Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:27 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Декупаж
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Извъндекупажен БЪРБОРИЛНИК:) [re: Lira Emerald]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано28.03.15 15:45



Да се похваля, детето завършва тази година с доста висок успех и се връща, представяш ли си? Кога минаха тия години не знам :)

Сега отделен е въпроса какво ще работим, какви гаджета и до кога ще е тук, но това са подробности.

Усмихни ми се





Тема Re: Извъндекупажен БЪРБОРИЛНИК:) [re: Albena l]  
Автор Lira EmeraldМодератор (Happy dreamer:))
Публикувано28.03.15 15:57



Браво за детето:)
Това вече си е повод за похвалване!



Аз обаче мисля, че той ще продължи образованието си зад граница под някаква форма. Или намиране на работа. Ще дойде, ще се позавърти з алятото...към октомври очквай раздвижване ПАК извън пределите на БГ

Което не е лошо!



Тема Re: Извъндекупажен БЪРБОРИЛНИК:) [re: Lira Emerald]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано28.03.15 16:12



Aми дано, обаче се е завъртяло тук едно бг гадже, не знам. Аз съм си пас сега и гледам и се чудя само

Основно гледам де



Тема Re: Извъндекупажен БЪРБОРИЛНИК:) [re: Lira Emerald]  
Автор Lira EmeraldМодератор (Happy dreamer:))
Публикувано29.03.15 09:07



Тази нощ прeместихме часовниците. Този от хола отидe в банята,този от кухнята в спалнята,а този с кукувицата на ръката!



Добро утро в неделя...

Редактирано от Lira Emerald на 29.03.15 15:42.



Тема Re: Извъндекупажен БЪРБОРИЛНИК:) [re: Lira Emerald]  
Автор Baldrian ()
Публикувано29.03.15 17:10



я какъв клуб!

Честито!





Тема Re: Извъндекупажен БЪРБОРИЛНИК:) [re: Baldrian]  
Автор Lira EmeraldМодератор (Happy dreamer:))
Публикувано29.03.15 20:22



ми я:))...хехе...заповядай:)))



Радвам се, че ни откри...като ходиш до гоблените, ей ни на една крачка сме от тях



Тема Re: поФалване:))) [re: Lira Emerald]  
Автор Lira EmeraldМодератор (Happy dreamer:))
Публикувано29.03.15 21:02



Не може без Фалба:))

пускам си това парче и започвам да сЪ Фаля




Във фейса преди време, допреди 4 месеца публикувах пътеписите от сайта Woman.bg нa голямата дъщеря от пътуването и до Италия и Рим специално, по проект-"По стъпките на героинята от филма "Яж, моли се и обичай""...много хора ги харесваха и искаха още и още:)) Но изведнъж публикациите спряха. Читателите се питахме-защо? Защо ли?...сещайте се, намеса и пречки на вътрешнослужебно ниво, е така заради пречката, не от нещо друго. Дъщерята работеше като редактор там с години...над нея беше главния редактор...та, разбирате:)) Обаче, гледайте какво става и каква въртележка е живота! За всяко нещо си има време, стига да си търпелив и възпитан...сега дъщерята е главен редактор вече там:)) Да и е честито!! И пътеписите ще продължат!!!

Показах и нашият нов дирски клуб "Декупаж", щото аз нали мноУ щастлив И тя ми написа:
"Тази седмица ще му измислим и популяризация и в сайта"

Йеее...дир.бг и woman.bg ....together forever:)))))))))))))))))

п.с. Ся гледайте как ще дотичат мъже, мъже...щото налЕ за шефство с woman-ки става дума

Ето една от статиите от пътеписа:...между другото има и връзка с декупажа, защото вдъхновява по италиански, родината на това изкуство за Европа:))...абе като ще се занимаваме с декупаж, да вземем се организираме да идем групово и до Италия:))))))))))))))))))...ще поканим и дир.бг да е в компанията











Тема Re: аха:) [re: Albena l]  
Автор Lira EmeraldМодератор (Happy dreamer:))
Публикувано29.03.15 21:22



яяяяяяяяя...разкажи за гаджето





Тема Re: поФалване:))) [re: Lira Emerald]  
Автор Melany99 ()
Публикувано29.03.15 23:40



Браво на Августина!
Да и върви по вода!

А в Италия да ходим - бива.
Само Дир-а да е във вид на млад и симпатичен господин.
Ако не е млад - поне да е симпатичен и с кредитна карта с голям таван!





Тема Re: Извъндекупажен БЪРБОРИЛНИК:) [re: Lira Emerald]  
Автор Lira EmeraldМодератор (Happy dreamer:))
Публикувано31.03.15 21:49



Тази вечер нека празнуваме 126 години от откриването на Айфеловата кула:)))

Нека ни е френско и парижко:))

Аз отивам за празненството и зарята:) Който иска да заповяда да ходим заедно










Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.