Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:34 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Декупаж
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тема за вина  
Автор Laugh2O23 (живеещ)
Публикувано25.05.23 23:23



Купих една Марсала супериоре току що от 2017 година и пуснахме по две кубчета лед, за да я поизстудя. Сега пийваме по една чаша от този елексир в градината. Тук при нас дойде лятото, жасминът, розите и всички красиви цветя наоколо ухаят, във въздуха се носи мирис на окосена трева, харесвам този сезон в навечерието на лятото.

Очаквам в темата ми да се включат положително настроени клубари и да споделят за хубавите неща от живота, без негативизъм и заяждания

אהבה

Тема Re: Тема за винанови [re: Laugh2O23]  
Автор Lira EmeraldМодератор (Happy dreamer:))
Публикувано26.05.23 11:38



Наздраве на вас с виното!


Не мога да се включа във винна тема, защото хич ме няма по тази част...не близвам алкохол.

Иначе съм положително настроена и крайно заета с работа-консултации, курсове, преводи, видеа... но при първа възможност ще си отпочина тук с някое мнение

Редактирано от Lira Emerald на 26.05.23 13:27.



Тема Re: Тема за винанови [re: Lira Emerald]  
Автор Laugh2O23 (живеещ)
Публикувано26.05.23 13:45



Станала си въздържател значи, е аз си правя разтоварващи периоди тук, демек ДАЖЕ и без вино, но вината в Италия са толкова хубави, че понякога просто не мога да се въздържа и си пийвам от някои хубави видове. Снощи бе такъв момент



Тази вечер започва уикенда, ето защо ще сме на един от любимите ресторанти и не знам дали ще мога да се въздържа , поне чаша ще изпия

Хубав и успешен ден с твоите занимания Лирок

אהבה

Тема Re: Тема за винанови [re: Laugh2O23]  
Автор Lira EmeraldМодератор (Happy dreamer:))
Публикувано08.06.23 14:01



Не съм станала въздържателка, никога не съм била по алкохолната част. Не е моето, дори чаша вино. Мъча понякога една чаша пред мен с малко вино и много лед, ама и тя ми се опира



Но щом ви е готино, налейте си и наздраве!

Напоследък въобще нямам време за клубовете, затова отговарям чак сега

Хубави предстоящи почивни дни ви желая, пак с винце и глезотийки

Редактирано от Lira Emerald на 08.06.23 15:16.



Тема Re: Тема за винанови [re: Lira Emerald]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано11.06.23 14:33



Поради проблеми с логването все по рядко може да се влиза във форумите, както каза ти, на доизживяване, колкото толкова



אהבה


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.