zdravei! Tozi deto e dal telefona na Simo ne e Simo! Znam go sys sigurnost - toi prodyljava da si e deltapilot!



Тема DELTAPLANERIZUMнови [re: naturalist]  
АвторShockWave (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 16:54



Mahnete gi tia DELTAPLANERISTI! Samo podbivat biznesa na PARAPLANERIZMA!!!, koito e osobenno moderen i nai veche extremen! Deltaplanerizma ne e extremen sport! Tam e dosta trudno da se ochistish! Ne sluchaino ot tiah ima STARI PILOTI! Ama taka e! paraplaner!!! Lesnoto si e lesno i naroda lapa vudicata! FURCHETE NA paraplaner!
VSICHKO E PO LESNO TAM! NAI VECHE NEOCHAKVANOTO RAZMAZVANE NA ZEMIATA!

P.P VINAGI VNIMAVAI DA NE UMRESH!!!

SUVET NA VSICHKI KOITO ISKAT DA LETIAT! IDETE NA VITOSHA, (starta na KOMINITE), pogledaite, ne burzaite - krasivo e;) ..suberete informacia i reshete SAMI!!! AKO IMATE KUSMET, SHTE VIDITE I DELTAPLANERIST!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.